0

@Barca1992 No u mnie w Lublinie nawet noszą.

0

@Kengo Ta ale bez Xaviego i Iniesty to by chłop nie istniał

1

@Lord_Vader może głucha noc Peji

1

@Lord_Vader Jak Tede to musi być wyje wyje i tekila

0

@LuisSalvano yol yol lecę na wolnych stylach i cie zabijam

14

@Criss18Barca Ramos wyprzedził epoke

0

@MesQueUnClub_87 Nie oglądam horrów.Wole strach na żywo

0

@Lord_Vader niech kupią ci dwa

2

@kerouac Ledger za mrocznego rycerza i Bejl ogólnie za batmana.Ale jak mam wybrać jednego to Ledger

1

@MesQueUnClub_87 Kiedys ogladałem ale chyba sobie przypomne.Moze nawet zaraz :v

0

@MesQueUnClub_87 mówisz o tym honey 2003 bo jest pare ich

0

@MesQueUnClub_87 No tych filmów o tańcu trochę jest :v

0

Właśnie obejrzałem film pt ,,Krok do sławy'' i szczerze jestem pod wrażeniem.Jak ktoś lubi klimaty taneczno-uliczne to polecam.Fajny klimacik.

0

@Danny Gaucho uuu Danny co wyjaśnia :D

0

@AdiKingu96 Kiedyś może tak ale teraz jest taki dostęp że wiesz wszystko o wszystkim.

1

Jak ktoś się nudzi to leci klasyk z 9/10 na eleven sports 2.

0

@Kamiloza91 Xavi powiedział że Scholes jest najlepszy.

8

@payn100 Ludzie muszą zrozumieć ze trzeba żyć normalnie bo siedzenie w domu nic nie daje.

0

@Kajtek77 A pan Kajtek jakiego by chciał skrzydłowego w Barcelonie?

0

@Chwytliwy No Jadon jest prawonożny to wiadomo że lepiej na lewej ale od biedy i na prawej pyknie :d CHociaz ja gdy ogladam Dortmund to czesciej widze go na prawej.W repce tez tam chyba gra

0

@Chwytliwy No on ma takie możliwośći że chyba możę grać wszędzie.Obunożny z szybkościa i dryblingiem.

0

@fcbarcafan19 Jadon to chyba prawa.I chyba do United pójdzie z tego co czytałem ostatnio.

0

@MarioVeB! Mi nie :v Akurat tego z Leverkusen bym chciał.Fajnie miesza.

5

@MarioVeB! Żaden z nich nie jest klasy światowej.

0

@matirix20 Ja bym tam Zizou wkręcił za niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Hiacynk Dobre warunki fizyczne,obie nogi i ogólnie miał taką czutke w polu karnym.

1

@Hiacynk Potężny czołg.Jakos zawsze go lubialem i nadal lubie.

5

@Chakalaka Też mi się tak wydaje :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?