0

@Michvl I Iniesta za Fabregasa. A nie, czekaj...

2

@VamosRakieta Szczerze? Tęsknie za chłopem

1

@FIJI Jego transfer miał więcej wspólnego z ekonomią niż z projektem sportowym.

4

@Fantastyczny Chłopiec Skoro są zmiennicy to dlaczego nie dać mu odpocząć. Messi ma już swoje lata a za chwilę dwumecz z PSG

0

@eckov @!34RC3!_0N4 @Janas11224 Ganjaman uleczy cię jak Umtitiego szaman

0

@BarcaInfo przyjemniaczki

5

@Lucassito Antuan stał się kluczowym elementem w układance Koemana więc na pewno nie opuści Camp Nou.

3

Sędzia przerywa mecz w momencie wyprowadzania kontry. Padła jedna bramka więc chyba ta jedna doliczona minuta powinna być mimow wszystko

0

@Jakchcesz ale nie chodziło o muzykę

3

On przeprosił za podanie a ja myslalem ze prosi o zmianę xD

0

@Omoziu spokojnie, dostanie 20 minut w kolejnym meczu

0

@Jakchcesz Nigdy nie słyszałem historii jakoby ktoś mu groził bo robi muzykę która komuś się nie podoba. W ogóle nie słyszałem podobnej historii na polskim podwórku.

5

@kuz tylko Dembele i Umtiti?

0

@Jakchcesz Gdyby mi takie siano spływało na konto i ciuszki od sponsorów to wiesz gdzie ja miałbym hejt jakichś randomowych ludzi? Każda osoba publiczna mierzy się z hejtem

0

@amanter irytujące to jest trzymanie Minguezy

0

Koeman sam się prosi o stratę punktów

0

Pjanic, Mingueza a nawet Pedri są do zmiany.

0

Z Mingueza grają w dziesiątkę

0

@klopx Fajny skład gdzie kolejny już raz prawa flanka nie będzie funkcjonować?

0

@Jakchcesz Po co miałby przechodzić do Realu? W Madrycie mialby mniejsze szanse na zdobywanie tytułów. Kontraktu również nie dostanie takiego jak w Paryżu. Moim zdaniem ten transfer jest nierealny

0

@BarcaInfo Miguenza na prawej obronie to jest jakiś żart.

0

@Qlewer dokładnie tak. Około 20 na kanale sportowym kulisy

0

@matirix20 Stanowski ma transmitować na żywo, Najman chyba też. Nie wiem tylko gdzie dokładnie czy to bedzie yt czy instagram/Facebook

5

Przypominam, że za chwilę Stanowski odbiera kurtkę od Marcina Najmana

5

Suarez w obecnej Barcelonie byłby goleadorem. Za Setiena czy Valverde nie było tylu sytuacji bramkowych co w tym sezonie

1

Suarez z rzutu wolnego!

5

@tomasthc sprzedany

1

@Mixtape Policja to bandyci? Dlaczego do tej pory sam na własnej skórze jeszcze się o tym nie przekonałem? Nikt z moich znajomych zresztą też

2

@Mixtape Ale zaraz zaraz. Przecież ludzie z tej dyskoteki chyba byli świadomi jakie konsekwencje mogą ich spotkać gdy wpadnie policja. Znaleźli się też pewnie kozacy którzy stawiali opór lub nawet atakowali funkcjonariuszy więc skąd to zdziwienie, że użyli pałek? Obostrzenia są w każdym kraju. Czy w Niemczech też otwierają dyskoteki mimo zakazów?

3

@NaFazieHitman Facet zrobił potężną głupotę. Czy on nie spodziewał się poważnych konsekwencji? Przeciez to oczywiste, że rząd dla przykładu będzie chciał go ukarać najsurowiej aby nie znalazł się kolejny odważny do zrobienia podobnej akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?