0

@KierownikLucas Wątpię aby którykolwiek z wymienionych przez ciebie klubów przegrałby dziś u siebie z osłabioną Granada. Z drużyną która jest teoretycznie najsłabsza na terminarzu

1

Mam nadzieję, że nie wygrają tych rozgrywek. Poprostu nie zasługują

0

@MiGzi no bo to jest banda frajerów. Grają u siebie ze słabą Granada a stawką jest fotel lidera. Takimi meczami przegrywa się Mistrzostwo. Oni po takim meczu nie zasługują na zwycięstwo w tych rozgrywkach

0

Często zawodnicy mma w klatce nie zdają sobie sprawy z tego która jest runda. Może oni w Barcy myślą że to pierwsza połowa

1

Gdyby Dest grał dziś jak Roberto to usiadłby na ławce po 45 minutach

0

Wiekszosc typowało łatwy mecz i 5:0 xD

1

Koeman postawi dziś na Moribe od pierwszej minuty czy raczej będzie się cykać, jak myślicie?

4

@takisobiektos Jeszcze nie ale się dowie

1

Myślę, że Neymar poturla się jeszcze na najwyższym poziomie przynajmniej 3,4 sezony. Mam nadzieję, że wróci do Barcy i potańczy z Griezzmanem do Danza Kuduro

4

Ostatni raz tak bezradny Manchester City widziałem w meczu z Lechem Poznań.

2

@Grizaldo Bo zupa była za słona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Oglądając Ligę Mistrzów na Polsacie mam wrażenie, że oglądam Pytanie na śniadanie. Jakieś gotowanie, prowadzący chyba z jakiegoś teleturnieju, rozmowy z nieznanymi gośćmi.

1

@POLAK12345 TVP ma lepszych ekspertów i komentatorów a to wiele mówi o Polsacie

0

Pogoda zdecydowanie pasuje Anglikom

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dawo17 Bożydar

0

@Mr8lack Dobrze ze nie jesteś sędzia

3

@DonMatteo901 Gdyby to była fifa, rzuciłbym Umtitiego z dopłatą

4

@Chakalaka to już 10 lat czyli połowę mojego życia temu, a pamiętam ten mecz doskonale.

0

Jeszcze dyskutują. Co za ignoranci

4

Koeman świetnie buduje młodych piłkarzy. Ściąga Desta po 45 minutach, a Pedri dalej sobie biega mimo że zagrał dużo gorzej

0

@kiper09 Też tego nie rozumiem. Roberto niczego lepszego nie wniesie na boisko.

14

Koeman nie jest konsekwentny. Ściąga Desta po 45 minutach a zostawia Pedriego który zagrał gorzej. Nie wiem co ten chłopak robi jeszcze na boisku

0

To jest właśnie inteligencja boiskowa.

1

Pedri dziś najgorszy na placu gry. Zaraz po przerwie trzeba go zmienić

0

Az mi się Gerrard przypomniał

1

@Sergio_Devils Widocznie Ronald stawia wyżej Pique czy Mingueze. Defensywa i wyprowadzenie piłki z Pique jest najpewniejsze, a Oscar świetnie spisuje się na pozycji skrajnego stopera

0

@AlwaysBlaugrana Na pozycji pół lewego stopera musi grać piłkarz z lewą nogą. Tak samo jak w przypadku wahadłowych

0

@Transu96 Nawet gdy grasz z lepszym rywalem od którego dostajesz na dziurę to cały czas uczysz się gry w defensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?