38

@Piotr89Sand Oczywiście że tak.

0

@Avada Kedavra Jak z Sociedad to Odegaard :v

5

@ViscaBarca123 Pytanie czy Barcelona to klub który ma rozwijać czy który ma wygrywać.

0

@Hiacynk No niestety.Wieku nie oszukasz.On będzie z roku na rok co raz słabszy.Myślę że jeszcze max 2 lata może 3.

0

@Hiacynk Mam wrażenie że gdy Neymar odszedł to trochę odszedł Lusito.Nadal jest świetny ale to już nie to samo co za Brazola.

1

@Pianist00 raper sraper. Teraz każdy może być raperem. Poznałem Malika osobiście i spoko chłop. Taki świr paleta. A tworzy taka muzykę która się teraz najlepiej sprzedaje. Biznes to biznes. Bez odbioru.

0

Śpita czy nie śpita?

4

@itmustbejoke KFC only

0

@Lord_Vader nie można mieć wszystkiego swirze

1

@l0Messini piękny to był gol Quaresmy.

31

@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie jak się płaci powyżej 100 baniek to ma być pewniak a tymczasem Lautaro po jednym dobrym sezonie.No no no.

0

Na TVN7 zaczął się Harry i insygnia śmierci cz 1 także jak ktoś chce to miłego oglądania.

2

@fart To fakt.Ostatnio mówił że chce tu zakończyć swoją karierę.

1

@student97r Mój ulubiony zawodnik z LAC.Co roku powinien być najlepszym rezerwowym i po cichu licze ze kiedys zdobędzie majstra :v

1

@kerouac zapraszasz mnie misiek ?

1

@student97r Największe oszustwo w NBA.Hah.Lou to klasa sama w sobie.On mógłby być startem w prawie każdym timie i kosić +- 25 mln.

28

@ViscaBarca123 fejm doj3bany

0

@leonidas_29 Ten wywołuje najwieksze emocje.

0

@BarcaInfo A mógł więcej wyciśnąć bo też trochę pieprzył tych sytuacji :v

1

@monek77 Bo dał im mundial przy którym sam sobie go wygrał.

6

@kamilo0066 Jedynie co przemawia na korzyść Samuela to trofea ale od strony indywidualnej jak dla nie ma startu do Ibry.Ibra miał wszystko.Niby wysoki chłop dwa metry prawie a technicznie bog na boisku.

11

@monek77 Na każdej. Ibra to gość który już przez 20 lat istnieje na scenie i strzela bramki do dzisiaj.To top 3 dekady ostatniej wsród napastników.

2

@Konias4318 Ale ogólnie i tak Ibra>Eto'o

3

Ronaldo schowany konkretnie.No ale jak się piłki nie dotyka to tak jest.

2

Villa prawie jak Neymar.

3

Messi ma te prostopadle podania niesamowite.

2

@Kapitan hawk Kurde spóźniłem się bo pospałem trochę ale chociaż druga połowę obejrzę.

1

@Lord_Vader a ja mam Memfisa Depaja i jest fajnie.

2

Bardziej niż Ronaldinho wolałbym w ataku Maradonę

2

@Janiama @Arkon No mefedroniarz miał prawdopodobnie najlepszy mundial w historii ze strony indywidualnej.Chyba się tego nie da przebić.Tak chociaz moj dziadzio mówił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?