1

@bixmix Koro jak dla mnie bez problemu wygra.Chłop jak dobrze wejdzie to robi jakby to powiedział Fifi destroy :D

2

Jak ktoś chce posłuchać dobrych panczy i jazdy o pannach to dziś są finały wbw.Lajwik na yt od 21.

0

@MarioVeB! nie wiem

4

@Socjopata Cristiano sam pyknie dojczów

3

Ale mega ciężka grupa.Hiszpania nawet bez formy nas pyknie,Szwecja to dobrze ułożony zespół i np Bośnia która tez ma fajnych zawodników.

0

@bixmix Ja ten mecz omijam :v

1

@Socjopata robisz ich na cienkim

0

@Kapitan hawk zoba jak madrycki chłopak wymiata

0

Tottenham lubi chyba nerwowe koncówki 3:2 :v

0

Live i tak pewnie wygra.Ile oni już mieli meczy w których były ciężkie koncówki a i tak wygrywali.

3

@Veb1233 Aj szkoda teraz miał okazje na 3 :D

1

Alli może z hat-rickiem skończy.Już ma dublecik.

0

Niezłe wałki w meczu z Totkami.Po co ten var to ja nie wiem.

2

Imponuje ten Tottenham póki co.

0

@BarcaInfo Wniosek prosty Ramos>Bale&Hazard

0

@ofenzywa Jak wygra ojro z Belgią.

7

Swoją drogą to Rudy jest niesamowity.Nie dość że bardzo dużo biega,świetnie podaje,ma dobre uderzenie,niezły drybling,świetne stałe fragmenty.No w sumie ma wszystko.

2

Brawo City ! Brawo Pep ! Kevin de Bruyne 2:1

0

Kurs na kartke dla Casemiro był 1.60 :v

1

Jednak będzie piniondz
@bixmix nice :D

0

Jednak nie będzie piniondza :v

0

@Gaucho Ważne że piniondz się zgadza.I tak zostaną wyjasnieni w swoim czasie.

3

@Pablopicasso27 Dobrze że ty nie postawił City

1

Redmos z bramką 1:0 :)

0

@bixmix Nie mają szans z City.

0

@bixmix Brama Benza i win Realu :v

1

#black friday


0

@Pablopicasso27 no to zrobił to VVD

2

@Arnold1234 Real,handi city,totki,handi live

5

@bixmix Przecież to Wichniarek.On ma swój świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?