ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sugeruję zachować spokój i ostudzić nastroje bo znając Barcelonę to i ona się jeszcze wykolei.
0
Dobra dawać mi tu jakąś grafikę która pokazuje spalonego w tamtej kontrowersyjnej sytuacji. Jeżeli nie było spalonego to ktos musi ponieść konsekwencje tamtej decyzji.
8
Nakładka i brak karnego?
0
@Bobo25 a ja postawię. Idę szalunki przygotować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 WAR
1
@MaTt_BarcaFan Wyjaśniony Prze Ciebie? Przez gościa który posługuje się nieprawdziwymi faktami? :v wolne żarty
0
@MaTt_BarcaFan Zezlomowani? XD co ty bierzesz typie? To ty zostałeś wyjaśniony bardzo szybko i to nie tylko w tej dyskusji. Dzis spinales się do chłopa bo napisał możliwy skład Realu na mecz z Getafe. Skończ wasc i oszczędź sobie wstydu
0
@TridenteMSN Pique znaczy dla nas tyle samo co Ramos. To jest nadal kluczowy piłkarz. Twierdzisz inaczej bo Pique często był po za grą. Defensywa z Pique jest pewniejsza niż z jakimkolwiek innym stoperem.
1
@MaTt_BarcaFan Wypisujesz głupoty od rana. Skoro ten sezon uważasz za przejściowy to poprzednie dwa czy trzy też takie były. Barcelona jest obecnie klubem w którym nie ma miejsca na wymówki, to klub który ma kadrę zdolną walczyć o najważniejsze trofea, kadrę o 100 mln euro więcej wartą od bezpośredniego rywala czyli Realu Madryt który wygrał dwa klasyki i jest punkt przed Barceloną oraz w półfinale LM. W Chelsea też mają sezon przejściowy geniuszu? Mają młodą kadrę z wieloma nowymi piłkarzami, przyszedł Tuchel i jasno powiedział że będą walczyć o trofea. Nie stworzył podobnej życzeniowej narracji jak zrobił to Lampard czy Koeman. Chelsea wczoraj awansowała do finału eliminując City i zagra w półfinale LM. Zamknięte głowy tak mają że łykają wszystko co trener czy dziennikarze powiedzą nie używając swojego rozumu. Koeman powiedział że kadra Barcelony nie jest zdolna do wygrywania trofeów. Wczoraj zdobyli Puchar Króla. Narracja Koemana miala jeden cel, wymówka w razie zakończenia sezonu bez żadnych trofeów. Piszesz, że Barca nie zrobiła transferów po czym udajesz że miałeś co innego na myśli aby się wybielić. Robisz to w niesamowicie dziecinny sposób, a nazywasz innych dziećmi. Moim zdaniem jedynym dzieckiem w tej dyskusji jesteś właśnie Ty, a przynajmniej tak to wygląda.
0
@MaTt_BarcaFan "Koeman to bardzo dobry trener. Zdobył trofeum z Lengletami, Brajtlajtami, Busquetsami w składzie. Szpital w drużynie, kryzysu instytucjonalny w klubie, brak transferów. Chciałbym zobaczyć Barce pod jego wodzą jak dostanie piłkarzy, których chce i jak będzie spokój w klubie." zacząłeś wymieniać problemy w klubie zaczynając od kontuzji kończąc na braku transferów i jeszcze próbujesz się kłócić.
0
@MaTt_BarcaFan Zakrzywiasz rzeczywistość.
0
@MaTt_BarcaFan "Szpital w drużynie, kryzysu instytucjonalny w klubie, BRAK TRANSFERÓW" o to zdanie z twojego komentarza. Naprawdę przestań się ośmieszać i traktować innych z góry. Najpierw wyganiasz użytkownika ze strony za komentarz na temat Realu a teraz zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem kiedy wyraźnie napisałeś "Brak transferów" po czym dalej brnąłes w zaparte
0
@MaTt_BarcaFan Został sprowadzony też Dest i Pjanic. Nie wiem co ma do rzeczy moment w którym zacząłem kibicować Barcelonie. Ale kogo to obchodzi kto sprowadził tych piłkarzy. Przypomnę ci ze napisałeś że Barcelona nie zrobiła żadnych transferów. Brakuje Ci podstawowej wiedzy.
