Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 No u mnie w Lublinie nawet noszą.
0
@Kengo Ta ale bez Xaviego i Iniesty to by chłop nie istniał
1
@Lord_Vader może głucha noc Peji
1
@Lord_Vader Jak Tede to musi być wyje wyje i tekila
0
@LuisSalvano yol yol lecę na wolnych stylach i cie zabijam
14
@Criss18Barca Ramos wyprzedził epoke
0
@MesQueUnClub_87 Nie oglądam horrów.Wole strach na żywo
0
@Lord_Vader niech kupią ci dwa
2
@kerouac Ledger za mrocznego rycerza i Bejl ogólnie za batmana.Ale jak mam wybrać jednego to Ledger
1
@MesQueUnClub_87 Kiedys ogladałem ale chyba sobie przypomne.Moze nawet zaraz :v
0
@MesQueUnClub_87 mówisz o tym honey 2003 bo jest pare ich
0
@MesQueUnClub_87 No tych filmów o tańcu trochę jest :v
0
Właśnie obejrzałem film pt ,,Krok do sławy'' i szczerze jestem pod wrażeniem.Jak ktoś lubi klimaty taneczno-uliczne to polecam.Fajny klimacik.
0
@Danny Gaucho uuu Danny co wyjaśnia :D
0
@AdiKingu96 Kiedyś może tak ale teraz jest taki dostęp że wiesz wszystko o wszystkim.
1
Jak ktoś się nudzi to leci klasyk z 9/10 na eleven sports 2.
0
@Kamiloza91 Xavi powiedział że Scholes jest najlepszy.
8
@payn100 Ludzie muszą zrozumieć ze trzeba żyć normalnie bo siedzenie w domu nic nie daje.
0
@Kajtek77 A pan Kajtek jakiego by chciał skrzydłowego w Barcelonie?
0
@Chwytliwy No Jadon jest prawonożny to wiadomo że lepiej na lewej ale od biedy i na prawej pyknie :d CHociaz ja gdy ogladam Dortmund to czesciej widze go na prawej.W repce tez tam chyba gra
0
@Chwytliwy No on ma takie możliwośći że chyba możę grać wszędzie.Obunożny z szybkościa i dryblingiem.
0
@fcbarcafan19 Jadon to chyba prawa.I chyba do United pójdzie z tego co czytałem ostatnio.
0
@MarioVeB! Mi nie :v Akurat tego z Leverkusen bym chciał.Fajnie miesza.
5
@MarioVeB! Żaden z nich nie jest klasy światowej.
0
@matirix20 Ja bym tam Zizou wkręcił za niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Najlepsza 11 w historii wg weszło :
https://weszlo.com/wp-content/uploads/2020/04/93578537_686781602084087_3482300127148769280_n.png
@macio_944
2
@Hiacynk Dobre warunki fizyczne,obie nogi i ogólnie miał taką czutke w polu karnym.
1
@Hiacynk Potężny czołg.Jakos zawsze go lubialem i nadal lubie.
5
@Chakalaka Też mi się tak wydaje :v