Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pukki co tańczy z Mustafim.hah
7
Xhaka to ma chyba jakieś tajne filmiki na cały ten Arsenal.Nie dość że gra mega nieudolnie to jeszcze zachowuje się jak dzban.Pierwszy do odstrzału gdy przyjdzie nowy trener.
1
Szczerze to zapomniałem że Arsenal ma w składzie kogoś takiego jak N.Pepe.
Chyba ta liga przygniotła chłopa.
0
@Chwytliwy Z Piątkiem to się nie przełamią
39
@Esteban_ On ogólnie jakby to powiedzieć od pewnego czasu stał się ubogi piłkarsko.Mało co ma do zaoferowania.
0
@bixmix Dla mnie on jest zawodnikiem który już lekko zardzewiał.Wiadomo to wciąż wielki piłkarz ale już się pojawia ta rdza.
2
@bixmix Noo zaraz mu stuknie 35 lat.Ja szczerze już nie mam od niego za dużych oczekiwań :v
3
@bixmix Tylko pytanie czy oceniasz Ronaldo teraz?Może warto zerknąć na materiały gdzie miał swój prime i miotał jak szatan :v
0
@student97r Szkoda że James nie został w 4 kwarcie.Mam nadzieję że będzie jakiś mecz który dogra do końca i zrobi jakiś fajny rekord.Ale też rozumiem trenera bo tak naprawdę nie ma po co by grał.Jeszcze jakaś przypadkowa kontuzją i byłaby żałoba w Houston. :v
5
@Pablopicasso27 Próbuje zdobyć złotą piłkę
0
Tylko Juve i Liverpool nie mają żadnej porażki w lidze.
3
@Socjopata Zawodnik kompletny.Mam nadzieję ze wygra ZP.
1
Przynajmniej jak on wykonuje karnego to wiadomo że będzie gol.
0
@bixmix Karne też trzeba umiec strzelać :D
5
@Esteban_ Albo to jest w końcu ten mecz w którym Juve nie da rady :v
1
@bixmix Nie był to zły strzał ale takie przecietny bramakrz na luzie wyłapie.
0
Nie ma Wojtka na bramce i odrazu bramki wpadają.
0
@Arkon Jeśli nie spotkają się wcześniej to LAC vs LAL.Jesli się spotkają to LAL vs Rockets a po drugiej stronie Millwauke vs 76.
0
@student97r Lakers rozpędzeni ale klepią słabszych :v
1
@El dominatore bo obecna NBA jest nastawiona na ofensywe.
2
@Socjopata chyba mam taką 3
16
@Rewolucja123 co oznacza lepszy użytkownik ?
1
@Kompletny a ja pozdrawiam mamę.
0
@student97r Oglądałem ten mecz i szczerze nie jestem jakoś zdziwiony.On po prostu jest fantastyczny
8
James Harden again ... 60 pkt i 8asyst.
6
A to najlepsza walka w tym roku
1
@Esteban_ Ciężko to porównywać.Można napisać też że Muflon też by zjadł wszystkich gdyby startował czy ktoś tam inny.
0
@zodiak_10 albo kałach xD
2
@Esteban_ Ma chłop to coś.Jesli się nie pojawi ktoś nowy to może i za rok sięknac bez problemu.
8
Koro zasłużenie.Cały rok był w dobrej formie.
Chociaż brakuje mi takich zajebistych walk jak 2k 13,14 czy 15.