1

Gramy z ostatnią drużyną w tabeli, a i tak raczej nikt nie ma przekonania, że ten mecz spokojnie wygramy. Przynajmniej emocje większe. ;]

5

@itmustbejoke I nie możesz wyjść w spokoju z domu bo masz 99 dziennikarzy, którzy śledzą każdy twój ruch.

13

@BarcaInfo Teraz skończyło by się tak, że połowa drużyna by nie wybiegła i stracilibyśmy bramke z przewrotki.

3

Daleko poleciał mimo wszystko. Warunki jak Stoch, a 4 m dalej.

2

Ale by było plucie na jury jakby tak Kubackiego trzymali. :D

9

22 pkt przewagi :O

0

Ale sobie konkurs spieprzył.

2

Jak Granerud i Eisenbichler skaczą to dmuchajcie im w plecy. To działa.

0

@HERORICH2 Oby Wam się te wygrane 1:0 nie zamieniły na 1:1 bo zaraz znowu spadniecie na 5. ;]

3

@barcamember Oceniam jego szanse na 50%.

2

@Tomo1989 Szczerze? Przyda się ktoś bezczelny. W tej drużynie brakuje charakteru. Jak dla mnie to on może nawet latać odrzutowcami na trening. Liczy się boisko.

1

Barcelona i Real straciły punkty z 15 i 16 drużyną w tabeli.

Dwie potęgi.

0

@clyde Jakim cudem Ty nie masz chłopaka skoro lubisz Gothica? Wyjdź z koszulką Kocham Gothica na miasto i co drugi facet Cie zaczepi. Któryś na bank będzie przystojny. ;]

0

Czy jest tu ktoś kto ogląda Lyon? Bardzo interesuje mnie to jak gra Depay.

Oglądając reprezentacje Holandii to gra identycznie jak Messi. Biega gdzie chce, raz na skrzydle, raz w pomocy. Typowy wolny elektron.

Czy on nadaje się na 9 ewentualnie skrzydłowego czy znowu kupujemy słabszego Messiego?

1

@itmustbejoke Grać skrzydłami z Messim jako 10. Bardziej chciałem podkreślić jak beznadziejny był Valladolid.

1

@itmustbejoke To Valladolid było tak słabe, że z Umtitim na ataku byśmy wygrali. To był przeciwnik pokroju Ferencvarosu. Gdy przeciwnik zaczyna biegać albo zagra dobrze w defensywie jesteśmy bezradni.

0

@Herato Neymar -> znaki

0

@cules100pro Gdyby sam Busquets tak grał to pół biedy. Wszyscy tak grają. W tym klubie musi zmienić się prawie wszystko.

0

@Xavyol Przecież takie komentarze są co kolejke. Można mieć pecha albo gorszą skuteczność 2-3 razy, ale nie co 3 dni...

0

@jakub1906 Oczywiście, że tak. My nie mamy żadnego stylu. Żadnego. 1-1 ostatnie 20 minut, a my ich nie potrafimy zdominować. Zmiany Koemana, które wprowadzają totalny chaos (cud, że ta bramka wpadła). Do tego brak koncentracji u zawodników, wszyscy są mega pod formą. Za to też odpowiada trener.

0

@kkbarca Griezmann, Coutinho i Dembele to jest fatum Barcelony. Te transfery już się ciągną za nami długo. Ciekawe ile jeszcze. 400-450 baniek w błoto.

4

Bosko. Czyli teraz nawet się go nie sprzeda. Jeszcze brakuje tylko Dembele znowu w szpitalu.

Zabrzmi to trochę brutalnie, ale sportowo za wiele nie stracimy na jego kontuzji. Mimo wszystko niech wraca do zdrowia.

1

@Kwiatek67 To co @Gall napisał. Pedri na ten moment ich nakrywa czapką. Nie ma co trzymać na ławce piłkarzy o takiej wartości i z tak wysokim kontraktem.

24

W 2021 roku życze Coutinho i Griezmannowi innych klubów. Nie robię tego ze złośliwości, ale ten związek nie ma sensu. Oni odbudują sobie kariery, a Barcelona zyska pieniądze na kupno zawodników, którzy nie grają na pozycji Messiego.

0

@Kamiloza91 My jesteśmy w takiej formie, że naprawde nie ma co się patrzeć na Real i Atletico. W styczniu mamy z 5 wyjazdowych meczów pod rząd. Czas zmienić priorytety na ten sezon.

0

@LatajacyHolender Z trójki Pjanić, De Jong i Pedri to ten ostatni wyglądał najlepiej. Nie widziałem za dużo niecelnych podań i strat. Jedyne do czego można się przyczepić to ten strzał z końcówki meczu.

1

@wisnia1234 Madrycki szpieg - Bartomeu do tego doprowadził.

0

Ciężko jest wygrywać skoro brakuje nam drugiego najlepszego strzelca po Leo Messim - Own Goal'a.

0

@Janiama Nie zgodze się. Wyjąć z tego składu Messiego i gra wyglądałaby jeszcze gorzej niż dzisiaj.

2

@barcelonaLM Przecież to jest kopiuj, wklej praktycznie co kolejke. Jak ma się tyle razy pecha to już nie jest pech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?