0

@student97r Też nie jest łatwe tę sędziowanie w po bo to często decydują detale a Harden jest takim zawodnikiem gdzie zawsze będą kontrowersje.

0

@student97r Zgadzam się i pozwalają mu na więcej teraz ale w play offach dużo zabierają gdzie są faule a u sedziów cisza.

0

@student97r No wiele faulow mu nie odgwizdują a go faulują :D

1

@Socjopata yoł yoł mów mi Franklin

0

@student97r Ogólnie sędziowie nie zbyt lubią Hardena.Chyba za to że zawsze męczy wszystkich obronców.

7

@Barwindg dobra jade z nimi

8

@Striker I to mi się podoba

1

@Kidd Ja czekam na sobotę i na walke EjDżeja.

0

@skubi99 Już w 1 walce ładnie go trzepnął ale Ruiz wstał.W sobote nie wstanie :D

0

@PatrykBarcelona Nie wiem czy to prawdziwy komentarz Mou ale jest w nim coś takiego co czyni go wyjątkowym trenerem.

4

@Chwytliwy 39 letni Ibra zje Piątka.

1

@Grzesior667 Ok my friend.

0

@skubi99 @Grzesior667 gruby to nie dotrwa do tej 3/4 rundy

0

@Rewolucja123 daj linka a nie

0

@Pablopicasso27 Zawsze będą wątpliwości.To są tacy zawodnicy że nigdy nie będzie jednej opini.

0

@Misugi14 1,90 że go AJ pyknie przed czasem.Chyba skorzystam nawet.

0

Andy Ruiz czy Anthony Joshua?

0

Griezmann przez cały mecz jeden celny strzał i bez udanego dryblingu.Bieda straszna jak na ofensywnego zawodnika.

0

@Pilka_jest_okragla Każdy ma swoje zdanie.

0

@Pilka_jest_okragla Messi Ronaldo Messi Ronaldo Ronaldo Messi Messi Ronaldo
i tak przez całe życie. Szczerze to ta dwójka już mnie nudzi.

0

Stare City i 2:0 Jesus.

1

Tu chyba może pomóc jedna osoba
@Danny Gaucho

0

@Grzesior667 Jutro może byc niezla beka gdy się okaże że to Mourinho zwolni OGS.

0

@Kapitan hawk to twój friend

0

@student97r Dobre mecze ale James na 1 miejscu a pozniej coś Lakers :v

0

Jak ktoś chce posłuchać coś o Premier League :


0

@Rewolucja123 Kimiś to ŚP

0

@xArabx Musiałbym za Lewego albo Sterlinga

0

@ricardo0705 1.Messi 2.VVD 3.Bernardo 4.Sterling 5.Lewy

0

@Cochise 2k18 Ronaldo>Modrić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?