0

@Kompletny Czyli mają rację, wszystko się zgadza :)

1

@Values I poleci w kosmos :)

3

@dawka86 Kolejna ofiara Valverde! Kto zatrzyma tę spiralę przemocy? :)

0

@Kajol Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale chyba na chwilę odebrało Ci rozum. Mam nadzieję, że kiedy ochłoniesz, to przemyślisz jeszcze swoje słowa.

1

Cóż, po prostu wstyd. Nic więcej nie można napisać. Wstyd.

0

@Nieznajomy Mógł jeszcze napisać "chejdzie" :)

0

Brawo MaTS, to jest jednak kocisko kochane, uratował tę piłkę! Brawo!

1

Mam propozycję na okładkowe tytuły jutrzejszych gazet (o ile mecz zakończy się z obecnym wynikiem): "GRAN(A)DA!".

0

@Tridente2015 Tylko, że tam było PSG, a tutaj jest Granada.

0

@theszymox Niestety jakość gry Barcelony i jakość obrazu muszą być zgodne, inaczej zrywa transmisję.

0

@barcafan8804 "Parostatkiem w piękny rejs, statkiem na parę, sia la la..." :)

0

@goldmetaxa Rozbawiłeś mnie, dzięki :)

0

@Vitoo To długą masz tę rękę :)

3

@Chwytliwy @sidzej
"Proszę pana, pewna kwoka

Traktowała świat z wysoka

I mówiła z przekonaniem:

„Grunt do dobre wychowanie!”

Zaprosiła raz więc gości

By nauczyć ich grzeczności.

Pierwszy osioł wszedł, lecz przy tym

W progu garnek stłukł kopytem.

Kwoka wielki krzyk podniosła:

Widział kto takiego osła?!

Przyszła krowa. Tuż za progiem

Zbiła szybę lewym rogiem.

Kwoka gniewna i surowa

Zawołała: „A to krowa”

Przyszła świnia prosto z błota

Kwoka złości się i miota:

Co też Pani tu wyczynia?

„Tak nabłocić! A to świnia!”

Przyszedł baran. Chciał na grzędzie

Siąść cichutko w drugim rzędzie,

Grzęda pękła, kwoka wściekła

Coś o łbie baranim rzekła

I dodała: „Próżne słowa,

Takich nikt już nie wychowa,

Trudno, wszyscy się wynoście!”

No i poszli sobie goście.

Czy ta kwoka proszę Pana

Była dobrze wychowana?"

Jan Brzechwa, "Kwoka"

Proponuję Kwokę ignorować, po co czytać te komentarze pełne wycieczek personalnych, nieudolnych prób zdyskredytowania rozmówcy i ogólnego chamstwa?

1

@Chwytliwy Aż kliknę herb, bo mam podobne zdanie. "Nie nakręciłeś żadnego filmu, to co się wypowiadasz, że Ci się nie podoba, nie znasz się po prostu".

"No to takie fajne powiedzenie, którego można zawsze użyć i tyle. Nie robi na mnie żadnego wrażenia."

Nie masz wrażenia, że to się idealnie odnosi do tego, co napisałeś dalej?
"Na La Rambli unikam dyskusji to raz, bo od tych pisanych zdecydowanie preferuję słowne, a po za tym, nie wiem jak miałbym się odnieść do tych bardzo merytorycznych komentarzy typu:" itd?
Tak się można wytłumaczyć zawsze. "Jestem lepszy niż ten motłoch, nie będę z nimi dyskutował, to poniżej mojej godności, zrozum to, bo jak nie, to jesteś gupi!" Tak to wygląda.

0

Komentarz usunięty

0

@Borneo On ma problem z głową, nie z umiejętnościami. Ciężko uwierzyć, że w tym wieku może się zmienić. Ludzie się generalnie nie zmieniają. No ale może to akurat będzie wyjątek. Oby.

0

@kezmanball Sam sobie idź. Nie umiesz napisać nic merytorycznie, konstruktywnie, to po co się udzielasz?

1

@Borneo Na pewno Dembele doda jakości. Tak jak przez ostatnie dwa lata.

1

No kurcze, nie mogli dowieźć do końca tego wyniku. Musieli stracić druga bramkę...

2

Stary, dobry Suarez po raz drugi. A ktoś tam niżej w niego wątpił. Śmieszkuję oczywiście, bo po fakcie każdy mądry, w dodatku to jeden mecz. Tyle, że w przypadku Fatiego również tych meczów nie było za wiele. Fajnie grają i tym się cieszmy :)

1

Stary, dobry Luis.

1

@xBarteZx Tak przyzwoicie, że nie potrafi nikogo przejść i albo traci albo oddaje do tyłu, czy boku.

12

Kurczę, słabo gra ten Semedo jak na razie.

2

Nieźle grają. Ciekawe jednak, kto z nich zostanie, kiedy wykurują się stare koty?

1

@norbi77 Chyba nie do końca rozumiesz znaczenie słowa "utrzymanek". Oznacza coś dokładnie przeciwnego niż sugeruje Twój wpis. Nie wspominając o seksualnych podtekstach :)

0

@monsterrize Wtedy by napisał "opczał się".

1

@Mati90fcb Słusznie. A jak się okaże, że operacja już nic nie da, to wyciąć mu sprawne organy i sprzedać (w końcu to nasz zawodnik), a za uzyskane pieniądze sprowadzić Neymara. Aha, zostawić jedną stopę Umtitiego, bo będzie potrzebna dla Neya.

1

@pax "opczepał się"?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?