Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms kiedyś chodziłem do szkoły tańca ale takiego tzw ulicznego stylu Hip hop itd. I wspominam bardzo fajnie. Nawet mi tego brakuje trochę.
0
@koksik2700 Barca daje dobre tygodniówki więc może dlatego.
0
@PieN to zawodnik na 1 skład
10
@kamilop i w plecy do drugi mecz
0
Myślicie że Griezmann mógłby grać w Barcelonie w drugiej lini?W defensywie radzi sobie świetnie a z przodu też potrafi coś wyczarować.Ciekawe jakby wyglądał jako taki ofensywny pomocnik czy coś takiego.
0
@Messibestplayerintheworld On nie pasuje do tego klubu ale gdzieś grać musi.Suarez jeszcze zagra 1-2 sezon max i gdzies ten Griezman musi być.Chyba że ławka.
0
@Messibestplayerintheworld Będzie bo innych opcji nie po prostu nie ma.
0
@Messibestplayerintheworld Griezmann-Suarez-Messi. Tak to będzie wyglądac w next sezonie i kogo ty chcesz wiecej?
0
@Messibestplayerintheworld To w takim razie w tym klubie jest coś nie tak skoro w ataku grają tacy ludzie jak Messi.Suarez czy Griezmann.To kogo ty bys chcial jeszcze?Neymara Ronaldo?
0
@Messibestplayerintheworld Messi gra na skrzydle,Griezmann to samo,jest jeszcze Fati.Nie przesadzajmy że nie ma do kogo grać.Mamy pomocników malo ofensywnych i tyle.
0
@Messibestplayerintheworld Griezmann (100 baniek)Messi (podobno najlepszy w historii ) Suarez (topowa 9)Dembele (niezły skrzydlowy(.Nie mają do kogo grać pomocnicy?
8
@bartoszekkk Wątpię by Sanczo wskoczył na poziom brazola. Życzę mu tego ale njr w formie ocieral się o Lio.
0
@Szicek10 to co zawsze
0
@LuisSalvano spróboj Cs. Można trafić na mega spoko ludzi :v
1
@SeeleyBooth Leon jest tylko jeden i jest to Wilfredo
0
@LuisSalvano miałem Ci napisać ale @didzejos wyjasnil ale jak chcesz singla coś pograć to jakiegoś coda. Ten nowy jest świetny
0
@msmsms wole jak ma dres po starym
1
@LuisSalvano jak chcesz się nauczyć strzelać to Cs go
2
@kerouac Batman (trylogia Nolana) ale to z sentymentu i Harry Potter
1
@IronSanHybrid hahahahs
0
@Chwytliwy tak jest
0
@stoikow ciekawe porównanie
0
@zodiak_10 już jest hah
4
@LuisSalvano Bedoes tworzy dobra muzykę. Prosze nie pajacowac.
6
Władca Pierścieni na tvn7. Dobrze sobie odświeżyć ten wspaniały film.
2
@Chwytliwy Franek nie lepiej bo też słaby bardzo sezon.
1
@MESSIah16 wygra Andrzej.
1
@Nano22 czemu od 2009 xD?
1
@IronSanHybrid ostatnio mi się śniła Hermiona ajajjjj
0
@MESSIah16 jedno i drugie