Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk ostrym cieniem mglyyy
0
@Avada Kedavra Nie no był ale Drogba również :v
0
@NeroTFP Ciekawe kto będzie atakującym w Jastrzebskim.
1
@BarcaInfo Czy ja wiem.Drogba w pewnym etapie był wybitny.
5
Klemen Čebulj już oficjalnie w Aseco.Wow ale fajny transfer.Mega ekipka się szykuje w Rzeszowie.
1
@NeroTFP https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/wlsktkqTURBXy84NWYwMWJlODQ0ZWFjZjY0YzgwODQ4MTVmYmJjMjBlZC5qcGVnkpUDAHfNDkDNCASTBc0BpM0BLA
0
@Avada Kedavra Otóz nie. :v
1
@DaPi Jak ja fan pampera ra
0
@czosnekfcb Pewnie kolejny fejk Ibry xD
2
@emeu Ja równiez czekam na powrót PL albo La Ligi bo niemiecka nie siedzi.
0
@Shapiro W PiSie nie lepiej :v
0
@tadzik447 Hah :v Na kogoś trzeba.Niech ma chłopak.
0
@Chwytliwy no taka średnia bym powiedział
5
@kamiVeB Ja będę głosował na Bosaka.
0
@TrzecieOko I tak nie ma szans z Andrzejem.
3
What the fuck man ?
1
@Hiacynk I ta cieszynka Carmelo Anthonego.Hah.
0
@Colon Ta druga opcja
1
@NeroTFP wybacz ale jakoś narazie nie mam weny :v
0
@Jaca27 To kurskiemu polewaja
1
@PatrychoO Nie wiem czemu ale mi też. Jakoś się przyzwyczaipem
0
@bias Do dziś wielu sobie zadaje to pytanie. Dla każdego kto inny jest goat koszykówki. Dla Embiida jest to Wilt Chamberlain
0
@FC1899Barca A mi się wydaje że AJ może wygrać i to nawet łatwo.
0
@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem. Neymar w Hiszpanii również wymiatal. To co za różnica :v
0
@Mns21 Nie dziwię im się. Mają wszystko w Paryżu.
2
@Hiacynk Mój ulubiony Ukrainiec obok Wladka Kliczki.
8
@Mesi12 Nie bo Xavi top 1.
1
@Hiacynk Nie przepadam za tą ligą no ale zawsze to nie powtórki meczów po raz 100 :v
0
@tadzik447 Też prawda :D
1
Diego Maradona w 1986.On na tle wszystkich wyglądał jakby grał w inna dyscyplinę.Wow