0

A co ze spalonym Viniciusa? xd

1

Karny by był gdyby nie spalony zrobił ruch Bernardo do piłki.

0

Nie ma szans, że taki robot jak Courtois by wpuścił 3 gole.

7

Hansi trenuj nas dopóki nie dostaniesz solidnej kasy na transfery. Jestem wtedy pewny, że pykniemy wszystkich.

0

@Barceloniarz987 To prawda bardzo dobrze gra, ale teraz trochę fart, bo podwał do kogoś innego a po rykoszecie piłka trafiła do niekrytego Olmo

0

@olek10 bo to prawdziwy madrista to nigdy realnym okiem nie spojrzy

2

Proszę odbierzcie Canal+ tę La Ligę. Mocarną mają obsadę komentatorską. Jak nie Ołłowski madryciarz z wadą wymowy to Kręcidło, którego głosu i komentarza nie da się słuchać.

3

@EzioAuditoreDF Tak i dopłacił jeszcze 50 mln.

3

@Quahoo Jest ryzyko że Yamal jeszcze urośnie, więc może być 4:0, kto wie

1

Mam wrażenie, że czasami sam Szpakowski nie wie co mówi.

7

Spalony z rożnego xd Niesamowici są komentatorzy z TVP

0

@Quahoo Akurat Haaland na mocne drużyny to dość często "gówno może."

0

Valverde pięknie złomuje City

0

@Cules69 Real na Bayern może trafić w 1/4 a nie 1/2

1

@Rastafarnianin On z setkami milionów zawsze frajerzy z Realem, a z bankrutem Barceloną miałby ich ogrywać?

1

Courtois już musi tam asysty robić, zaraz będzie i bramki strzelał.

1

Ederson rękę chowa przed piłką zamiast ją wybić XD

1

@karci0 Przecież akcje by się zupełnie inaczej potoczyły xd O czym Ty piszesz.

0

@KrwawiaceoczyVEB A kto ma za niego wejść? Nie mamy pomocy

1

Przecież to jest żółta na połowie Newcastle akcja, fermin faulował tak na połowie przeciwnika przy jego polu karnym

0

Nikt nie nabiegał nawet a ten podaje

64

@Kwasiak98 I cyk w kieszeni drobne z dnia kobiet. Głowa do góry. Postaw sobie za to kuponik.

8

Buahaha no oczywiście, że jest gol nic nie sprawdzamy xd

3

Przecież tam był faul, ale nie cofnął bo to real

1

50 minut doliczył sędzia, niesamowite

34

Powiem tak to że prawie odrobiliśmy 4 bramki nie mając przez cały mecz napastnika to pokazuje tylko geniusz Flicka

0

@clyde Mi się wydaje, że on myślał że to gwizdek kończący mecz i z radości to kopnął

2

Najlepsze jest to że Masturbinho sam zasłonił usta mówiąc coś do arbitra xd

0

Buahaha Masturbinho sie zagotował

1

Real bez obrony na Celte na wyjeździe. Carreas pauzuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?