1

@Rewolucja123 Demir to piłkarz jednowymiarowy mający całkiem niezłe panowanie nad piłką ale braków jest zdecydowanie dużo więcej. Pożegnać i zapomnieć

6

@Rust_Cohle nie masz kibla w domu?

0

@rafa324 Chyba nie jesteś na bieżąco. Ostatnio legioniści wbili do autokaru z piłkarzami i wymierzyli sprawiedliwość :

0

Szkoda, że Barcelona nie ma Warszawskiej żylety. Gdyby Barca miała takich fanatyków to wszyscy Ci którzy żerują na klubie zawinęli by się bez pierdnięcia.

0

@Katalonbar prawdę mówiąc to najlepiej skrojonym selekcjonerem pod reprezentację Polski jest Czerczesow. Każdy inny wynalazek stawiający na dominację rywala poprzez długie utrzymywanie się przy piłce poprostu nie wypali bo naszych kopaczy już się nie da tego nauczyć.

0

@masik86 aby wszystko było jasne i uniknąć tego typu odpowiedzi specjalnie napisałem "FUTBOLOWYM PRZEGRYWEM" ale i tak musiał się ktoś znaleźć co napisze ripostę o hajsie i fajnym życiu.

2

@ArterkHD a dlaczego miałby już tego nie robić? Przeciez on pracuje w KSW a nie w Polsacie...

0

@Pawel13sz Prawdę mówiąc to kibice powinni zrobić z tymi pilkarzynami jakąś robotę. Chociażby coś jak ostatnio zorganizowana akcja żylety gdzie wpadli i wystrzelali po mordkach na otrzeźwienie.

5

Chyba śmiało można go nazwać futbolowym przegrywem

1

@DaPidejpi Wiec mógł podać tą osobę jako źródło, a tego nie zrobił i pomyślałem, że on sam to policzył. Ja nie wierzę w tego typu statystyki bo nie jesteś w stanie prześledzić każdego piłkarza.

2

@Jakchcesz Ferran, Ansu, Dembele i Depay do rotacji

0

@pt9 jak wkrętarka to tylko na aku. Nie wszędzie znajdziesz gniazdko, a i nie zawsze wystarczy kabla. Wkrętarka to narzędzie do bardzo mobilnego użytku i aku to Must have.

2

@SamuelUmtiti kto to policzył?

0

@Mbdf27 nie zazdroszczę mu Danki

0

@Przemek2323 gdzie można odkupić te stare maszyny? Jest jakiś outlet?

0

Nie mogę już się doczekać trzeciej dawki.

0

@Pawel13sz przeciez ten gość nie traktuje już poważnie kopania piłki. Po co w zespole kolejna "gwiazda" która będzie się flexowac pieniędzmi w dużo cieplejszym mieście jakim jest Barcelona?

3

@AmigoBlancos chętnie bym takiego kozaka poskładał i sprawdził czy nie zadzwoni po pomoc do tych samych panów w mundurach.

0

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do simRacingu. Która najlepsza pod względem jakości i ceny?

0

@POLAK12345 minęło 15 minut i gdzie Ci od Lewego? Marna z ciebie wróżka

0

@monsterrize dziś gra za plecami napastnika i wygląda tak jak zawsze czyli ujowo

1

@LS del Mundo słyszałem więc jest zajebiscie

9

Puig > Coutinho. Wątpię żeby szejki się nabrali na tego typa

3

@GeneralXavi w pakiecie z Ibrą.

12

Widzę, że już nasi LaRamblowi trenerzy planują kadrę na przyszły sezon z Haalandem w składzie bo jakiś dziennikarz pierdnął, że Laporta spotkał się z Raiolą. Niesamowita społeczność, ciężko spotkać gdziekolwiek indziej podobną liczbę naiwniaków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr aż się oplułem xD

1

@xzzxyj nie przetłumaczysz człowiekowi który uznaje się za jednostkę ponad prawem.

0

@Destroyer_of_Worlds Czynności funkcjonariuszy nie były spowodowane brakiem maseczki u cwaniaczka i normalne osoby już to powinny wiedzieć bo wyżej są dowody.

1

@tomek8756 tak jak myślałem. Ale bydło ciśnie po funkcjonariuszach bo to przecież modne a atencjusz który nagrywał całe zdarzenie i kibicował agresorowi powinien zostać pozwany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?