Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale bity zajebiste. :D
1
@Esteban_ No nic zaczynajmy ten finał :v
2
@Esteban_ On za bardzo skupia się na flow a mało w tym panczy a taki Koro drze jape ale daje dużo fajnych panczy i trafnych co publika kuma
0
Edzio na majku ...eh kiedyś to było... :D I Mikser zjadł całe wbw xD
0
@Esteban_ Chyba że Oset da jakąs życiówe w finale ale on coś słabo leci od pewnego czasu.Teraz przepchany do finału przez ksywe.
0
@Esteban_ Ale też konkurencji nie ma.Wszyscy odeszli :v
0
@MSDCbrzdyk ale poziom strasznie słaby.Jakby to byla jakas 1/8 masakra
5
@Nicko Xavi
0
@4drian0 Lautaro jeszcze się wyrobi :v ale Wernera też bym widział bardzo.
6
@Mow_mi_Douglas Lautaro
0
Już trochę lepszy ten stream wbw na yt.
edit jednak nadal padaka xD
7
@itmustbejoke Tak się wkręciles w tą złotą piłke że mam wrażenie wszystkie twoje komy są o tym :v
2
@Chwytliwy Pudzila to legenda polskiego sportu.
0
@Socjopata No fifi legenda można powiedziec.Niby bez pasa ale pancze niektóre legendarne
1
Ale Koro dał popis w dogrywce.
0
@gorgota taaa.walka stulecia :D
0
@Veb1233 Jak Bayern kupi Mourinho to moze cos wygra
0
@pinasmeister Wszyscy mają pisanki :)
1
@bixmix Tak o dla wszystkich wstawiłem tą liste :p Ogólnie te nazwiska we wczesniejszych latach ciekawsze były ale może dobrym poziom dziś bd :v
1
@BrunoRQ7 ???
0
@bixmix finaliści :
-Koro
- Konrad
-Oset
- Spartiak
- Kurian
- Quesh
-Toczek
- WueNo
9
@PawkoFCB To jest zasada Portugalii.Nie wiem o co ci chodzi.
0
@bixmix Oset kiedyś fajnie nawijał ,miał tą swoją ,,stylóweczke'' a teraz tak srednio
0
@NeroTFP Taa wbw 2004 :D
1
@bixmix Koro jak dla mnie bez problemu wygra.Chłop jak dobrze wejdzie to robi jakby to powiedział Fifi destroy :D
2
Jak ktoś chce posłuchać dobrych panczy i jazdy o pannach to dziś są finały wbw.Lajwik na yt od 21.
0
@MarioVeB! nie wiem
4
@Socjopata Cristiano sam pyknie dojczów
3
Ale mega ciężka grupa.Hiszpania nawet bez formy nas pyknie,Szwecja to dobrze ułożony zespół i np Bośnia która tez ma fajnych zawodników.
0
@bixmix Ja ten mecz omijam :v