2

@Hiacynk Robinho mi bardzo szkoda.

1

@Hiacynk Ale jest bardzo zwinny.Wydaje się trochę grubiutki ale potrafi miotać niczym szatan.Obunożny.Fajny napastnik.

2

@Danny Gaucho Od zawsze na zawsze Vamos Brazil !

0

@Hiacynk A ile kontuzji miał.Mały ale wariat.

1

@BarcaInfo W sumie to zawsze śmieszne brzmi jak piłkarze mówią od dzecinstwa kibicowałem itp

2

@masq Ja tam uważam że byśmy szybko odpadli.Może nawet z Napoli.

0

@tristan87 Większość tak.

0

@Transu96 No aż trafisz Gullita :v

1

@BarcaInfo Mało to uczciwe ale sami są sobie winni. (Zawodnicy Realu)

0

@Transu96 Garrincha w tej wersji prime jest swietny,temu 92 trocyę brakuje ale tez mozna poszaleć.

0

@Transu96 Jak Garrincha to kocur plejer

0

@MesQueUnClub_87 zniknął jak @Esteban_

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jaca27 Ciężki wybór tak naprawdę.Obecnie wielu ludzi już starciło prace i nie ma za co praktycznie żyć.Dorzuć do tego kredyty i inne pierdoły i masz taki rozpi3rdol że ja pi3rdole.

12

@TheMugShot Narazie to nasi mistrzowie polityki typują kiedy będzie największy wzrost zakażen.I może za 20 razem trafią.

15

@AdiKingu96 Teraz cię nie rusza ale jakbyś go miał to już bys taki mocny nie był :V

1

Siedzę sobie na prezesie i palę camela.
Ile w tym buncie buntu a ile samozniszczenia?


3

@masq atenszyn my bro

1

@Hiacynk Znaczy Auba może i bramkostrzelny ale Benz potrafi wszystko.W Realu skrzydła muszą w końcu ruszyć bo Bale słabiutko,Hazard kontuzja a młokosy z Brazylii narazie nie odpaliły.

0

@ArterkHD Ten z Celta był lepszy.Taki lobik ale na takim że luzie że ajajaj

0

@Hiacynk Ale i tak Benz>Auba

1

@Kajtek77 Niby jestem w tej Polsce ale pare krajów już zwiedziłem a dopiero 20 lat na karku :v

1

@Kajtek77 Chociaż ja sam prowadzę tryb koczowniczy bo raz tu raz tam a raz gdzie indziej :v

4

@JohnConstantine1899 Coutinho będą wypożyczać do końca kariery bo nikt go nie kupi bo za drogi.To był deal życia.

9

@Kajtek77 A paszoł won

0

@KSSniper Co ciekawe tych asyst nie ma tak mało.Bo klubowo jesli chodzi o Ronaldo to 220.

0

@KSSniper jedna madka mówiła ,,Messiego chce tu ku*** udawać''

2

@AnnaMarianna Ta bo jestem zajebisty

0

@KSSniper Maszyna z Madery

2

@Messibestplayerintheworld On to raczej chciałby być podstawowym zawodnikiem a nie typowym jokerem na te wlasnie ostatnie 15 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?