0

@monsterrize Wtedy by napisał "opczał się".

1

@Mati90fcb Słusznie. A jak się okaże, że operacja już nic nie da, to wyciąć mu sprawne organy i sprzedać (w końcu to nasz zawodnik), a za uzyskane pieniądze sprowadzić Neymara. Aha, zostawić jedną stopę Umtitiego, bo będzie potrzebna dla Neya.

1

@pax "opczepał się"?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

1

@ViscaBarca123 A potem przychodzi huragan albo tsunami i wszystko wzlatuje w powietrze albo spływa do oceanu :)

1

Komentarz usunięty

1

@kolagadawid Poziom Twojej ignorancji i niewiedzy historycznej jest porażający. A wiesz, że Niemcy zapłaciły reparacje dla Grecji i dla Izraela? Dla Izraela, który w czasie IIWW nawet nie istniał! Podobno negocjacje między organizacjami żydowskimi, a niemieckim ministerstwem finansów trwały 7 lat. Ale Żydzi nie odpuścili i dopięli swego.

Teraz będzie najlepsze. Czy wiesz, że zaledwie kilka lat temu Niemcy spłaciły ostatnią transzę reparacji wojennych za PIERWSZĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ dla Francji i Wielkiej Brytanii? 70 mln euro 92 lata po zakończeniu tej wojny.

Majątek wynikiem wolności gospodarczej RFN? A o Planie Marshalla słyszałeś? Żebyś nie musiał się męczyć i szukać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Marshalla
A teraz zastanów się, czy to im pomogło, czy nie? A my nie mogliśmy skorzystać, bo wujek Stalin zakazał.

Piszesz o jakichś prawach moralnych i - uwaga - fundamentalnych (co to kuźwa za prawa?), bo nie masz pojęcia, jak to wygląda od strony prawnej. Niemcy odmawiają wypłaty stwierdzając, że polskie władze zrzekły się reparacji w 1953 r (a czyj to był rząd wiadomo, choć może akurat nie dla Ciebie), a potem drugi raz w 2004 r. Nikt nie piszczy o jakichś prawach moralnych czy "fundamentalnych", bo to zadanie dla "pożytecznych idiotów" szkoły mistrza Lenina, tyle, że tutaj w odniesieniu do Niemiec.. Aha, moderacjo, żeby nie było, to cytat (https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota)

Porażający poziom (nie)wiedzy.

1

@Kanarek Tylko nie wsyp wszystkich :) Dobranoc.

0

@Lama20 "No nie, ale serio myślisz że będziemy remisowac co drugi mecz ?"

Oczywiście, że nie. Będziemy też przegrywać :)

2

@MarioVeB! Bo śmieszy go wypowiedź trenera? To śmiać się tutaj też nie wolno?

0

@HansLanda Bawi Cię to, że ktoś może być mniej zamożny, iż Ty? Szczycisz się pieniędzmi? Nieźle.
Uważasz się za lepszego, bo byłeś na meczu?

Co do porównania Kloppa do Ernesto, a może nie zwolnili go, bo pamiętali, co osiągnął z BVB? Natomiast w przypadku Ernesta jest troszkę inaczej.

0

@SZYCHA0005 No widzisz, pewnie nie chciałeś, ale mimo wszystko zasugerowałeś, że jednak hetero to jest to (DWOJE!).

0

@emaNeq Ty też jesteś przeciwko LGBT?

2

To chyba nie pierwszy raz, kiedy on prokuruje karnego po zagraniu ręką.

0

@yoli Ale Ty rozumiesz, że to komentarz drugiego takiego mózgowca jak Ty?

https://sjp.pl/kontuzjogenny



Nie pogrążaj się już. I nie ma to nic wspólnego z genami. Korupcjogenny, to wg Ciebie osobnik z "genem" do brania w łapę?



A konfliktogenny? Kłócący się sam ze sobą?



https://pl.glosbe.com/pl/pl/kontuzjogenny


1

@Rusiu90 Prorok jakiś, czy co?

1

@marinek123 A Ty jesteś jakoś specjalnie uzdolniony, że RÓWNIEŻ siedząc w internecie widzisz lepiej?

0

@robsons23 Dobrze, że nie napisałeś, że jesteśmy ciotami, bo to by było sprzeczne z obowiązującą polityką poprawności :) "Jesteś jak..."; "Jest jak..." itp. jest OK :)

0

@yoli Kontuzjogenny to powodujący (generujący, wywołujący ryzyko wystąpienia) kontuzje (u innych), a nie podatny na nie.

1

0

@jakubwitkowski Czyli co to wypożyczenia zmienia? Jeśli w naszym zespole zdarzy się kontuzja, to Umtiti się pakuje i wraca ratować Barcelonę?

0

@kempnou Kompromitacją zarządu jest pojawianie się plotek? Pisanie bzdur wyssanych z palca przez gazety? Pojawił się gdzieś może członek zarządu, który powiedział coś konkretnego? Potwierdził informacje pismaków? Wybacz, ale jedyna kompromitacja tutaj, to tok Twojego myślenia.

1

@yoli A co to za ryzyko, skoro kontuzjogenny (czyli POWODUJACY kontuzje) nic kontuzjowanemu nie zrobi, bo ten doznał już urazu? Co innego, gdyby nasz zawodnik był PODATNY na kontuzje :)

6

"Negocjacje w sprawie powrotu Neymara do Barcelony kolejny raz przyspieszają."

I już wkrótce z powodu osiągniętej prędkości opuszczą Układ Słoneczny.

0

@bari_94 Albo połamie się na pół roku, tak jak ma przez ostatnie lata w zwyczaju i zostaniemy bez piłkarzy, bez pieniędzy i z koniecznością płacenia dużej gaży. Rozum wam odbiera ten transfer i nie myślicie logicznie.

1

@ksobi Obaj możecie mieć przecież rację, tyle, że żadnego stanowiska nie da się na 100% potwierdzić. Można tylko zastanowić się, czy Neymar poszedłby do PSG, gdyby zaproponowano mu takie same warunki finansowe, jakie miał w Barcelonie. Moim zdaniem nie, co w pewien sposób potwierdza zdanie Aziego. Jednak jak napisałem, nie sposób tego sprawdzić.

0

@kuffs Ale mnie to rozbawiło :)

2

@Cule92 Farmazonem są właśnie Twoje "kwestie ambicjonalne", które pojawiają się zawsze, kiedy chce się kogoś wypchnąć na siłę. Przejście do - na tę chwilę - gorszego klubu, ma świadczyć o ambicji? A może on ma właśnie ambicję powalczyć dla Barcelony? Kuźwa jacy ludzie są ograniczeni i nieobiektywni, kiedy chcą przepchnąć swoją wizję.

0

@Yael Skąd Ty wiesz, co będę robił? Wkładasz w moje palce słowa, których nigdy / jeszcze nie napisałem, a kiedy ja robię w stosunku do Ciebie to samo, to się oburzasz i piszczysz, że nieprawda, że Ty nie, ale ja to już tak. Kurcze gościu, sam zacząłeś od insynuacji, co zrobię i w jakiej sytuacji, ale jednocześnie masz do mnie pretensje o identyczne postępowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?