ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KierownikLucas Wątpię aby którykolwiek z wymienionych przez ciebie klubów przegrałby dziś u siebie z osłabioną Granada. Z drużyną która jest teoretycznie najsłabsza na terminarzu
1
Mam nadzieję, że nie wygrają tych rozgrywek. Poprostu nie zasługują
0
@MiGzi no bo to jest banda frajerów. Grają u siebie ze słabą Granada a stawką jest fotel lidera. Takimi meczami przegrywa się Mistrzostwo. Oni po takim meczu nie zasługują na zwycięstwo w tych rozgrywkach
0
Często zawodnicy mma w klatce nie zdają sobie sprawy z tego która jest runda. Może oni w Barcy myślą że to pierwsza połowa
1
Gdyby Dest grał dziś jak Roberto to usiadłby na ławce po 45 minutach
0
Wiekszosc typowało łatwy mecz i 5:0 xD
1
Koeman postawi dziś na Moribe od pierwszej minuty czy raczej będzie się cykać, jak myślicie?
4
@takisobiektos Jeszcze nie ale się dowie
1
Myślę, że Neymar poturla się jeszcze na najwyższym poziomie przynajmniej 3,4 sezony. Mam nadzieję, że wróci do Barcy i potańczy z Griezzmanem do Danza Kuduro
4
Ostatni raz tak bezradny Manchester City widziałem w meczu z Lechem Poznań.
2
@Grizaldo Bo zupa była za słona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Oglądając Ligę Mistrzów na Polsacie mam wrażenie, że oglądam Pytanie na śniadanie. Jakieś gotowanie, prowadzący chyba z jakiegoś teleturnieju, rozmowy z nieznanymi gośćmi.
1
@POLAK12345 TVP ma lepszych ekspertów i komentatorów a to wiele mówi o Polsacie
0
Pogoda zdecydowanie pasuje Anglikom
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dawo17 Bożydar
0
@Mr8lack Dobrze ze nie jesteś sędzia
3
@DonMatteo901 Gdyby to była fifa, rzuciłbym Umtitiego z dopłatą
4
@Chakalaka to już 10 lat czyli połowę mojego życia temu, a pamiętam ten mecz doskonale.
0
Jeszcze dyskutują. Co za ignoranci
4
Koeman świetnie buduje młodych piłkarzy. Ściąga Desta po 45 minutach, a Pedri dalej sobie biega mimo że zagrał dużo gorzej
0
@kiper09 Też tego nie rozumiem. Roberto niczego lepszego nie wniesie na boisko.
14
Koeman nie jest konsekwentny. Ściąga Desta po 45 minutach a zostawia Pedriego który zagrał gorzej. Nie wiem co ten chłopak robi jeszcze na boisku
0
To jest właśnie inteligencja boiskowa.
1
Pedri dziś najgorszy na placu gry. Zaraz po przerwie trzeba go zmienić
0
Az mi się Gerrard przypomniał
1
@Sergio_Devils Widocznie Ronald stawia wyżej Pique czy Mingueze. Defensywa i wyprowadzenie piłki z Pique jest najpewniejsze, a Oscar świetnie spisuje się na pozycji skrajnego stopera
0
@AlwaysBlaugrana Na pozycji pół lewego stopera musi grać piłkarz z lewą nogą. Tak samo jak w przypadku wahadłowych
0
@Transu96 Nawet gdy grasz z lepszym rywalem od którego dostajesz na dziurę to cały czas uczysz się gry w defensywie.