4

Yamal vs reszta świata, nasze braki kadrowe obnażone idealnie w tym meczu. Wypadł Raphinha i nie istniejemy w ofensywie.

23

Nawet fajne ale szkoda że dalej mamy kontrakt z Nike. Niczym nowym nie zaskocza. Adidas na mundial zrobił genialne stroje a Nike nic ciekawego.

11

@macio_944 Przecież jak komentuje słychać, że to Madryciol z krwi i kości.

7

Musiala to jest najgorsza zmiana jaką widziałem ostatnimi czasy

0

Musiala same straty napędzające Real.

0

@konik83 Są po prostu większe. Na nowym Camp Nou są jeszcze większe niż na Bernabeu

1

Temu Olise da się zabrać piłkę?

2

Manuel Noja co on wyczynia ten 40 letni chłop.

0

Carreras jest w szoku na taką karuzele go wrzucił Olise

16

Manuel Noja jak za czasów swojego prime.

1

Oho wylew mamy. Upamecano grał perfekcyjny mecz, a potem takie coś odwala XD

1

@Lordzi Olise jest na pewno mądrzejszy i on w tym meczu nie ma żadnych start, gra bardzo mądrze i perekcyjnie. Yamal jest bardziej nieprzewidywalny, ale potrafi mieć też głupie decyzje z racji na wiek. Finalnie wyżej postawie na razie Olise, ale Yamal może być jeszcze lepszy w przyszłości.

3

Przed chwilą było 5 komentarzy o Diazie jaki jest cienki XD La Rambla ma moc

16

Olise jest nisamowity on wszystko robi dobrze. Taka dojrzalsza wersja Yamala.

0

Buahaha zaczęlo się to powinno być 1:0.

26

7 strzałów 5 na bramkę 4 gole w ostatnich 5 meczach? Robert dalej może być świetnym jokerem.

5

@robsesh Bo wszystko zależy od punktu siedzenia. Jakby taka sytuacja była na korzyść Realu to narracja byłaby odwrotna tutaj i odwrotna na stronie Realu.

0

@mercurial2000 Na poprzednich MŚ zaczął w pierwszym a potem grzał ławę

6

Jak myślicie Portugalia będzie grała z Ronaldo w pierwszym składzie w MŚ? Jeśli tak to jestem spokojny, że dalej niż 1/8 lub maksymalnie 1/4 nie zajdą. Strzeli z karnego Kolumbii dublet Uzbekistanowi i potem zniknie z poważnym przeciwnikiem w fazie pucharowej.

5

@Barca_Q Wystarczy ograć Real u siebie i reszta meczów praktycznie bez znaczenia bo przecież wszystkiego nie przegramy.

1

Nie rozumiem wystawienia Ferrana na autobus, on piłki nie powącha cały mecz

1

Ołłowski przecież piłkarz atletico sam sobie winien jak źle przyjął piłkę jak pedri

1

Przecież var nie interweniuje dla do drugiej żółtej więc co oni sprawdzają spalonego?

1

Huijsen co zrobił przy bramce to jest kryminał XD jeszcze truchtem sobie biega w polu karnym zamiast lecieć zablokować.

0

@BojanKriKicz Hiszpania mało znaczyła do 2008. Hiszpanię można uznać jako najlepszą w 21 wieku, ale w TOP3 ich nie można dać historycznie.

0

@KamQiX więcej kcal ma

2

@Romario87 Takie 60-40 na korzyść Szwecji.

3

No to zagrał pod faul Kamiński, ale nie ten co trzeba faul.

5

Jaka to jest przyjemność oglądać Pietuszewskiego z piłką. Nie sądziłem, że kiedyś zobaczę polskiego skrzydłowego z taką lekkością dryblingu.

1

Czemu my nie wracaliśmy do obrony?XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?