Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culé10 No i widać jaki jesteś. Piszesz głupoty, które sam wymyślasz i jeszcze się tym szczycisz. Pomijając kwestię oceny Footrolla jako osoby, to w którym miejscu nie docenia umiejętności Neymara? On wręcz podkreśla, że piłkarzem jest znakomitym, problemem jest cała reszta - osobowość, zachowanie i przede wszystkim zdrowie.
Druga kwestia - śmieszkujesz o czasach wyrabiania sobie opinii na podstawie filmów z YT - i jednym tchem, w tym samym zdaniu, stwierdzasz, że nie potrafi kopać piłki, bo obejrzałeś filmik. Kolego, Ty się sam kopiesz, nie trzeba Ci nawet w tym pomagać.
0
@Sehzade1899 Ty czytałeś, co on napisał? Że Ronaldo zwrócił się w miesiąc. Nie warto kontynuować dyskusji, bo widać, że nie ma o niczym pojęcia.
0
@Yael No tak, ale świadczy o tym, że ja będę marudzić. Miałeś w szkole / na uczelni zajęcia z logiki?
0
@Yael W tym, w którym napisałem, że będę marudzić, cokolwiek by Semedo zrobił.
1
@michail99 Zgadzam się, jak jakiegoś niepotrzebnego już śmiecia. I nie chodzi o samą chęć "pozbycia się" ale sposób w jaki to się wg tej informacji czyni. Na takiej samej zasadzie nie mam za złe Neymarowi, że odszedł, ale sposób w jaki to uczynił jest nie do przyjęcia.
0
@Yael Odbijając piłeczkę, wystarczy, że zrobi cokolwiek, a Ty już otworzysz szampana. Nie popadajmy w przesadę ani w jedną, a nie w drugą stronę. Pozdrawiam.
0
@Ratamahatta Ja się nie znam, jestem laikiem, ale lubię posłuchać, co mówią ludzie zajmujący się tym poniekąd zawodowo, więc polecam i Tobie:
0
@45M4R Pamiętajmy, że został do tego niejako zmuszony szpitalem w drużynie. Mam jednak nadzieję, że wyciągnie jakieś konstruktywne wnioski z gry "nowych" zawodników i w dalszej części sezonu spróbuje z nich nadal korzystać w rotacjach.
0
@DziamDziamMniamMniam Kurna, siedziałeś rok w jaskini czekając na ten moment. Jesteś cierpliwy jak mnich!
1
@karolaskarol Nie przesadzaj, jedna asysta i do tego Perez odwalił całą robotę, bo to nie było podanie na dostawienie nogi, tylko trzeba się było napocić, żeby strzelić.
0
No nie, nawet Semedo ma asystę. To przez Valverde!
0
@DonFerdinando Zgadzam się z Wami oboma :)
0
@rybson4891 Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi. Co do drugiej, nie interesuje mnie, niech mają własne zdanie, nic złego mi się z tego tytułu nie dzieje :)
0
No nie, ten Valverde nawet piłkę zepsuł! Fuera! :)
12
Piszcie co chcecie, może to Betis ma słabszy dzień, ale nasi całkiem nieźle grają. Pomijając oczywiście stratę gola.
0
@raistu Nie bądź złośliwy :) Faktycznie, dziwnie to dla mnie wyglądało, jakby na chwile zawahał się, co ma zrobić. No ale błędy się zdarzają każdemu, słabo potem było z zatrzymaniem tej akcji niestety.
1
Adresat podania Busiego też mógł zrobić te dwa kroki, nie ma chyba klapek na oczach i jakąś formę widzenia obwodowego posiada, więc coś nadciągającego z boku chyba widział. Poza tym strata w okolicach połowy boiska, niektórzy z usiłujących bronić też się nie popisali. Zachowajmy umiar Panie i Panowie, choć nie usprawiedliwia to oczywiście autora podania.
0
@BODŻER No ale jedno nie wyklucza przecież drugiego.
2
@Jeydy No ale co by to dało? Przecież to zawodnik jest łapany na spalonym, a nie piłka. Poza tym już widzę te wślizgi kończące się za linią boczną na robocie.
16
Valverde też by można zastąpić kucającym przy linii bocznej robotem, dużej różnicy w ekspresji by nie było.
4
@LuisSalvano A zapłaciłeś za internet? Czy korzystasz z sąsiada, bo wpadłeś "tylko na chwilę, zostawić komentarz", więc nie będziesz bulił za cały miesiąc?
0
@Gall Nie sposób się nie zgodzić. Choć ja się najbardziej obawiam tej jego nogi, że znowu się połamie.
0
@hoeniker To prawda, wolałem Agnieszkę Pilaszewską niż żonę Cezarego, ale idzie się przyzwyczaić.
1
@Oskaer1 Zgadzam się, z Arturem Barcisiem stworzyli niesamowity duet. Nie oglądam Rancza, bo kreacje z tego serialu psują wspomnienia z ML :)
0
@Marjando Za późno się zorientowałeś, do niedawna działał. Ja dostałem bana za słowo "Kwoka" w odniesieniu do słynnego MarioV(alv)e(rde)B. Moderatorzy mają braki w znajomości polskiej literatury, więc banują jak leci, bez zastanowienia. "Kwoka" to wiersz naszego Brzechwy, którego tytułowa bohaterka swoim zachowaniem wypisz - wymaluj oddaje osobowość milusińskiego bohatera tego serwisu.
0
@margroo Chodzi raczej o zarobki miesięczne. I 2 mln brutto.
0
@tomasi2004 Tomasi, na Boga! "kRZtałtować"? :) Bo będziesz chodził do jednej klasy z Dembele! :)
3
@MarioVeB! Sądzę, że sam powinieneś przeczytać tę dyskusję i to kilka razy. Padają tam odniesienia do Ciebie i Twojego sposobu odnoszenia się do ludzi, który może być uznany za obraźliwy. Ale najwidoczniej widzisz tylko to, co chcesz. Poza tym polecam komentarz użytkownika Jondam (Jondam 20 sierpnia 2019, 12:15 )
. Ale najlepiej założyć klapki na oczy i do przodu. My dobrzy, wy źli.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
21
@MarioVeB! Przecież Ty to robisz praktycznie w każdym poście, w stosunku do osób, którym odpowiadasz. Odnosisz się do nich w sposób pogardliwy i deprecjonujący, traktujesz z góry. Przyjmując to co piszesz, to nie można niczego złego napisać o kimkolwiek z klubu. Ale wiem, że jesteś taki stanowczy tylko wtedy, kiedy dotyczy to osób i rzeczy do których masz sympatię. W przeciwnym przypadku zachowujesz się tak, jak napisałem na wstępie posta. I nie tylko ja to widzę.