2

Pukki co tańczy z Mustafim.hah

7

Xhaka to ma chyba jakieś tajne filmiki na cały ten Arsenal.Nie dość że gra mega nieudolnie to jeszcze zachowuje się jak dzban.Pierwszy do odstrzału gdy przyjdzie nowy trener.

1

Szczerze to zapomniałem że Arsenal ma w składzie kogoś takiego jak N.Pepe.
Chyba ta liga przygniotła chłopa.

0

@Chwytliwy Z Piątkiem to się nie przełamią

39

@Esteban_ On ogólnie jakby to powiedzieć od pewnego czasu stał się ubogi piłkarsko.Mało co ma do zaoferowania.

0

@bixmix Dla mnie on jest zawodnikiem który już lekko zardzewiał.Wiadomo to wciąż wielki piłkarz ale już się pojawia ta rdza.

2

@bixmix Noo zaraz mu stuknie 35 lat.Ja szczerze już nie mam od niego za dużych oczekiwań :v

3

@bixmix Tylko pytanie czy oceniasz Ronaldo teraz?Może warto zerknąć na materiały gdzie miał swój prime i miotał jak szatan :v

0

@student97r Szkoda że James nie został w 4 kwarcie.Mam nadzieję że będzie jakiś mecz który dogra do końca i zrobi jakiś fajny rekord.Ale też rozumiem trenera bo tak naprawdę nie ma po co by grał.Jeszcze jakaś przypadkowa kontuzją i byłaby żałoba w Houston. :v

5

@Pablopicasso27 Próbuje zdobyć złotą piłkę

0

Tylko Juve i Liverpool nie mają żadnej porażki w lidze.

3

@Socjopata Zawodnik kompletny.Mam nadzieję ze wygra ZP.

1

Przynajmniej jak on wykonuje karnego to wiadomo że będzie gol.

0

@bixmix Karne też trzeba umiec strzelać :D

5

@Esteban_ Albo to jest w końcu ten mecz w którym Juve nie da rady :v

1

@bixmix Nie był to zły strzał ale takie przecietny bramakrz na luzie wyłapie.

0

Nie ma Wojtka na bramce i odrazu bramki wpadają.

0

@Arkon Jeśli nie spotkają się wcześniej to LAC vs LAL.Jesli się spotkają to LAL vs Rockets a po drugiej stronie Millwauke vs 76.

0

@student97r Lakers rozpędzeni ale klepią słabszych :v

1

@El dominatore bo obecna NBA jest nastawiona na ofensywe.

2

@Socjopata chyba mam taką 3

16

@Rewolucja123 co oznacza lepszy użytkownik ?

1

@Kompletny a ja pozdrawiam mamę.

0

@student97r Oglądałem ten mecz i szczerze nie jestem jakoś zdziwiony.On po prostu jest fantastyczny

8

James Harden again ... 60 pkt i 8asyst.

6

A to najlepsza walka w tym roku


1

@Esteban_ Ciężko to porównywać.Można napisać też że Muflon też by zjadł wszystkich gdyby startował czy ktoś tam inny.

0

@zodiak_10 albo kałach xD

2

@Esteban_ Ma chłop to coś.Jesli się nie pojawi ktoś nowy to może i za rok sięknac bez problemu.

8

Koro zasłużenie.Cały rok był w dobrej formie.
Chociaż brakuje mi takich zajebistych walk jak 2k 13,14 czy 15.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?