DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego nie ma tu karnego?
1
@kejdzi Bo jakbyśmy awansowali na MŚ to na bank by już zakończył po MS karierę reprezentacyjną. Chce się pożegnać turniejem Euro a nie odpadnięciem w eliminacjach MŚ
14
@JanuszKorwinMikke O czym ty gadasz? Kończy mu się kontrakt i decyzja została podjęta że nie będzie przedłużany. Gdzie tu jest wypychanie tylnymi drzwiami?
3
Mecz nudny do tego jeszcze na Canal + gdzie oni nie mają ani jednego dobrego komentatora do La Ligi.
1
Ta nasza kadra w tym meczu to na papierze niewiele lepiej wygląda niż za Koemana.
0
@pepulinho Jak prześcieradła przegrają z Betisem.
18
Ja chciałem tylko przypomnieć, że Pan Hans Piter Flick bez transferów wygrał 18 z ostatnich 20 meczów w lidze. Dajcie mu chociaż marne 100mln+zysk ze sprzedaży zawodników a zrobi z tej kadry potwora.
0
Niestety kluby z Premier League bez problemu sypną 80 mln za niego. Odjechała nam finansowo reszta stawki.
4
@TR3YWAY Zagadałeś w końcu do tego kolegi z pracy?
0
@Pawlak1992 A nie wiem obojętnie mi to, nie ma już na serio komu kibicować. Na początku sezonu pewnie bym wybrał Arsenal, ale oni grają tak tragicznie, że nie zasługują na wygraną.
0
Luis Diaaaaaz La Ramblo dalej hejtuj to działa
3
Buahahaha zapomniał, że miał kartkę jak nic
0
@Litman Real ma 2 razy lepszą kadrę od Barcelony, a to że nie potrafią ich zlepić jako zespół to inna sprawa.
0
Coś czuję, że jakby był Belg w bramce to Real dzisiaj miałby czyste konto do 26 minuty i jedną bramkę mniej stracił w pierwszym meczu bo tam strzał Kane był do wyjęcia.
2
@kundee ale ty smieszek jestes
0
@ArterkHD Czysto, kontakt był ale nie prowadził do upadku
0
@Limaker W pólfinale kartki się resetują
1
@Sysia11 Patrząc na same statystyki to pewnie Ferran Torres jest lepszy od Alvareza. Co nie zmienia faktu że Leao to leń i go tu nie chce.
20
Nie byłoby żadnego szpaleru, oni nie mają honoru. Wolę żebyśmy sobie mistrza zapewnili pokonując ich w tym meczu
0
@jacek905 Roony szykowany na Atletico od podstawy zobaczysz xd
17
Yamal schodzący z mięśniówką to byłoby idealne podsumowanie tej idiotycznej decyzji że ma grać :) Oczywiście tego nie życzę.
19
W nagrodę dostanie 90 minut w meczu z Espanyolem. Dzisiaj Yamal nie powinien podnosić się z ławki nawet jak wynik będzie niekorzystny.
17
Jeszcze skończył 5 sek wcześniej. Dzięki Negreira
0
@Kubix93 No przegraliśmy i zagraliśmy tak samo beznadziejny mecz.
0
Ta Girona to dwóch podań nie potrafi wymieni, a Ci remisują xd
1
Yamal biegnie dalej ten się kładzie w każdej możliwej okazji, to jest niesamowite.
0
Padł jak rażony piorunem XD
2
@KamQiX To bardziej piłkarze go zwolnili
4
Pierwszy raz widzę, żeby piłka była na 40 metrze, piłkarz leży a sędzia każe grać jak nie ma żadnej groźnej akcji
6
@Marcelinho99 Przecież do czasu czerwonej graliśmy dobre spotkanie. Atletico nie tworzyło sobie okazji. Po czerwonej jak na grę w 10, też było okej.