Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W sumie to City w tej 1 połowie mogło już piątke przyjąć.Dużo szczęścia mają ze jest tylko 2:0.
12
United wygrało z Chelsea 4:0,2:1 z Totkami,1:1 z Arsenalem,teraz z City 2:0 i z Live 1:1.
Ale przyjdzie jakiś ogór i nie wiedzą co się dzieje.
1
Tiki taka w 2k19
0
Kurs na handicap 28.
0
Rashforda za 2 lata do Barcelony.
1
Ale Rashford ma formę.
4
5 meczy Mourinho w Tottenhamie=16 bramek
Niezły defensywny trener.To co by się działo jakby był ofensywny.
0
Bayern XD Monachium
15
Lewandowski się skończył.
0
@Veb1233 Masz reakcje Mou na tą bramke moze?
0
Niby tylko Burley ale ładnie totki grają.
0
Pięknie Tottenham.
0
@student97r Oby dzis wygrali bo postawiłem na nich pitos.
3
Jak ktoś się nudzi to na canał+ zaczyna się meczyk Bostonu z Denver.
1
@KamQiX U mnie podobnie.
1
@KamQiX Uuu szacunek za pana Scofielda :D
1
@student97r Romek pewnie sypnie groszem.Obronca by się przydał.
2
Napewno nie zdeklasował VVD.
0
@BarcaInfo dobra ale Cristiano gra na skrzydle
0
@Avada Kedavra Kto by miał ją wymierzać?
0
@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3
0
@takisobiektos prawie jak w Play offach
3
@Esteban_ to dobrze bo ja chyba drzemkę zaraz walne
3
@Esteban_ ty świr co ty robisz o 3
1
@Cochise Może trzeba ich obudzić?
3
@Cochise Cisza i spokój.Chyba najlepsze co może być.
2
@Cochise Zostałeś z Franklinem
1
@SHIBA ja tylko Amerykanców oglądam :v Dobrze grają to fajnie się oglada. :v
2
Tak powinna grać każda drużyna przeciwko Hardenowi.Może go nie zatrzymasz ale ograniczysz napewno.W każdej akcji podwojenie i odrazu jest piłeczka oddawana.W tym Toronto imponuje póki co w tej 1 kwarcie.James chyba 1 albo 2 rzuty oddał.
10
@itmustbejoke Mam nadzieję że nie.Nie ma takiej potrzeby by grał.Jeszcze by doznał przypadkowej kontuzji przed klasykiem a po co to komu.