ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak jeszcze do niedawna czekałem na mecz Barcy aby podziwiać popisy Messiego tak teraz czekam aby zobaczyć w akcji tego 17letniego chłopaka który jest definicją idealnego piłkarza.
0
@shinthps wchodzę na forum aby poczytać o klubie a nie o tym co ty i inni mają do powiedzenia na temat polityki czy innych śmiesznych tematów. Spośród 18 nominowanych użytkowników tylko trzech dodaje coś co pozwala na chwilę się zatrzymać i przeczytać ale Barcainfo mimo wszystko jest najlepszy. Wstawia info szybciej od redakcji. Zresztą wyniki chyba pokazują, że raczej mam rację.
0
@Dundersztyc ale on nie wrzuca tylko o transferach. Jest wiele innych tematów wokół klubu o których dowiaduje się z jego postów. Inni zaśmiecają forum postami o szczepionkach, polityce etc.
0
@Dundersztyc wrzuca info od konkretnych dziennikarzy, zresztą ktoś kto się orientuję może sobie segregować pewne rzeczy. Nielogiczne byłoby gdyby wygrał ktoś kto wrzuca jakieś prowokacyjne, bezbekowe lub nieinteresujące komentarze.
0
@Dundersztyc no i fajnie, że wrzuca te wszystkie informacje bo między innymi dzięki temu wchodzę na La Ramble gdzie mam wszystko na tacy. Gdyby wygrał ktoś inny to byłby skandal.
0
@Witekk10 Kamień z serca co?
0
@Dundersztyc Nie głosowałem ale dobrze ze wygrał ktoś kto dzieli się rzeczowymi i konkretnymi informacjami na temat klubu. Zasłużenie
1
@Joe_Pesci najlepsza postać w tych prymitywnych filmach Vegi
0
@shinthps w takim razie nie świadczy to za dobrze o Tobie
1
@Rewolucja123 kiedy inne zespoły będą odpoczywać oni powinni trenować aby nadrabiać braki. Przeciez mówili po ostatnich porażkach że wyciągną wnioski i wrócą silniejsi.
0
@Gaz wspomniani ludzie nie skończyli szkoły podstawowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon Zaszczepiona osoba unika ciężkich objawów i nie wiem o jakich ty statystykach mówisz
0
@maroon ci nieodpowiedzialni poprostu wciąż nie są zaszczepieni. Nie dopisuj innej ideologii. To jest poprostu moje zdanie. A pisanie o sortowaniu na lepszych i gorszych brzmi jak jakiś manifest w obozie koncentracyjnym. Jak ktoś myśli racjonalnie to wie że szczepiąc się unika hospitalizacji z powodu covidu i jednocześnie odciąża służbę zdrowia.
0
@Kurkmen masz strasznie zepsuty światopogląd skoro uważasz, że nie wpuszczenie do kina równe jest życiu w celi. Heh słuchaj, wczoraj byłem na basenie i musiałem grzecznie poczekać bo są pewne limity, nie robię z tego problemu mimo że jestem zaszczepiony.
0
@klopx być może tak ale żeby uplastycznić i bardziej doprecyzować właśnie tak to widzę - odpowiedzialni i nieodpowiedzialni.
3
@Masti_Real_Madryt ja widzę sortowanie na odpowiedzialnych i nieodpowiedzialnych no ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
@klopx życie jest brutalne
0
@norbi77 to jest abc piłki nożnej. Jak widzisz gościa który ma przed sobą 70 metrów wolnej murawy i biegnie w kierunku twojej bramki a jesteś najbliżej to poprostu za nim biegniesz. Abde mocno przydzbanil i tego typu argumenty go nie usprawiedliwiają
@Rewolucja123 fakt, Araujo był wspolwinnym bo powinien wybić piłkę w aut tym bardziej że miał do tego chyba dwie okazje
0
@Rewolucja123 konsekwencja błędów kilku piłkarzy i przede wszystkim Abde który nie zaczął gonić gościa mającego 3 pasmową autostradę w pole karne Barcelony ale i tak winowajcą obwieszczony został Lenglet. Koziołek ofiarny La Rambli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klopx napisałeś że chcesz aby odszedł więc zaproponuj jakiegos następcę bo ja z obecnie grających stoperów Barcelony uważam Lengleta za podstawowego stopera obok pique/Araujo
1
@tristan87 gdyby mieli to gdzieś to by nie płakali.
1
@masq Haaland oczywiście.
0
@Rothan1 to kto miał wygrać? Niektórzy nominowani użytkownicy to jakiś żart którzy są znani z tego że są znani, a ich wpisy nie wnoszą absolutnie nic ciekawego. Równie dobrze i ja mógłbym być w gronie finalistów. Barcainfo kopiuje i wkleja istotne newsy i między innymi dzięki niemu jestem na bieżąco.
5
Nie rozumiem ludzi którzy płaczą, że Barcainfo po raz kolejny zgarnia to wyróżnienie. Mimo tego że mało się udzielał to były podawane konkretne i ciekawe informacje z jego strony. Z całym szacunkiem do wszystkich użytkowników tej strony ale Barcainfo>prowokatorzy, bezbeki i inni pseudoeksperci czy specjaliści w szeroko pojętym Barcelonskim futbolu.
0
@klopx ale ktoś musiałby wskoczyć do składu na jego miejsce. To nie jest fifa, że sprzedasz jednego i wyczarujesz kolejnego lewonożnego solidnego stopera. Lenglet jest solidnym stoperem i widać poprawę w jego grze względem ostatnich miesięcy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 Dobra w takim razie kto zasłużył bardziej? Tylko nie mów mi, że jakiś bezbek, prowokator lub gość z fajnym awatarem zasługuje na jakieś wyróżnienie bo pewnie masz w rękawie jednego z takich użytkowników którego wpisy są mało interesujące.
0
@Qlewer walczyli kiedyś na after party z żołądkową