0

Ale bity zajebiste. :D

1

@Esteban_ No nic zaczynajmy ten finał :v

2

@Esteban_ On za bardzo skupia się na flow a mało w tym panczy a taki Koro drze jape ale daje dużo fajnych panczy i trafnych co publika kuma

0

Edzio na majku ...eh kiedyś to było... :D I Mikser zjadł całe wbw xD

0

@Esteban_ Chyba że Oset da jakąs życiówe w finale ale on coś słabo leci od pewnego czasu.Teraz przepchany do finału przez ksywe.

0

@Esteban_ Ale też konkurencji nie ma.Wszyscy odeszli :v

0

@MSDCbrzdyk ale poziom strasznie słaby.Jakby to byla jakas 1/8 masakra

5

@Nicko Xavi

0

@4drian0 Lautaro jeszcze się wyrobi :v ale Wernera też bym widział bardzo.

6

@Mow_mi_Douglas Lautaro

0

Już trochę lepszy ten stream wbw na yt.
edit jednak nadal padaka xD

7

@itmustbejoke Tak się wkręciles w tą złotą piłke że mam wrażenie wszystkie twoje komy są o tym :v

2

@Chwytliwy Pudzila to legenda polskiego sportu.

0

@Socjopata No fifi legenda można powiedziec.Niby bez pasa ale pancze niektóre legendarne

1

Ale Koro dał popis w dogrywce.

0

@gorgota taaa.walka stulecia :D

0

@Veb1233 Jak Bayern kupi Mourinho to moze cos wygra

0

@pinasmeister Wszyscy mają pisanki :)

1

@bixmix Tak o dla wszystkich wstawiłem tą liste :p Ogólnie te nazwiska we wczesniejszych latach ciekawsze były ale może dobrym poziom dziś bd :v

1

@BrunoRQ7 ???

0

@bixmix finaliści :
-Koro
- Konrad
-Oset
- Spartiak
- Kurian
- Quesh
-Toczek
- WueNo

9

@PawkoFCB To jest zasada Portugalii.Nie wiem o co ci chodzi.

0

@bixmix Oset kiedyś fajnie nawijał ,miał tą swoją ,,stylóweczke'' a teraz tak srednio

0

@NeroTFP Taa wbw 2004 :D

1

@bixmix Koro jak dla mnie bez problemu wygra.Chłop jak dobrze wejdzie to robi jakby to powiedział Fifi destroy :D

2

Jak ktoś chce posłuchać dobrych panczy i jazdy o pannach to dziś są finały wbw.Lajwik na yt od 21.

0

@MarioVeB! nie wiem

4

@Socjopata Cristiano sam pyknie dojczów

3

Ale mega ciężka grupa.Hiszpania nawet bez formy nas pyknie,Szwecja to dobrze ułożony zespół i np Bośnia która tez ma fajnych zawodników.

0

@bixmix Ja ten mecz omijam :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?