3
@AmigoBlancos Zostawcie chłopaka w spokoju, kilka chwil temu w jednej z dyskusji napisał, że Barcelona nie zrobiła żadnych transferów w letnim oknie xD
2
@MaTt_BarcaFanW Barcelonie nie ma sezonów przejściowych. Brak transferów? Skąd w takim razie wziął się Pedri czyli obecnie kluczowy piłkarz zespołu i Trincao który daje pewną jakość na skrzydle? Szpital w drużynie? Real Madryt mial większe problemy w ostatnim klasyku a mimo to Koeman przegrał ten pojedynek głównie przez obraną taktykę.
0
@TridenteMSN Pique nie jest kluczowym graczem? To dlaczego zagrał w wczorajszym finale?
0
@TridenteMSN w Realu i w Barcelonie jest równo po 7 piłkarzy 30+. Czyli piłkarzy doświadczonych i kluczowych dla swoich zespołów wokół których biegają młodzi piłkarze. Wciąż umniejszasz piłkarzom Barcelony. Nie wymagam aby wygrywali każdy mecz ale żeby wygrali chociażby jeden mecz z Realem, Atletico czy PSG. Koeman nie wykorzystuje potencjału tej kadry i to jest fakt nie podważalny. Chelsea z młodą kadrą właśnie ogrywa doświadczone City.
0
@Encore Nie przestraszyli się City Guardioli to mają przestraszyć się Realu? Ja widzę awans Chelsea
1
@ParlesCuyol5 Będą procenty na loży VIP
0
@Dajnatace oglądam właśnie City vs Chelsea i jest gorzej niż zwykle. Jakość obrazu też jest słaba mimo opcji najwyższa
0
Ogląda ktoś eleven sports na platformie player? Czy to normalne że obraz transmisji nie jest płynny?
1
@Nerazzurro TVP
0
@Keson w czym widzisz różnicę? Rozwiń wątek
0
@DRESZCZ Każda seria kiedyś się kończy :-)
0
@TridenteMSN Naprawdę? Co ty nie powiesz :v właśnie się skompromitowałeś bo tak się składa że Barcelona jak i Real mają po siedmiu piłkarzy którzy skończyli już 30 lat. Piłkarze przed 30tka to wartość dodana głównie na korzyść Barcelony a nie od dzis wiadomo że pieniądze są wyznacznikiem poziomu piłkarza. Podajesz życzeniowe przykłady dlaczego Dembele jest droższy od Benzemy. Ja cię zapytam dlaczego Messi jest droższy od Karima. Produkujesz się pisząc oczywiste rzeczy o których wie każdy kto choć trochę interesuje się piłka nożną.
@Mroziu Wrócę jeszcze do twojego dziwnego toku myślenia z pierwszego komentarza. Pamiętasz jak Ajax przegrał o włos z Tottenhamem awans do finału ligi mistrzów gdzie grali głównie małolaci? Barcelona ma kadrę która może spokojnie walczyć o najwyższe cele ale Koeman ci wmówił że to sezon przejściowy i że ta kadra nie jest zdolna do wygrywania trofeów. Jesteś minimalistą i szukasz najgłupszych wymówek na wytłumaczenie słabej dyspozycji Barcelony w najważniejszych meczach sezonu.
2
@Mroziu składem który według transfermarkt jest droższy od składu Realu Madryt o blisko 100 mln euro. Wmawiajcie sobie dalej...
3
Mordy spokojnie, bez stresu przed finałem bo to tylko sezon przejściowy ;)
0
@toretto724 a kto tak powiedział wróżka? Wytłumacz mi co znaczy w przypadku Barcelony sezon przejściowy? W przypadku zespołu który ma jedną z najdroższych kadr w całej Europie i o 100 mln droższą kadrę od Realu Madryt który awansował do półfinału LM pokonując Liverpool, ponadto w lidze są na drugim miejscu i wygrali dwa mecze z Barceloną. Barcelona wciąż ma Leo Messiego. O co chodzi z tym sezonem przejściowym? Jak będzie nazywał się następny sezon? Też przejściowy? Jak będzie nazywał się pierwszy sezon bez Messiego?
0
Niech spróbują wymienić Dembele w pakiecie z Antuanem na Mbappe. Myślę że poszliby na takie deal.