Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hiacynk Robinho mi bardzo szkoda.
1
@Hiacynk Ale jest bardzo zwinny.Wydaje się trochę grubiutki ale potrafi miotać niczym szatan.Obunożny.Fajny napastnik.
2
@Danny Gaucho Od zawsze na zawsze Vamos Brazil !
0
@Hiacynk A ile kontuzji miał.Mały ale wariat.
1
@BarcaInfo W sumie to zawsze śmieszne brzmi jak piłkarze mówią od dzecinstwa kibicowałem itp
2
@masq Ja tam uważam że byśmy szybko odpadli.Może nawet z Napoli.
0
@tristan87 Większość tak.
0
@Transu96 No aż trafisz Gullita :v
1
@BarcaInfo Mało to uczciwe ale sami są sobie winni. (Zawodnicy Realu)
0
@Transu96 Garrincha w tej wersji prime jest swietny,temu 92 trocyę brakuje ale tez mozna poszaleć.
0
@Transu96 Jak Garrincha to kocur plejer
0
@MesQueUnClub_87 zniknął jak @Esteban_
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jaca27 Ciężki wybór tak naprawdę.Obecnie wielu ludzi już starciło prace i nie ma za co praktycznie żyć.Dorzuć do tego kredyty i inne pierdoły i masz taki rozpi3rdol że ja pi3rdole.
12
@TheMugShot Narazie to nasi mistrzowie polityki typują kiedy będzie największy wzrost zakażen.I może za 20 razem trafią.
15
@AdiKingu96 Teraz cię nie rusza ale jakbyś go miał to już bys taki mocny nie był :V
1
Siedzę sobie na prezesie i palę camela.
Ile w tym buncie buntu a ile samozniszczenia?
3
@masq atenszyn my bro
1
@Hiacynk Znaczy Auba może i bramkostrzelny ale Benz potrafi wszystko.W Realu skrzydła muszą w końcu ruszyć bo Bale słabiutko,Hazard kontuzja a młokosy z Brazylii narazie nie odpaliły.
0
@ArterkHD Ten z Celta był lepszy.Taki lobik ale na takim że luzie że ajajaj
0
@Hiacynk Ale i tak Benz>Auba
1
@Kajtek77 Niby jestem w tej Polsce ale pare krajów już zwiedziłem a dopiero 20 lat na karku :v
1
@Kajtek77 Chociaż ja sam prowadzę tryb koczowniczy bo raz tu raz tam a raz gdzie indziej :v
4
@JohnConstantine1899 Coutinho będą wypożyczać do końca kariery bo nikt go nie kupi bo za drogi.To był deal życia.
9
@Kajtek77 A paszoł won
0
@KSSniper Co ciekawe tych asyst nie ma tak mało.Bo klubowo jesli chodzi o Ronaldo to 220.
0
@KSSniper jedna madka mówiła ,,Messiego chce tu ku*** udawać''
2
@AnnaMarianna Ta bo jestem zajebisty
0
@KSSniper Maszyna z Madery
2
@Messibestplayerintheworld On to raczej chciałby być podstawowym zawodnikiem a nie typowym jokerem na te wlasnie ostatnie 15 minut.