Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Uff, już się bałem, że nie poznam jego opinii.
1
@Galford Bo Messiego lubimy, a Setiena nie. Brawo.
2
@matirix20 Napisz raz jeszcze, ale po polsku. Jakby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. I nie 200%, a 1000%. Co sobie będziemy żałować głupot bez pokrycia.
0
@normasubiektywna Czy to znaczy, że miał takie środki i swobodę jak Klopp w LP?
0
@Azrik "Czy jak jest gol to jest ok a jak bramka to kontynuujemy?
"
Chyba nie do końca to pytanie przemyślałeś :)
0
Ciekawe, czy wpuszczą Griezmana, czy czekają, aż skończy 30 lat?
0
@pikass14 Zresetuj router, jeśli nie pomoże, ustaw w routerze stałe IP, które zawsze będzie przypisywane do tego TV. Na pewni router ma taką opcję. Czyli wszystko inne ma dynamicznie przydzielane IP, a ten TV stały. Nie wiem czy chodzi jedynie o urządzenia Samsunga, ale czasem ludzie się uskarżają na takie przypadki z telefonami. Miałem taką sytuację z telefonem dziewczyna tydzień temu. Router przestał przydzielać IP dla smartfona, mimo, iż do tej pory działało. Telefon próbował uzyskać IP, jednak po paru chwilach wyświetlał komunikat: "Punkt dostępu nie jest aktualnie używany.Połączenie internetowe jest wolne". Nie wiem, czy Twój telewizor zwraca Ci jakiś komunikat błędu, ale być może to jest taki sam przypadek.
Podam Ci link z proponowanymi działaniami:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2961968.html
Wprawdzie chodzi o telefon, ale być może przyczyna jest identyczna. W moim przypadku po ustawieniu stałego IP przypisanego jedynie do tego telefonu, telefon połączył się z routerem, ale nadal nie było dostępu do internetu. Zresetowałem router i zaczęło hulać. Nie zmieniałem już tego stałego IP na przyznawane dynamicznie, więc nie wiem czy pomógł sam reset, czy reset w połączeniu z tym stałym IP.
Pozdrawiam.
Edit: Chodziło o smartfon Samsunga ofc.
0
@grejtxkrzychu On pewnie o Realu pisze :)
2
@arraco Czyli Arthur zagrał tak, jak zwykle. Nie wiem czego po nim oczekiwałeś patrząc na dwa ostatnie lata.
0
@messi 94 Dlaczego? To tak samo prawdopodobne. A nawet bardziej, bo kiedy go nie było na boisku, wygrywaliśmy.
0
@messi 94 A może los chciał pokazać, że z nim w składzie niczego nie wygramy?
1
@SzalenstwoBarcy Zgadzam się. To na pewno Griezman mecz przegrał. Co za ludzie tu piszą...
0
@grejtxkrzychu Przypuszczenie wyraża słowo "jeśli". Moim zdaniem w tym przypadku użycie "jak" nadaje znaczenie tożsame z "kiedy".
3
@robsons23 Naucz się czytać ze zrozumieniem.
1
@arraco A Ty zrozumiałeś własną wypowiedź? Przecież nie chodzi Ci o krzywdę innego zespołu, tylko o konsekwencje tegoż dla naszej Barcy.
0
@LuisSalvano U Ciebie za to nie ma tej logiki wcale, za to przepełniony jesteś mentalnością Kalego.
1
@Joker40 https://streamable.com/4d17rq
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Ale fryz to ma na młodego Keanu Reevsa z
1
@BarcaInfo A na głównej nadal nie zmienione i Leo ma 19. Trzeba korzystać, bo dziś uderzy cyklon Benzema, Fatzard i Asnieszczęścio. Wszystko się może zdarzyć.
2
"Szef ochrony stadionu Mallorki podejrzewa, że kibic, który wbiegł na murawę, dostał się na obiekt przeskakując ogrodzenie o wysokości 2,5m, a potem schodząc po trybunach."
Mógł też zostać zrzucony na spadochronie jako dywersant. Albo w kamuflażu bojowym wzorowanym na kolorze murawy przekoczował tam dwa miesiące, by doczekać godziny zero i zaatakować.
0
@Borneo Zgadzam się. Oby to jednak był dobry prognostyk na przyszłość. Co do tej drugiej szansy, to myślę, że Leo by to podniósł przy strzale i by wpadło. Mogę się mylić, ale tak jakoś mi się wydaje.
4
Leo to jest jednak gość.
1
Kurna, brawo Alba, nie trawię Cię za zachowanie na boisku, ale tutaj tak jak przy golu na 0:2, nie szukałeś nikogo, nie kombinowałeś, cel był jeden - bramka. Tak powinniście grać!
0
Dla MATSa przerwa nie miała znaczenia, jak widać na załączonym obrazku.
2
@Borneo Fajnie, że nie bał się, nie kombinował, nie szukał komu by tu oddać piłkę, tylko od razu bił na bramkę. Całkiem dobry był ten strzał, nawet jeśli przypadkiem tak weszło. Ale samo zachowanie moim zdaniem bardzo dobre, takie, jakie powinien mieć napastnik.
1
@judaszowe_srebrniki Awantura o starego Pjanica.
2
@MarioVeB! "Plan naprwczy Lotu został wprowdzony za PO dzieki temu lot wyszedł na prosta."
Tak wyszedł na prostą, że go chcieli sprzedać. Bo po to był ten plan. Przestań się kompromitować.
1
@xofcbxo I tak czelendże Janiamy rozbijają polskie rodziny.
0
@LuisSalvano A musiałeś chować go w odkurzacze, czy kupiłeś jak normalny?