Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid takie miałem i poszły z dymem
0
@HighestInTheRoom No tak ze stóweczke
5
Panowie.Mam problem.Rozj3bały mi się klapki..jakie polecacie solidne klapeczki?
3
@Hiacynk Też nie ma co wymagać top formy bo jednak już 33 lata na karku.
2
@Hiacynk Liczby wyglądają dobrze ale jednak trochę irytował w tym sezonie.
0
@Barcelismo o której to i na którym
1
@mat32 https://i.ytimg.com/vi/RdsfjkKaqq8/maxresdefault.jpg
0
@svensonFCB Spagetiiii
8
@BarcaInfo Karny to karny.Benatia zachował się wtedy jak amator.
0
@busquets5 Krzysztof to polski James Rodriguez :v
1
@monsterrize Sarius najlepiej :d
2
@DonMatteo901 Dla zainteresowanych hot 16 Sariusa
1
@sebasek99 jak koniów nic nie rusza podobno
7
@prokofiew Nie lubisz miodowych lat?
4
Komentarz usunięty
4
@damianex10 Szczerze to na orlenie dużo lepsze są.
0
@Commando to wcale nie tak mało jak za zawodnika po zerwanych.
0
@Mns21 Ja bym go już nie brał. Jest po takiej kontuzji że jest zbyt duże ryzyko.
0
@Majkel34 takie walki to jest 50/50.Waga ciężka czyli jedna bomba i światło gaśnie.
1
@Vhaeraun na
Narcos to must have
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MESSIah16 Ronaldinho też cyrkowiec
7
@l0Messini o tej godzinie?
0
@deyna2018 gta sa
1
@Danny Gaucho Naszczęscie my chyba nie musimy sobie nic wyjaśniać
1
@BigVu Jak srednia wieka 11 lat to jakie mma
2
@Kapitan hawk niech cie ktoś przestraszy
1
@codemat Bialas co dał od siebie, wow
1
@Avada Kedavra Jak Zieliński to drugi Iniesta co ty mówisz
1
@Szicek10 no bolą trochę ale to tylko na początku bo później już się człowiek przyzwyczaja :v