1

@NeroTFP ja tam siatkówkę bym obejrzał

1

@Kuczek Ja tam nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tobiasson92 On ma to coś.Marnuje swój potencjał.

0

@BinBin marny Bośniak? Say whattt

1

@Chwytliwy też uważam że Pogboom by dał radę.

2

@Messibestplayerintheworld Suarez robi rekord w LM.Szkoda że negatywny.

1

@DaPi Klub który co roku ma zrobić krok naprzód a wychodzi jak zawsze czyli walka o środek tabeli albo o utrzymanie

2

@DaPi West Ham.........

1

@prodigy Top strzelec w premier league.Top napastnik.Masa trofeów.Dlatego jest.

0

@kaamil1910 Sancho w United

14

@sendesara Obecnie Pjanic>Arthur ale i tak bym nie wymienił.

1

Cristiano i 2:2 w klasyku.Leci na ev1.

1

@Kvothe07 to co napisałes mialo potencjał ale wyszło jak zwykle czyli chu8owo

0

Zaraz karne w meczu Polska Vs Portugalia na polsat news.Moze tym razem się uda.

0

@barcelonaLM a o czym mowa

3

@Kajtek77 No pan z twojego avka tez już 28 :v

3

@Kajtek77 i mój ulubiony piłkarz Realu-Isco.Z ciekawości sprawdziłem ile mu wybiło a to już 28.A jeszcze niedawno szalał w Maladze.

0

@Hiacynk Benzema zawsze był dobry.Czasem miał problemy ze skutecznościa ale nadrabiał innymi walorami.Zresztą to jest gość który potrafi zrobić wszystko.Chciałbym w Barcelonie takiego 20-letniego Benzeme.

0

@maroon Tak.Masz jeszcze jakieś pytania?

2

@Criss18Barca Nie.Jakieś prace dożywotnie czy coś w tym stylu.

0

@Hiacynk Huntelaar najwiekszym zaskoczeniem na tej liscie.

7

@bixmix a ty znowu na procencie

0

@BarcaInfo Jeszcze no-look.haha.Kocham Brazylijczyków.

2

@Kapitan hawk znam jednego delfina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Fartlow Pożyjemy,zobaczymy :v

7

@Piotr89Sand Nic nie rozumiesz

16

@Piotr89Sand A jak myślisz?

2

@Kajtek77 Znaczy ja go lubię ale jakoś go nie widzę na tym stanowisku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?