2

W sumie to City w tej 1 połowie mogło już piątke przyjąć.Dużo szczęścia mają ze jest tylko 2:0.

12

United wygrało z Chelsea 4:0,2:1 z Totkami,1:1 z Arsenalem,teraz z City 2:0 i z Live 1:1.
Ale przyjdzie jakiś ogór i nie wiedzą co się dzieje.

1

Tiki taka w 2k19

0

Kurs na handicap 28.

0

Rashforda za 2 lata do Barcelony.

1

Ale Rashford ma formę.

4

5 meczy Mourinho w Tottenhamie=16 bramek
Niezły defensywny trener.To co by się działo jakby był ofensywny.

0

Bayern XD Monachium

15

Lewandowski się skończył.

0

@Veb1233 Masz reakcje Mou na tą bramke moze?

0

Niby tylko Burley ale ładnie totki grają.

0

Pięknie Tottenham.

0

@student97r Oby dzis wygrali bo postawiłem na nich pitos.

3

Jak ktoś się nudzi to na canał+ zaczyna się meczyk Bostonu z Denver.

1

@KamQiX U mnie podobnie.

1

@KamQiX Uuu szacunek za pana Scofielda :D

1

@student97r Romek pewnie sypnie groszem.Obronca by się przydał.

2

Napewno nie zdeklasował VVD.

0

@BarcaInfo dobra ale Cristiano gra na skrzydle

0

@Avada Kedavra Kto by miał ją wymierzać?

0

@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3

0

@takisobiektos prawie jak w Play offach

3

@Esteban_ to dobrze bo ja chyba drzemkę zaraz walne

3

@Esteban_ ty świr co ty robisz o 3

1

@Cochise Może trzeba ich obudzić?

3

@Cochise Cisza i spokój.Chyba najlepsze co może być.

2

@Cochise Zostałeś z Franklinem

1

@SHIBA ja tylko Amerykanców oglądam :v Dobrze grają to fajnie się oglada. :v

2

Tak powinna grać każda drużyna przeciwko Hardenowi.Może go nie zatrzymasz ale ograniczysz napewno.W każdej akcji podwojenie i odrazu jest piłeczka oddawana.W tym Toronto imponuje póki co w tej 1 kwarcie.James chyba 1 albo 2 rzuty oddał.

10

@itmustbejoke Mam nadzieję że nie.Nie ma takiej potrzeby by grał.Jeszcze by doznał przypadkowej kontuzji przed klasykiem a po co to komu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?