1

@fart widziałem i też byłem pod wrażeniem. Genialna produkcja.

1

@fart zresztą ciężko tak naprawdę winić tu jakiegokolwiek obrońcę bo to jest naprawdę ciężko zatrzymać. Kemba też ma niesamowity step back i nie jednego posadzil na dupie :v

1

@fart no to jest jego firmowa akcja :v Niby każdy wie że będzie to robił ale i tak działa xD

1

@fart A ja brodacza i jego magic step backi

2

@Jaca27 kurski byłby dumny

2

@mr Barca a w Lublinie dziś parno. Chyba z 25 bylo

1

@Hiacynk Magic Luis.

1

Ktoś rozkminil o co chodzi w szesnastce Andrzeja?

0

@skakun95 Tu nie ma szans na gre.Na jego miejscu też bym pograł gdzie indziej.

6

Korwin nagrał hot 16 challenge. Polecam sprawdzić na jego fb :v

2

@Hiacynk wiadomo. Ja akurat lubię jakoś Mariusza. Mega sympatyczny.

2

@Hiacynk Pudzian to Pudzian. Legenda :d

1

@Hiacynk Najsilniejszy człowiek na tej planecie. Co tu dużo mówić.

0

@Hiacynk Może zostanie najlepszym strzelcem w Pl.

9

Władca Pierścieni na tvn.

0

@Ramos9248 dzięki wariacie i również polecam tego pana :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Leci coś ciekawego w tv? Co ogladacie?

2

@Hiacynk jeden i drugi świetny. Ciężko powiedzieć który lepszy. Jeden powie że Cech a drugi że Edwin.

16

@Hiacynk van der Sar

1

@xbox tylko @kerouac

6

Akcja #hot16challenge2 zebrała już ponad milion złotych. Wow

2

@NeroTFP Gorzej jeśli pózniej cie coś złapie :v

5

@AmigoBlancos No i to jest wiadomość

0

@MarioVeB! Wątpie.

8

@Nano22 Pieniądz musi się zgadzać więc trzeba grać :v

0

@Timishiru1337 not bad

1

@koksik2700 Szybka praca nóg+duża liczba sztuczek. W United miał ten luz.

0

@koksik2700 Ronaldo trochę wywodzi się z freestylu.

0

@koksik2700 Mi się wydaje że bardziej niż Neymara potrzebujemy dobrego trenera. Czy Setien takim jest? Zobaczymy. Oby tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?