0

@FCB24 Puig to zdecydowanie mniejsze zło. Szybszy i bardziej nieustępliwy, a po za tym nie zdarza mu się popełniać głupich błędów czy też odpuszczać powroty do obrony. De Jong na pozycji pivota a Puig nieco bardziej ofensywny. De Jong potrafi grać świetnie na pivocie

0

Przynajmniej jeden z nich nie zagra w rewanżu.

0

@Kamileq96 Alaves to jeden z najgorszych zespołów w La Liga. Kilka dni temu Sevilla zweryfikowała Busquetsa. W tym wypadku trzeba wybrać mniejsze zło i ja mimo wszystko postawiłbym na Puiga, a De Jong zająłby wtedy miejsce Sergio.

0

@barcowy1899 Sergio raczej nie traci zbyt wielu piłek natomiast bałbym się o niebezpieczne straty Messiego. Sergio nie zagwarantuje dobrej asekuracji przeciwko tak świetnym piłkarzom. Dlatego uważam że powinien zacząć mecz na ławce, a De Jong na pozycję ostatniego pomocnika.

0

Mam nadzieję, że Busquets zacznie mecz na ławce. PSG zapewne nastawi się na kontry, a Sergio nie zagwarantuje bezpiecznej asekuracji z tyłu.

7

Ciekawe czy gdyby był prezydentem Barcy to czy byłby taki twardy w negocjacjach z Messim.

0

@TheNekro94 Mamy Koemana...

0

@arasz1819 Pedri nie błyszczał podczas meczu, De Jong podobnie, a o Busquetsie zostało już wszystko powiedziane. Po to są zmiany aby wprowadzić trochę świeżości na boisko której wczoraj bardzo brakowało. Puig za Sergio, De Jong na SPD i Trincao za Griezzmana który oprócz pięknego podania w pierwszych minutach meczu był kompletnie niewidoczny.

1

Koeman za późno zrobił zmiany. Griezzman powinien zejść już w 60 minucie razem z Sergio. Nie rozumiem dlaczego Ronald tak długo czekał z tymi zmianami

0

@mr_robot nikt z nas tego nie napisał

0

@Kamilos84 taaa bo PSG gra niesamity futbol i nie traci bramek grając w ogórkowej lidze. A masz może jakieś typy na najbliższy weekend wróżbito?

1

@Hrzan dziwisz się? Dogrywki dają się we znaki. Ewidentnie brakuje świeżości

4

@mr_robot głupszego komentarza dziś nie widziałem

1

@cat_r37 Odcinają De Jonga od podań.

2

Na 16 metr wbiegal piłkarz Sevilli który miał hektary wolnego miejsca. Tam powinien być Busquets. Ten facet jest spóźniony w każdej strefie boiska kiedy trzeba bronić.

4

Niech Komitet Dyscyplinarny RFEF otwiera postępowania wobec sędziom którzy źle wykonują swoją pracę, a nie karze ludzi którzy zwracają na to uwagę.

0

@kakusus Przecież masz napisane korzyści z wykupu subskrypcji.
Full match replays & highlights


Relieve your favorite matches from start to end.

0

@itmustbejoke Za każdym razem gdy widzę jakieś złe słowo na Puiga to ktoś wyjeżdża z tym argumentem xD

3

@Ojciec5tkidzieci Ale żeby z PSG do ekstraklasy? AMBICJA!

0

Raz na rok to i garbaty się wyprostuje

0

Fati i Pique też mieli nadzieję na występ z PSG. Bezsensowny artykuł ku pokrzepieniu serc.

0

@Transu96 Masz rację, dzis wszędzie jest tragicznie ale parkingi to pryszcz przy zablokowanych drogach przez stojące ciężarówki. Polecam zaopatrzyć się w łopatę do śniegu. W taką pogodę warto wozić taką łopatę w aucie

4

@MSN1998 W Polsce też wszyscy zaskoczeni na czele z kierowcami poruszającymi się 20km/h bo do dziś nie wiedzieli, że w zimę może spaść śnieg. Przeciez gdyby wiedzieli to kupiliby te zimówki

0

Pomódl się do Beliara o ładną pogodę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szpenser ja o 4:30 xD pozdro

0

@BarcaInfo Myślę, że te wszystkie ostatnio wygrane dogrywki i remontady bardzo pomogą w Lidze Mistrzów. Widzę wysokie morale w tej drużynie

1

To co napiszę wydaje się być oczywiste. Busquets nie ma prawa pojawiać się na boisku w Lidze Mistrzów. Objezdzany przez każdego, odpuszcza krycie i jest bardzo wolny. Wyobraźcie sobie Sergio na tle Neymara i Mbappe. De Jong musi zająć jego miejsce przynajmniej w meczach Ligi Mistrzów

1

@GadulkiGembulki Messi wrócił do swojej najlepszej formy

0

Wchodzi Edzio za Filipka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?