DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co ze spalonym Viniciusa? xd
1
Karny by był gdyby nie spalony zrobił ruch Bernardo do piłki.
0
Nie ma szans, że taki robot jak Courtois by wpuścił 3 gole.
7
Hansi trenuj nas dopóki nie dostaniesz solidnej kasy na transfery. Jestem wtedy pewny, że pykniemy wszystkich.
0
@Barceloniarz987 To prawda bardzo dobrze gra, ale teraz trochę fart, bo podwał do kogoś innego a po rykoszecie piłka trafiła do niekrytego Olmo
0
@olek10 bo to prawdziwy madrista to nigdy realnym okiem nie spojrzy
2
Proszę odbierzcie Canal+ tę La Ligę. Mocarną mają obsadę komentatorską. Jak nie Ołłowski madryciarz z wadą wymowy to Kręcidło, którego głosu i komentarza nie da się słuchać.
3
@EzioAuditoreDF Tak i dopłacił jeszcze 50 mln.
3
@Quahoo Jest ryzyko że Yamal jeszcze urośnie, więc może być 4:0, kto wie
1
Mam wrażenie, że czasami sam Szpakowski nie wie co mówi.
7
Spalony z rożnego xd Niesamowici są komentatorzy z TVP
0
@Quahoo Akurat Haaland na mocne drużyny to dość często "gówno może."
0
Valverde pięknie złomuje City
0
@Cules69 Real na Bayern może trafić w 1/4 a nie 1/2
1
@Rastafarnianin On z setkami milionów zawsze frajerzy z Realem, a z bankrutem Barceloną miałby ich ogrywać?
1
Courtois już musi tam asysty robić, zaraz będzie i bramki strzelał.
1
Ederson rękę chowa przed piłką zamiast ją wybić XD
1
@karci0 Przecież akcje by się zupełnie inaczej potoczyły xd O czym Ty piszesz.
0
@KrwawiaceoczyVEB A kto ma za niego wejść? Nie mamy pomocy
1
Przecież to jest żółta na połowie Newcastle akcja, fermin faulował tak na połowie przeciwnika przy jego polu karnym
0
Nikt nie nabiegał nawet a ten podaje
64
@Kwasiak98 I cyk w kieszeni drobne z dnia kobiet. Głowa do góry. Postaw sobie za to kuponik.
8
Buahaha no oczywiście, że jest gol nic nie sprawdzamy xd
3
Przecież tam był faul, ale nie cofnął bo to real
1
50 minut doliczył sędzia, niesamowite
34
Powiem tak to że prawie odrobiliśmy 4 bramki nie mając przez cały mecz napastnika to pokazuje tylko geniusz Flicka
0
@clyde Mi się wydaje, że on myślał że to gwizdek kończący mecz i z radości to kopnął
2
Najlepsze jest to że Masturbinho sam zasłonił usta mówiąc coś do arbitra xd
0
Buahaha Masturbinho sie zagotował
1
Real bez obrony na Celte na wyjeździe. Carreas pauzuje