0

@BarcaInfo Uuuuu

0

Ale klasa basenik


3

@XaviHeart No dziwie się bo Benzema indywidualnie wyglądał dobrze.W ten sezon wjechał bardzo dobrze.

4

@Socjopata Liczby też solidne+trofea

0

Firmino przez cały rok strzelił 11 bramek i pyk top 20.

0

@Bovciek pewnie za puchar Afryki

0

@Veb1233 Sonnny zasłużenie.Jak dla mnie to najlepszy grajek Totków.

3

@bixmix ten hat-trick ze Szwajcarią zrobił robote

7

Bramki i asysty bez reprezentacji w 2019 :
Benzema :
Goals -33
Assists - 11
Ronaldo :
Goals -20
Assists - 5
https://pbs.twimg.com/media/EKy6B0cWkAAmsug.jpg:large

16

Benzema po naprawdę dobrym roku dopiero 26.Ciekawe co za gwiazdy są w top 20.

2

@xVENUMx #tjmmnw

1

@Kamiloza91 ta bo policzyli po kursie 1

0

@SithRM A co ci się nie podoba w niej jesli moge zapytac? :D

13

@BarcaInfo Ale ta jego Girl jest urocza.

4

@socha A Messi był rok temu?

1

@Avada Kedavra Za dużo kontuzji.Szczególnie pierwsze pół roku.

1

@kerouac Tymbardziej że Lewy pierwsze pół roku miał dobre ale nic poza tym.W tym sezonie mocno wystrzelił ale to top3 i tyle.

2

Hiszpania vs Polska 6:0 2010


1

@BarcaInfo Kolejna ZP dla Cristiano

0

@Chwytliwy Licze na dobry meczyk.Szkoda że bez Pogbusia no ale trudno.

7

@KmN Ztrollowala was hahah

0

@Chwytliwy Tottenham i tak ich ukąsi :D

0

@student97r chyba nie ma po co wracać :c

2

@Leszczinho Ciężko powiedzieć kto jest najlepszy na świecie.Oblak,ter Stegen,Alisson czy Ederson.

0

@student97r Pytanie w jakiej formie będą KD i Klay bo oboje są po ciężkich kontuzjach.

0

@student97r Nie oglądałem Brooklynu ale widziałem że było 106 :101 w 12 minucie i pyk 106:109 dla Miami.Ciekawe co tam narobili.

1

@student97r Fajnie to Toronto gra bez Leonarda.A dziś chyba znowu bez Lowry'ego i Ibaki?

1

@rainyy Szczególnie jak pojawi się defensywa np Clippers która potrafi zrobić tak by ci się odechciało grać :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@student97r Po prostu Janis :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?