1

@kamapl85 Najdurniejszy komentarz, jaki tu przeczytałem od dłuższego czasu. Filmu w kinie też nie oceniasz, bo żadnego nie nakręciłeś? Dania w restauracji, bo nie jesteś kucharzem, wiec nawet jak Ci nie smakuje, to udajesz, że jest przeciwnie? I takie przykłady można mnożyć. A ostatnie zdanie "Każdy ma jakieś zadanie Leo ma strzelać gole i narazie świetnie mu idzie." to kwintesencja Twojego braku logicznego myślenia. To ile tych goli strzelił w tym meczu Realowi? Wyciągnij głowę z d... Leo i zacznij myśleć rozsądnie i patrzeć obiektywnie. Kółko wzajemnej adoracji, które obecnie jest w zespole, gra coraz słabiej, a Ty i Tobie podobni jesteście jak orkiestra na Titanicu.

0

@Fabik87 Rozbawiłeś mnie, dziękuję :)

0

@mikokarla A jeśli się nie uda?

0

@Marcello O czym Ty w ogóle piszesz? Daliśmy dupy, a dziś Real zgarnie 3 punkty i tak podejdzie do Klasyku. Chciałbym się mylić, ale uważam, że tak nie będzie. Choć pomodlę się w tej intencji :)

1

@Adrian_Borowiec Rozumiem, że wystawieni zawodnicy zagrali na odpowiednim poziomie? Bo jeśli nie, to piszesz głupoty.

0

@przemek1920dm Idź, opowiedz o tym Kubicy i powiedz mu, że dobrze zrobił. A potem zapytaj, czy żałuje i czy nie chciałby cofnąć czasu.

0

Uważam, że specjalnie dla EV, każdy następny mecz Barcelony z kimkolwiek powinien trwać tak długo, aż Barcelona rozstrzygnie go na swoją korzyść. Doprawdy, te 90 minut regulaminowego czasu gry jest już niedzisiejsze i nie przystaje do filozofii naszego mistrza.

47

@Janiama Napisać historię od nowa? Niezły jesteś.

3

@qbuteq Przecież już odpowiedział: "Dla mnie są wszystkie mądre bo mam podobny punkt widzenia świata a przede wszystkim Polski."
Widać, że on też tak uważa.

1

@kielon93 Na pewno "napewno" :)

1

@IAmBackCules Kolego, ale Ty zrównujesz fakty historyczne z "gdybaniem". Co się zdarzyło, to się zdarzyło, a co mogło to fantazja. Dlaczego nie pójdziemy w drugą stronę, że wszystko mogłoby się skończyć lepiej, gdyby Armia Czerwona pomogła powstańcom, a Polska została objęta Planem Marshalla (na co nie zgodził się Stalin). Twoja wypowiedź przypomina mi ten kawał o Stalinie właśnie, jak to dziecko prosi go o cukierka, a on mu odpowiada "Spierdalaj!", na co komentator z podziwem "A mógł zabić!"

0

@kaktus Ale mnie rozbawiłeś :) Z wypowiedzią się zgadzam. Pozdrawiam.

1

@Lea Pisząc do kogoś pogardliwie "chłopaczku" raczej nie jesteś odpowiednią osobą do nauki szacunku.

0

@OTX Co prawda trochę został wsadzony na konia, ale pewnie mógł się zachować lepiej.

4

@Wilk Czyli identycznie jak w Twoim wpisie.

1

@kimpanjest Napisałeś wiele słów, ale żadnej w nich treści.

0

@awoo Żartem jest ślepe powtarzanie tych sloganów o zaangażowaniu oraz usprawiedliwianie zasługami tego, co wyprawia od dłuższego czasu. Umiejętności też już nie ma takich, ale to pewnie wynika z tego, że nie jest zaangażowany. Zamiast klepać te bałwochwalcze teksty sprawdź sobie lepiej, na którym miejscu w zeszłym sezonie jest ten Twój ideał, jeśli chodzi o błędy bezpośrednio prowadzące do utraty gola. I ile w ogóle tych błędów było.

3

@AxelF Nie wystrzał. Oni tam takie rzeczy nazywają "eksplozja formy" :).

0

@awoo To co napisałeś, to komunały, tak samo łatwo je zza komputerka umieszczać jak i co innego. W topie obrońców jest może w Twojej głowie, bo swoją grą od kilku lat tego nie potwierdza. Najlepszym przykładem od kilku lat są karne, które prokuruje w ten sam sposób, zatrzymując piłkę ręką. Nawet na ostatnim mundialu "przysłużył się" reprezentacji w ten sposób. Powtarzasz nieaktualne już informacje, bo chciałbyś, żeby były prawdą. A nie są.

0

@NaFazieHitman Żartujesz? Przecież problemem jest nie to, że o tym gada, ale, że to robi.

0

@awoo Sam wypisujesz bzdury. Nawet nie umiesz uargumentować swoich głupot, bo się nie da, po tym, co nagadał Twój idol.

0

@joloskyy Chyba, że koleżanka uważa brak życia za cechę ludzką :)

0

@joloskyy Lepiej byłoby chyba napisać "wizualizacja".

1

@Ramek Dortmund na razie liże własne rany po mancie od Bayernu.

0

@Flores Jak go wyrzucą drzwiami, to powie, że wcale nie został wyrzucony, a wrzucony.

0

@johny11 Nie no, poważnie, to taka jest prawda, sporo ludzi się tutaj użala nad biednym Messim, jak to mu marnują koniec kariery. A przecież sam na siebie to ściągnął.

1

@El dominatore Rozbawiłeś mnie, dzięki :)

0

@Qaz123 Przecież Messiemu pasuje ten trener. Zawsze go chwali i chce, by dalej go trenował. Nie mów Messiemu, jak ma żyć! :)

1

@johny11 Jeszcze się trenera czep, od dziś mecze oglądasz, trener jest świetny, Messi jasno to powiedział. To ich wina, nie trenera.

2

@tomFCB Zamiast diabła powinien być wizerunek EV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?