DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Yamal vs reszta świata, nasze braki kadrowe obnażone idealnie w tym meczu. Wypadł Raphinha i nie istniejemy w ofensywie.
23
Nawet fajne ale szkoda że dalej mamy kontrakt z Nike. Niczym nowym nie zaskocza. Adidas na mundial zrobił genialne stroje a Nike nic ciekawego.
11
@macio_944 Przecież jak komentuje słychać, że to Madryciol z krwi i kości.
7
Musiala to jest najgorsza zmiana jaką widziałem ostatnimi czasy
0
Musiala same straty napędzające Real.
0
@konik83 Są po prostu większe. Na nowym Camp Nou są jeszcze większe niż na Bernabeu
1
Temu Olise da się zabrać piłkę?
2
Manuel Noja co on wyczynia ten 40 letni chłop.
0
Carreras jest w szoku na taką karuzele go wrzucił Olise
16
Manuel Noja jak za czasów swojego prime.
1
Oho wylew mamy. Upamecano grał perfekcyjny mecz, a potem takie coś odwala XD
1
@Lordzi Olise jest na pewno mądrzejszy i on w tym meczu nie ma żadnych start, gra bardzo mądrze i perekcyjnie. Yamal jest bardziej nieprzewidywalny, ale potrafi mieć też głupie decyzje z racji na wiek. Finalnie wyżej postawie na razie Olise, ale Yamal może być jeszcze lepszy w przyszłości.
3
Przed chwilą było 5 komentarzy o Diazie jaki jest cienki XD La Rambla ma moc
16
Olise jest nisamowity on wszystko robi dobrze. Taka dojrzalsza wersja Yamala.
0
Buahaha zaczęlo się to powinno być 1:0.
26
7 strzałów 5 na bramkę 4 gole w ostatnich 5 meczach? Robert dalej może być świetnym jokerem.
5
@robsesh Bo wszystko zależy od punktu siedzenia. Jakby taka sytuacja była na korzyść Realu to narracja byłaby odwrotna tutaj i odwrotna na stronie Realu.
0
@mercurial2000 Na poprzednich MŚ zaczął w pierwszym a potem grzał ławę
6
Jak myślicie Portugalia będzie grała z Ronaldo w pierwszym składzie w MŚ? Jeśli tak to jestem spokojny, że dalej niż 1/8 lub maksymalnie 1/4 nie zajdą. Strzeli z karnego Kolumbii dublet Uzbekistanowi i potem zniknie z poważnym przeciwnikiem w fazie pucharowej.
5
@Barca_Q Wystarczy ograć Real u siebie i reszta meczów praktycznie bez znaczenia bo przecież wszystkiego nie przegramy.
1
Nie rozumiem wystawienia Ferrana na autobus, on piłki nie powącha cały mecz
1
Ołłowski przecież piłkarz atletico sam sobie winien jak źle przyjął piłkę jak pedri
1
Przecież var nie interweniuje dla do drugiej żółtej więc co oni sprawdzają spalonego?
1
Huijsen co zrobił przy bramce to jest kryminał XD jeszcze truchtem sobie biega w polu karnym zamiast lecieć zablokować.
0
@BojanKriKicz Hiszpania mało znaczyła do 2008. Hiszpanię można uznać jako najlepszą w 21 wieku, ale w TOP3 ich nie można dać historycznie.
0
@KamQiX więcej kcal ma
2
@Romario87 Takie 60-40 na korzyść Szwecji.
3
No to zagrał pod faul Kamiński, ale nie ten co trzeba faul.
5
Jaka to jest przyjemność oglądać Pietuszewskiego z piłką. Nie sądziłem, że kiedyś zobaczę polskiego skrzydłowego z taką lekkością dryblingu.
1
Czemu my nie wracaliśmy do obrony?XD