Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Strays77 jak zjarany to do spania
0
@NeroTFP Bruno odszedł z Lube to mogliby ich pyknac.
6
@Nicko Ibrahimovicia
1
@Kubox Ciężko by było z nimi. Simon, Leal, Leon, Juantorena.
18
Wilfredo Leon spędził w Zenicie Kazan 4 lata i wygrał 4x mistrza Rosji, 4x puchar Rosji i 4x..lige mistrzów. Odszedł Leon i wielki Zenit się skończył. Nadal to klub z topki ale już nie jest maszyna do wgrywania. Sam trener Zenitu mówił że nigdy nie widział takiego zawodnika jak Leon. Gdyby siatkówka była medialnym bardziej sportem to byłby Jordanem siatkówki. Taki talent jaki on ma to się chyba zdarza raz na x lat. Do tego niesamowicie pracowity. Podobno zawsze ostatni wychodzi z sali treningowej. Debiutował w reprezentacji w wieku 14 lat! 14!Fajnie ze ten chłop gra u nas :)
0
@Janiama a gdzie Zizou
1
@TheNekro94 Nike roshe białe nie podobają ci się?ja mam i jestem mega zadowolony.:v
1
@TheNekro94 forcy ma każdy więc Jordany
0
@NeroTFP tych turniejów co rok dużo ale i tak igrzyska najważniejsze.
0
@NeroTFP a to w 2021 też są me?
1
@Chwytliwy On wróci ale do premier lig.
0
@BarcaInfo Raczej bez szans.
0
@Konias4318 Dla mnie też Scholes to topka.Może nie najlepszy w historii ale top 5 napewno.
0
@Konias4318 @BarcaInfo No nie wiem.Skoro powiedział że Scholes to Scholes.Także zamykam dyskusje.
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1355726/Xavi-interview-Paul-Scholes-best-midfielder-20-years.html
0
@bartoszekkk On wyląduje w United.
0
@BarcaInfo Zaraz po Zidanie i Xavim.
0
@Konias4318 Jednak Xavi powiedział że to Paul Scholes jest najlepszym pomocnikiem ;]
15
@Chwytliwy A Stary Neymara to poziom Neymara
0
@AdrianStoku Byłem i jest o wiele lepiej.Byłem w Norwegi czy Anglii i czułem się bardzo dobrze :]
0
@msmsms Czy ja wiem czy te kampanie maja az takie duze znaczenia.I tak wygra Jaro.
0
@AdrianStoku Dlatego trzeba emigrowac na zachód i żyć na spokojnie. :]
0
@Rewolucja123 dzięki swirze
9
@Kwiatek67 Zostawią Dembouza bo się nie opłaca go sprzedawać i kupią kogoś na szpice.
0
@rainyy No tez mi sie tak wydaje :v
0
Cs'owe świry.Jak dostane skiny od znajomego to mg je odrazu sprzedać czy musze czekać 7 dni czy coś takiego?
0
@Theodore_Bagwell Nie wiadomo.Ja walnąłem się króciutko na Dejwida Bekhama.I tak szybko odrosną a jaki komfort.
2
@Klaudix Raz próbowałem to prawie zatrułem pół rodziny.Chyba się nie nadaje do pieczenia ciast. :v
3
@Kwiatek67 Niestety musiałby przyjąć rolę przydupasa Cristiano.Ale i tak na +
1
@Hiacynk wczoraj oglądałem mecz derbowy z rodzinką i bawiliśmy się przednio
2
@Chakalaka wery importent ju noł