Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Giannis zdobywa 50pkt w meczu z Utah ! #freak
0
@Danny Gaucho za Piątka do kadry
1
@student97r W Chelsea o tyle jest dobrze że tam nie trzeba wiele wzmocnien chociaz z 2 gwiazdy by się przydały.
0
@bixmix Nie no wiadomo ale on mi się jakoś zawsze kojarzy z Batmanem :p
1
@student97r Trzeba czekać.Gdzieś w lutym/marcu bedzie można coś tam typowac.
1
@kerouac Jak Bale to tylko Batman.
0
@student97r Moze być ciężko bo Lakers grają fenomenalnie.Duet LBJ+AD bije każdego.To też by było w sumie pięknę jakby LeBron wygrał mvp w wieku 35 lat.
0
@Damiano27psk Legionista z JCVD
1
@Janiama W tym roku o tyle ta zlota piłka jest ciekawa bo nie wiadomo kto wygra.Po lm mówiłem że to bd VVD ale dziś jakbym musiał postawić dom to chyba jednak Lio.
1
@Janiama Chodzi mi o top 5 :d
0
@Janiama Taki Lewandowski to nie wiem co by musiał zrobić by go docenili.
1
@Janiama Kiedyś może ta zlota pilka coś znaczyła a teraz to raczej konkurs popularności.
13
@Janiama Wole jednak Lm dla drużyny.
0
@student97r Tylko Harden :D
1
@bixmix i liga mistrzów.
18
@deyna2018 Ciężko odejść od stylu którego nie ma.
0
Phil Jones...
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/77377549_2350238461765773_1858868928109871104_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=edeoAoytrq4AQkkxUw15A8u2XIpO8NuvX3RHaGs1aHPOXgu9rZNhN51nA&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=abb5baf213549e47c31e919fd9736f9c&oe=5E889C53
1
@Colon @Kapitan hawk
1
@Avada Kedavra To napewno.Oby Vital się ogarnął bo stracimy świetnego zawodnika.
4
Bartek Bednorz w ostatnim meczu strzelił 6 asów i to nie na byle kogo bo na Trentino.Jesli Bendzi podtrzyma formę to wyjazd na IO jest obowiązkiem jak dla mnie i mam nadzieję że Heynen nie zrobi psikusa Bartkowi.
https://www.polsatsport.pl/film/asy-bednorza-jak-z-rekawa-kapitalne-zagrywki-polaka-w-meczu-z-itas-trentino_6901516/?ref=wideo_kafle_dyscyplina
0
@robsesh Nie bo będzie na mnie xD.Ja bym zostawił :v
6
@Kapitan hawk Miałem cie oznaczyć ale widze czuwasz :D
8
@didzejos Uwielbiam Neymara jako zawodnika ale nie wiem czy sprowadzanie ziomków to dobry pomysł.
2
,,Jesteśmy nieco rozczarowani. Po kilku godzinach i paru wypitych piwach będziemy jednak mogli uznać, że to było dobre spotkanie''.
-trener Sheffield po meczu z United.
1
@cracker ,,Śmierć uśmiecha się do każdego człowieka. Jedyne, co człowiek może zrobić, to odwzajemnić swój uśmiech''.
0
@robsesh Ja mam Seville z remisem i też ostatni.Mam nadzieję ze nie bedzie żadnych niespodzianek.
1
@fcbarcafan19 Wilki może nie zaskakują bo oni w tamtym sezonie pokazali że są po prostu solidni ale Sheffield gra świetnie.Z nimi nawet Liverpool wygrał ledwo i City też miało problemy.Bardzo dobra drużyna z tych słabszych.
0
Strzelić 3 bramki w 7 minut ale stracić jedną w 91 minucie.Masakryczne uczucie.
2
Chyba najlepszy scenariusz dla United to baty od Tottenhamu za 2 tyg i Poche za Ole.
5
United po 30minutach :
- 0 sytuacji bramkowych
-0 celnych strzałow
-0 rożnych
-0 spalonych