1

Dlaczego nie ma tu karnego?

1

@kejdzi Bo jakbyśmy awansowali na MŚ to na bank by już zakończył po MS karierę reprezentacyjną. Chce się pożegnać turniejem Euro a nie odpadnięciem w eliminacjach MŚ

14

@JanuszKorwinMikke O czym ty gadasz? Kończy mu się kontrakt i decyzja została podjęta że nie będzie przedłużany. Gdzie tu jest wypychanie tylnymi drzwiami?

3

Mecz nudny do tego jeszcze na Canal + gdzie oni nie mają ani jednego dobrego komentatora do La Ligi.

1

Ta nasza kadra w tym meczu to na papierze niewiele lepiej wygląda niż za Koemana.

0

@pepulinho Jak prześcieradła przegrają z Betisem.

18

Ja chciałem tylko przypomnieć, że Pan Hans Piter Flick bez transferów wygrał 18 z ostatnich 20 meczów w lidze. Dajcie mu chociaż marne 100mln+zysk ze sprzedaży zawodników a zrobi z tej kadry potwora.

0

Niestety kluby z Premier League bez problemu sypną 80 mln za niego. Odjechała nam finansowo reszta stawki.

4

@TR3YWAY Zagadałeś w końcu do tego kolegi z pracy?

0

@Pawlak1992 A nie wiem obojętnie mi to, nie ma już na serio komu kibicować. Na początku sezonu pewnie bym wybrał Arsenal, ale oni grają tak tragicznie, że nie zasługują na wygraną.

0

Luis Diaaaaaz La Ramblo dalej hejtuj to działa

3

Buahahaha zapomniał, że miał kartkę jak nic

0

@Litman Real ma 2 razy lepszą kadrę od Barcelony, a to że nie potrafią ich zlepić jako zespół to inna sprawa.

0

Coś czuję, że jakby był Belg w bramce to Real dzisiaj miałby czyste konto do 26 minuty i jedną bramkę mniej stracił w pierwszym meczu bo tam strzał Kane był do wyjęcia.

2

@kundee ale ty smieszek jestes

0

@ArterkHD Czysto, kontakt był ale nie prowadził do upadku

0

@Limaker W pólfinale kartki się resetują

1

@Sysia11 Patrząc na same statystyki to pewnie Ferran Torres jest lepszy od Alvareza. Co nie zmienia faktu że Leao to leń i go tu nie chce.

20

Nie byłoby żadnego szpaleru, oni nie mają honoru. Wolę żebyśmy sobie mistrza zapewnili pokonując ich w tym meczu

0

@jacek905 Roony szykowany na Atletico od podstawy zobaczysz xd

17

Yamal schodzący z mięśniówką to byłoby idealne podsumowanie tej idiotycznej decyzji że ma grać :) Oczywiście tego nie życzę.

19

W nagrodę dostanie 90 minut w meczu z Espanyolem. Dzisiaj Yamal nie powinien podnosić się z ławki nawet jak wynik będzie niekorzystny.

17

Jeszcze skończył 5 sek wcześniej. Dzięki Negreira

0

@Kubix93 No przegraliśmy i zagraliśmy tak samo beznadziejny mecz.

0

Ta Girona to dwóch podań nie potrafi wymieni, a Ci remisują xd

1

Yamal biegnie dalej ten się kładzie w każdej możliwej okazji, to jest niesamowite.

0

Padł jak rażony piorunem XD

2

@KamQiX To bardziej piłkarze go zwolnili

4

Pierwszy raz widzę, żeby piłka była na 40 metrze, piłkarz leży a sędzia każe grać jak nie ma żadnej groźnej akcji

6

@Marcelinho99 Przecież do czasu czerwonej graliśmy dobre spotkanie. Atletico nie tworzyło sobie okazji. Po czerwonej jak na grę w 10, też było okej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?