Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms AJ wygrał z takimi ludzmi jak: Kliczko,Powietkin,Parker,Takam,Ruiz czy Whyte.Bierze praktycznie każdego i prawie wszystkich nokautuje.Jedna walka mu nie wyszła bo za bardzo był pewny siebie (ta 1 z Ruizem).
0
@student97r To jest hit.Bo wszyscy to widzieli tylko nie panowie w czarnym :v
0
I tak to jest z tymi gwiazdami :D LeBron w akcji :v
@student97r
0
@ViscaBarca123 Mógłby Messi odpocząć ale pewnie zagra.
1
@Kapitan hawk Co nie zmienia faktu że są bardzo przeciętną drużyna :v
0
@damianex10 Vardy niezle sobie radzi chociaż wydaje mi się że max 20-25 bramek i się zatrzyma :v
0
@Kapitan hawk Zgadza się kapitanie ale musisz przyznać że rewelacji to oni nie grają.Aktualnie 17 miejsce :v
0
@Danny Gaucho Werner imponuje.A ten sezon to już wgl wystrzelił niesamowicie.
2
@BarcaInfo kurła Majorka kurła
1
@ksobi Eh znowu dostał bana...:v No nic to szybka edytacja :v
1
Brawo dla AJ'A.Taktycznie zjadł dzis Ruiza.Tymbardziej że Ruiz był mega niewygodny i musiał tak walczyć.Czekam na Wilder vs AJ.
0
Ruiz Joshua czas zacząć
1
KSW,Joshua vs Ruiz,Barcelona,Cristiano i wszystkko w jednym czasie.Powalona ta sobota.
5
@AdrianStoku Stop trolling
1
@kamson24 @Gaucho dzięki świry.
0
Teraz AJ będzie walczył?
0
@AdrianStoku XDDD
0
@Janiama wygrał jakies rundy?
0
@szymonekk Wypłacaj.
9
Ale bydło na trybunach City.
0
John Stones..największy niewypał City.
0
@SergioTomas Tu akurat nie ma żadnej winy Pepa.United gra dziś doskonale.To jest ich mecz.
1
@D10SLEO Stara się jak zawsze.On nawet w tych przegranych meczach mvp prawie zawsze.
2
W sumie to City w tej 1 połowie mogło już piątke przyjąć.Dużo szczęścia mają ze jest tylko 2:0.
12
United wygrało z Chelsea 4:0,2:1 z Totkami,1:1 z Arsenalem,teraz z City 2:0 i z Live 1:1.
Ale przyjdzie jakiś ogór i nie wiedzą co się dzieje.
1
Tiki taka w 2k19
0
Kurs na handicap 28.
0
Rashforda za 2 lata do Barcelony.
1
Ale Rashford ma formę.
4
5 meczy Mourinho w Tottenhamie=16 bramek
Niezły defensywny trener.To co by się działo jakby był ofensywny.