0

@Qlewer każdy na boisku dodaje od siebie zbyt dużo po zwykłym kontakcie z przeciwnikiem... Piłkarze po małym kontakcie z ręką rywala zwijają się z bólu jakby dostali bombę od Soldicia, a każdy po wczorajszym incydencie udaje charakterniaka co to mu się nie podoba zachowanie Alby bo w sumie modny jest hejt na Albe.

0

@Zoker przeciez takich sytuacji na boiskach jest multum gdzie jeden popchnie drugiego, ten drugi odwdzięczy się tym samym i prowokator nagle leży na murawie. Chyba nie oglądasz pierwszy raz meczu piłki nożnej prawda?

4

@Zoker Nie! Gdyby to Alba rzucił, to największy hejt wylalby się właśnie na niego. Alba poprostu wykorzystał sytuację dzięki czemu pomógł całej drużynie. Nawet gdyby nie zareagował tak impulsywnie Kounde wyleciałby z boiska.

5

Nie rozumiem tej fali hejtu na Albe po wczorajszym incydencie z Kounde. Przeciez to Kounde się odkleił i rzucił piłką w twarz Hiszpana który wykazał się w całej sytuacji boiskowym cwaniactwem dzięki czemu Sevilla kończyła mecz w 10tke. Każdy inny piłkarz zachowałby się w podobny sposób co Alba, a coś tam krzyczycie, że Jordi to boiskowy klaun. Gdyby nie ten klaun to być może Barcelona nie wywiozłaby z Sevilli punktów.

1

@Emhyr klub powoli staje na nogi i szybciej niż wszystkim się wydaje okaże się, że Haaland będzie tutaj zbędnym piłkarzem, a tylko ewentualną fanaberią Laporty.

5

@Encore bomba na banie, kończymy balet

4

Będą leżeć teraz

0

Dejong zamiast pobiec do końca za piłka to zwolnił i odprowadził piłkę wzrokiem. Coś z nim jest nie tak

1

@Mr8lack no tak xD nie oglądałem akurat tego meczu ale przed Jutgla dlugo długo nic

2

@taris warunki idealne do strzałów z dystansu i było ich trochę więc to tylko sucha nic nie znacząca liczba

3

Dobra fachowcy, kto miałby na tej prawej obronie zagrać skoro nie ma Desta i Roberto? Włączcie myślenie

0

@KacperVEB Pytanie kto miałby na tej prawej obronie zagrać. Desta i Roberto nie ma a Mingueza to jednak wartość ujemna w całokształcie.

1

@kasha dzieci tak mają

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio Barcelona strzelila gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ktoś wie kiedy wcześniej padła taka bramka?

0

Araujooo terminator

2

Gdzie kartka???? To jest drukarnia

5

Podwójne standardy sędziego. Żółtą dla Busquetsa a wcześniej nie pokazał kartki graczowi Sevilli.

4

@Kitek1640 wybór jest oczywisty, wiedza o wszechświecie.

0

@Rewolucja123 Faktycznie, przeoczyłem Francuza.

0

Tak jak myślałem. Zwycięskiego składu się nie zmienia. Bez kombinacji, najlepsza możliwa 11stka

0

@Chaoss śmiga w 30 fpsach? :v

1

@KapiFCB Oczywiscie, że prywatnie może być spoko ziomkiem natomiast jeżeli ten spoko ziomek nie wiosłuje z całą załogą na tym statku, a mimo to po abordażu zabiera najwięcej łupu to niekoniecznie jego koledzy muszą pozytywnie odbierać jego osobę.

0

@Ibarbo69 Dodam tylko, że Cyberpunk to szrot. Pełno gliczy i mocno niedopracowany świat. Aby ta gra dobrze wyglądała trzeba mieć sprzęt za minimum 10k. Sam mam Cyberka i uważam, że były to najgorzej wydane pieniądze na grę.

0

@Kacper1998 z tym wiedzminem to ty odleciałeś. RDR2 jest gra poprostu idealną, od grafiki i fabuły po najmniejsze detale natury i ogromnym swiatem, a ty mi z wiedzminem wyjeżdżasz który ma do zaoferowania nieduży świat z poprawną grafiką i świetna fabułą. To za mało aby być lepsza gra od RDR2. Ty pewnie nigdy nie grałeś w RDR2 skoro masz tak absurdalne zdanie

1

@Ibarbo69 RDR2 To najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała więc wybór jest oczywisty. Cyberpunk nawet nie zbliżył się poziomem do rdr2

0

Dest powinien spokojnie zostać do wakacji. Może coś mu się przestawi w głowie i zacznie się lepiej prezentować.

9

Messi nie złożył życzeń Kylianowi za pośrednictwem instagrama. Konflikt między dwoma gwiazdorami PSG? Mbappe nie czuje się w tej sytuacji komfortowo, transfer do Realu coraz bliżej.

2

@Rewolucja123 nie wyobrażam sobie aby jutro zabrakło Araujo od pierwszej minuty

2

@Katalonbar Ja obstawiam identyczny skład z ostatniego meczu. Nie będzie wahadłowych bo na prawej stronie nie ma odpowiedniego piłkarza,a Xavi nie zrezygnuje ze skrzydeł tym bardziej że w ostatni mecz pokazał że tamten skład dobrze funkcjonuje w ataku pozycyjnym. Jedynie w obronie spodziewałbym się jakichś korekt, być może Dest dostanie szanse na prawej stronie.

0

@Coutinho007 miałem na myśli Gaviego. Moim zdaniem Gavi jest obecnie najlepszym piłkarzem Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?