1

@Roobo Bez przesady. Są w bardzo dobrym wieku, nadal to są piłkarze z wysokimi umiejętnościami, ale oni są zupełnie zbędni Barcelonie.

0

@Uukasz_93 To był majstersztyk. Oddać Suareza do bezpośredniego rywala o mistrza, który mimo, że irytował to nadal jest miliard razy lepszy od Braithwaite i nie sprowadzić nikogo. Ten klub to ruina.

4

Wziąć za Coutinho i Griezmanna 80-100 baniek, i zapomnieć. Bardzo ich lubie, ale ile można.

7

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że my nawet takiego Eibaru nie potrafimy zdominować. Nie leżą nam autobusy, nie leży nam wysoki pressing przeciwnika. Rywal się chyba musi położyć na tym boisku tak jak Valladolid w poprzedniej kolejce.

2

Mam dziwne wrażenie, że z Setienem na ławce mniej punktów byśmy nie mieli.

0

@siwykrb Bo nie ma miejsca dla niego w tej drużynie tak samo jak dla Griezmanna. Idiotyczny zarząd kupił zawodników na pozycje Messiego.

0

@pax Nie ma pomysłu i zaczyna się gubić. Jedyny jego plus narazie to taki, że młodych wprowadza.

0

@Dzemix111 Jeśli ma się pecha w 7 czy 8 spotkaniach to już nie jest pech.

7

Rok 2025. 33 letni Coutinho i 34 letni Griezmann grają 90' na boisku przeciwko Osasunie. Mecz skończył się 7-0 dla rywala, ale podali 3 razy prosto piłkę co może zwiastować początek ich dobrej formy.

3

Koeman co tak wcześnie ten Puig. W 93 powinieneś go wpuścić.

8

Grunt, że Puig jest za słaby na te Barcelone.

3

30 zawodników zmieściło się w 20 punktach. Ciasno jak cholera.

3

Barcelona gra w Hearthstone.

https://www.twitch.tv/fcbarcelona

1

@BarcaInfo Pytanie czy nie stracimy 8.

0

@BarcaInfo Prawie jak Semedo. :)

0

@marcin62 Pro tip. Jak chcesz dobra rade to idziesz na forum stricte komputerowe. Tam Ci doradzą 1000 razy lepiej niż tutaj.

0

@pele1282 Ale bestia. Pies też może być.

2

@masik86 Dokładnie. Czas naprawić błędy poprzedniego zarządu. Coutinho to dobry piłkarz, ale nie dla Barcelony.

1

Messi będzie miał teraz na bank zaspamowany Instagram o tę zniżkę na koszulki.

0

@Coutinho007 Szybko biega. To tyle. Zalet tyle co Semedo.

1

@Mario96w That didn't age well. ;p

0

To się musiało tak skończyć.

0

Mocarna skuteczność Realu.

1

Do meczu Sevilli znowu nie trzeba rozwijać tabeli żeby nas zobaczyć.

Cieszmy się z małych rzeczy.

5

@Janiama Przecież podkreślali świetną piłke Busquetsa i chyba nawet powiedzieli, że mógł mieć 2 asysty.

25

Nie pamiętam takiego zawodnika jak Pedri. Ledwo skończył 18 lat, a sobie biega po tym boisku jakby miał z 15 lat doświadczenia. Ogromna odpowiedzialność za piłke, wybiegany, świetny technicznie, ogarnięty taktycznie. Beznadziejny zarząd zostawił po sobie przynajmniej tyle dobrego.

0

Ależ to GSW beznadziejnie rzuca.

2

Jak po świętach Busquets wyjdzie w pierwszym to znaczy, że ma układ z jakimiś wyższymi siłami.

0

@FCBeSeM Puig lepiej od Busquetsa.

2

Puig to dzisiaj już sobie koc wziął bo wiedział, że nie wejdzie.

W przyszłych spotkaniach nie zdziwie się jak grilla odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?