Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@student97r Umtiti w formie przebija wszystkich zawsze.Zawsze to mówiłem i zawsze będe to mówił.
34
Kylian oglądał meczyk.
0
To jak to leciało...Inter nie potrafi grać na wyjazdach a Slavia mocna u siebie ? :D
8
Boże ale mi go szkoda...
0
Brawo Inter Brawo Ajax !
2
Pięknie Chelsea.Kursik 2,20
0
@Kengo Umcia umcia
0
@4drian0 ja mam że Chelsea musi wygrać jedną połowę:v
0
to musi być żart
0
@4drian0 Ajax dorzuć
7
@DanielOOL Wybrali najlepszy zespół na świecie czyli Liverpool
1
@4drian0 Czysta 2
6
Duma jest troszkę. :]
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78078606_2917187818343668_3862396769975402496_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=nze3r2UG0GIAQliYpN7phD17X3dDMOJ7unn7r_ymiUhG7Wh8FsM8xfOEw&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=f00e52adc43e7b3466be7c5f90a04b50&oe=5E405890
0
@MarioVeB! Dortmund tam wygrał to i Inter da rade :D
0
@Striker W tym sezonie Lautaro 9 bramek i 3 asysty a Lukaku 10 bramek.
Licze na was panowie.
1
@Striker Jak dziś Lukaku strzela hat-tricka.Zobaczysz.
0
@MarioVeB! A to czemu ? :D
0
Jeśli Barcelona dziś zremisuje lub przegra prawdopodobnie będzie bić się z Interem o 2 miejsce jeśli on oczywiście pokona dziś Slavie.Aż boję się pomyślec co by się działo w Mediolanie w takim meczu.
0
@itmustbejoke Też się ciesze że to bedzie Ronaldo.
0
@MarioVeB! Zobaczymy.
6
@IronSanHybrid Dokładnie.To jest klasyk i najlepiej jak obie ekipy mają pełne składy.
0
@Danny Gaucho Ronaldo chyba zostanie na tym top1.
3
Jak ktoś nie ma co robić w nocy to o 2:30 w c+ Dallas vs LAC.
2
@student97r Dzis Dallas z Clippers w c+ :D
1
@socha Na złotą piłke może nie ale niech dadzą mu chociaż top 5.
5
@IronSanHybrid No i zrzucił brzuszek bo zwinny jest jak dawniej :P
6
@IronSanHybrid U niego niesamowite jest to że bardzo dobrze trzyma się na nogach.Jak traci piłe to z faulem.
7
@IronSanHybrid Piękny Eden.Oby ta kontuzja to nie było nic groznego.
0
@MesQueUnClub_87 I Sławka Peszke bym dodał
7
Ronaldo xD
https://www.polsatsport.pl/film/ronaldo-bliski-kontuzji-po-kopnieciu-choragiewki_6901828/?ref=wideo_kafle