18

@student97r Umtiti w formie przebija wszystkich zawsze.Zawsze to mówiłem i zawsze będe to mówił.

34

Kylian oglądał meczyk.


0

To jak to leciało...Inter nie potrafi grać na wyjazdach a Slavia mocna u siebie ? :D

8

Boże ale mi go szkoda...

0

Brawo Inter Brawo Ajax !

2

Pięknie Chelsea.Kursik 2,20

0

@Kengo Umcia umcia

0

@4drian0 ja mam że Chelsea musi wygrać jedną połowę:v

0

to musi być żart

0

@4drian0 Ajax dorzuć

7

@DanielOOL Wybrali najlepszy zespół na świecie czyli Liverpool

1

@4drian0 Czysta 2

0

@MarioVeB! Dortmund tam wygrał to i Inter da rade :D

0

@Striker W tym sezonie Lautaro 9 bramek i 3 asysty a Lukaku 10 bramek.
Licze na was panowie.

1

@Striker Jak dziś Lukaku strzela hat-tricka.Zobaczysz.

0

@MarioVeB! A to czemu ? :D

0

Jeśli Barcelona dziś zremisuje lub przegra prawdopodobnie będzie bić się z Interem o 2 miejsce jeśli on oczywiście pokona dziś Slavie.Aż boję się pomyślec co by się działo w Mediolanie w takim meczu.

0

@itmustbejoke Też się ciesze że to bedzie Ronaldo.

0

@MarioVeB! Zobaczymy.

6

@IronSanHybrid Dokładnie.To jest klasyk i najlepiej jak obie ekipy mają pełne składy.

0

@Danny Gaucho Ronaldo chyba zostanie na tym top1.

3

Jak ktoś nie ma co robić w nocy to o 2:30 w c+ Dallas vs LAC.

2

@student97r Dzis Dallas z Clippers w c+ :D

1

@socha Na złotą piłke może nie ale niech dadzą mu chociaż top 5.

5

@IronSanHybrid No i zrzucił brzuszek bo zwinny jest jak dawniej :P

6

@IronSanHybrid U niego niesamowite jest to że bardzo dobrze trzyma się na nogach.Jak traci piłe to z faulem.

7

@IronSanHybrid Piękny Eden.Oby ta kontuzja to nie było nic groznego.

0

@MesQueUnClub_87 I Sławka Peszke bym dodał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?