2

@Kapitan hawk ostrym cieniem mglyyy

0

@Avada Kedavra Nie no był ale Drogba również :v

0

@NeroTFP Ciekawe kto będzie atakującym w Jastrzebskim.

1

@BarcaInfo Czy ja wiem.Drogba w pewnym etapie był wybitny.

5

Klemen Čebulj już oficjalnie w Aseco.Wow ale fajny transfer.Mega ekipka się szykuje w Rzeszowie.

0

@Avada Kedavra Otóz nie. :v

1

@DaPi Jak ja fan pampera ra

0

@czosnekfcb Pewnie kolejny fejk Ibry xD

2

@emeu Ja równiez czekam na powrót PL albo La Ligi bo niemiecka nie siedzi.

0

@Shapiro W PiSie nie lepiej :v

0

@tadzik447 Hah :v Na kogoś trzeba.Niech ma chłopak.

0

@Chwytliwy no taka średnia bym powiedział

5

@kamiVeB Ja będę głosował na Bosaka.

0

@TrzecieOko I tak nie ma szans z Andrzejem.

3

What the fuck man ?


1

@Hiacynk I ta cieszynka Carmelo Anthonego.Hah.

0

@Colon Ta druga opcja

1

@NeroTFP wybacz ale jakoś narazie nie mam weny :v

0

@Jaca27 To kurskiemu polewaja

1

@PatrychoO Nie wiem czemu ale mi też. Jakoś się przyzwyczaipem

0

@bias Do dziś wielu sobie zadaje to pytanie. Dla każdego kto inny jest goat koszykówki. Dla Embiida jest to Wilt Chamberlain

0

@FC1899Barca A mi się wydaje że AJ może wygrać i to nawet łatwo.

0

@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem. Neymar w Hiszpanii również wymiatal. To co za różnica :v

0

@Mns21 Nie dziwię im się. Mają wszystko w Paryżu.

2

@Hiacynk Mój ulubiony Ukrainiec obok Wladka Kliczki.

8

@Mesi12 Nie bo Xavi top 1.

1

@Hiacynk Nie przepadam za tą ligą no ale zawsze to nie powtórki meczów po raz 100 :v

0

@tadzik447 Też prawda :D

1

Diego Maradona w 1986.On na tle wszystkich wyglądał jakby grał w inna dyscyplinę.Wow


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?