Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Uuuuu
0
Ale klasa basenik
3
@XaviHeart No dziwie się bo Benzema indywidualnie wyglądał dobrze.W ten sezon wjechał bardzo dobrze.
4
@Socjopata Liczby też solidne+trofea
0
Firmino przez cały rok strzelił 11 bramek i pyk top 20.
0
@Bovciek pewnie za puchar Afryki
0
@Veb1233 Sonnny zasłużenie.Jak dla mnie to najlepszy grajek Totków.
3
@bixmix ten hat-trick ze Szwajcarią zrobił robote
7
Bramki i asysty bez reprezentacji w 2019 :
Benzema :
Goals -33
Assists - 11
Ronaldo :
Goals -20
Assists - 5
https://pbs.twimg.com/media/EKy6B0cWkAAmsug.jpg:large
16
Benzema po naprawdę dobrym roku dopiero 26.Ciekawe co za gwiazdy są w top 20.
2
@xVENUMx #tjmmnw
1
@Kamiloza91 ta bo policzyli po kursie 1
0
@SithRM A co ci się nie podoba w niej jesli moge zapytac? :D
13
@BarcaInfo Ale ta jego Girl jest urocza.
4
@socha A Messi był rok temu?
1
@Avada Kedavra Za dużo kontuzji.Szczególnie pierwsze pół roku.
1
@kerouac Tymbardziej że Lewy pierwsze pół roku miał dobre ale nic poza tym.W tym sezonie mocno wystrzelił ale to top3 i tyle.
2
Hiszpania vs Polska 6:0 2010
1
@BarcaInfo Kolejna ZP dla Cristiano
0
@Chwytliwy Licze na dobry meczyk.Szkoda że bez Pogbusia no ale trudno.
7
@KmN Ztrollowala was hahah
0
@Chwytliwy Tottenham i tak ich ukąsi :D
0
@student97r chyba nie ma po co wracać :c
2
@Leszczinho Ciężko powiedzieć kto jest najlepszy na świecie.Oblak,ter Stegen,Alisson czy Ederson.
0
@student97r Pytanie w jakiej formie będą KD i Klay bo oboje są po ciężkich kontuzjach.
0
@student97r Nie oglądałem Brooklynu ale widziałem że było 106 :101 w 12 minucie i pyk 106:109 dla Miami.Ciekawe co tam narobili.
1
@student97r Fajnie to Toronto gra bez Leonarda.A dziś chyba znowu bez Lowry'ego i Ibaki?
1
@rainyy Szczególnie jak pojawi się defensywa np Clippers która potrafi zrobić tak by ci się odechciało grać :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r Po prostu Janis :D