2

@Romario87 Takie 60-40 na korzyść Szwecji.

3

No to zagrał pod faul Kamiński, ale nie ten co trzeba faul.

5

Jaka to jest przyjemność oglądać Pietuszewskiego z piłką. Nie sądziłem, że kiedyś zobaczę polskiego skrzydłowego z taką lekkością dryblingu.

1

Czemu my nie wracaliśmy do obrony?XD

0

Mundial jest jeden dla Polski nie, o sukcesie kadry od dziecka śnie.

3

Ulala jak Premier League to dla nich po promocyjnej cenie 50mln.

1

Właśnie teraz zdałem sobie sprawę, że przez Ameryczke dużo meczy MŚ będzie o 2, 3 czy 4 w nocy, masakra.

1

Oddajmy piłkę Atletico niech budują atak pozycyjny i kryjmy Sorlota w polu karnym. To są takie tuzy, że jedyne co będą robić to na niego wrzucać.

0

Ale zmieścił ulala

0

@norbi77 Atletico miało piłkę z powrotem, więc VAR nie interweniuje.

0

@Bilon87 W tym miesiącu strzelił 6 goli w tym 5 bardzo ważnych. Najlepszy gracz miesiąca i co w tym kontrowersyjnego?

0

@masa11 Gdy to pisałeś Real właśnie zrobił stratę gdzie powinno być 2:2.

0

@Szmulek ja tu widzę różnice. Piłkarze Realu są wyszkoleni do nurkowania i żeby wpadać w nogi rywali. Yamal chciał uniknąć nogi rywala.

0

Jaki szczęśliwy rzuuut kajjjny, ah ten Ołlowski

1

@KamQiX No co Ty przecież Ołłowski madrista powiedział, że jak byk ręka.

0

Czy oni przestają padać jak sparaliżowani przy każdym kontakcie najmniejszym lub nawet bez kontaktu?

0

@Vurt Mecze Polaków w barażach też dostarczą troszkę emocji taki plus.

4

@Kapitan hawk Zanim Ferran wejdzie w okolicach 70 minuty to już będziemy prowadzić trzema brakami.

0

Garcia uratował w pierwzym meczu z Rayo 1 pkt, a w drugim uratował 3pkt. Co znaczy dobry bramkarz.

1

Wszystkie prawie ataki w drugiej połowie idą stroną Cancelo. Już powinien w 60 minucie zejść.

0

Cancelo w drugiej połowie jest objeżdżany za każdym razem.

11

Mam nadzieję że z nami też będą rotować w lidze przed Ligą mistrzów. Atletico już gra tylko o 3 miejsce, bo 4 mają zapewnione.

1

@luka1995 Garcia chce załapać się w kadrze na mundial więc na pewno chciał dostać to powołanie. Zagra prawnie 1 mecz albo jedno 45 minut.

2

@ACMaldini3 1. Barca 2. Sporting 3. Arsenal 4. Atletico 5. Bayern 6. Liverpool 7. PSG 8. Real

33

@Konradosss Właśnie teraz jest o wiele lepiej. Bardziej przejrzyście i zapobiega to jakiemukolwiek przekręcaniu i podgrzewanym kulkom.

5

@Aragorn33 Lewy nie nadaje się już do takich piłek przez to że jest mega wolny, więc fenomenalnie robi miejsce na wbiegnięcie np. ferminowi

0

@Marcelinho132 Arsenal kolego w grze

1

Uszaty co wyłapał na radary bernala, genialne podanie

0

Ten strzał był fatalny, Garcia powinien to wyjąć

4

@Faro brakuje topowej 9, topowego środkowego obrońcy i topowego bocznego lewego obrońcy. To mało niby braków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?