0

@msmsms kiedyś chodziłem do szkoły tańca ale takiego tzw ulicznego stylu Hip hop itd. I wspominam bardzo fajnie. Nawet mi tego brakuje trochę.

0

@koksik2700 Barca daje dobre tygodniówki więc może dlatego.

0

@PieN to zawodnik na 1 skład

10

@kamilop i w plecy do drugi mecz

0

Myślicie że Griezmann mógłby grać w Barcelonie w drugiej lini?W defensywie radzi sobie świetnie a z przodu też potrafi coś wyczarować.Ciekawe jakby wyglądał jako taki ofensywny pomocnik czy coś takiego.

0

@Messibestplayerintheworld On nie pasuje do tego klubu ale gdzieś grać musi.Suarez jeszcze zagra 1-2 sezon max i gdzies ten Griezman musi być.Chyba że ławka.

0

@Messibestplayerintheworld Będzie bo innych opcji nie po prostu nie ma.

0

@Messibestplayerintheworld Griezmann-Suarez-Messi. Tak to będzie wyglądac w next sezonie i kogo ty chcesz wiecej?

0

@Messibestplayerintheworld To w takim razie w tym klubie jest coś nie tak skoro w ataku grają tacy ludzie jak Messi.Suarez czy Griezmann.To kogo ty bys chcial jeszcze?Neymara Ronaldo?

0

@Messibestplayerintheworld Messi gra na skrzydle,Griezmann to samo,jest jeszcze Fati.Nie przesadzajmy że nie ma do kogo grać.Mamy pomocników malo ofensywnych i tyle.

0

@Messibestplayerintheworld Griezmann (100 baniek)Messi (podobno najlepszy w historii ) Suarez (topowa 9)Dembele (niezły skrzydlowy(.Nie mają do kogo grać pomocnicy?

8

@bartoszekkk Wątpię by Sanczo wskoczył na poziom brazola. Życzę mu tego ale njr w formie ocieral się o Lio.

0

@Szicek10 to co zawsze

0

@LuisSalvano spróboj Cs. Można trafić na mega spoko ludzi :v

1

@SeeleyBooth Leon jest tylko jeden i jest to Wilfredo

0

@LuisSalvano miałem Ci napisać ale @didzejos wyjasnil ale jak chcesz singla coś pograć to jakiegoś coda. Ten nowy jest świetny

0

@msmsms wole jak ma dres po starym

1

@LuisSalvano jak chcesz się nauczyć strzelać to Cs go

2

@kerouac Batman (trylogia Nolana) ale to z sentymentu i Harry Potter

1

@IronSanHybrid hahahahs

0

@Chwytliwy tak jest

0

@stoikow ciekawe porównanie

0

@zodiak_10 już jest hah

4

@LuisSalvano Bedoes tworzy dobra muzykę. Prosze nie pajacowac.

6

Władca Pierścieni na tvn7. Dobrze sobie odświeżyć ten wspaniały film.

2

@Chwytliwy Franek nie lepiej bo też słaby bardzo sezon.

1

@MESSIah16 wygra Andrzej.

1

@Nano22 czemu od 2009 xD?

1

@IronSanHybrid ostatnio mi się śniła Hermiona ajajjjj

0

@MESSIah16 jedno i drugie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?