1

de Gea to jednak ma ten refleks Boga.

1

@student97r Zobaczymy który ma lepszy step back :D

0

@student97r Brodacza trzeba oglądać i podziwiać.Fajnie że w końcu o normalnej godzinie :D

0

@Janas11224 Bo żaba to ziomal

0

@Pawlak1992 Klasyk.Też ją lubię :d

1

Święta tuż tuż a więc prosze się pochwalić ulubiona piosenką światęczną.


0

@Danny Gaucho A czy było kiedyś modne? :v

17

Griezmann to chyba z tą 3 na zachęte.

0

@Chwytliwy Dobrze to on nie gra.

1

@Socjopata Oczywiście że tak.

9

Tottenham 2:0 ! Siwy jedzie dalej.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

@JimMorrisonFCB Nawet fajnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Dembele z Dortmundu masakrował wszystkich obronców,Grizi top piłkarz na świecie i nagle przeciętniak,Coutinho nie ma.

0

@jedrek7000 I PIŁKARZY

0

Strzelcem bramki En Nesyri Y

0

@Criss18Barca Jak dla mnie to może i na bramce zagrać byle by zagrał w końcu dobry mecz.

0

@Kamill10 Może i tak ale dzik Sissoko na ławce tez... :C

0

@Rewolucja123 Szkoda że Eriksen i Lo Celso na ławce.

0

@draxidox Bedzięmy dzisiaj kisić te ogórki. 5:0

0

Handi na Barce po kursie 2.50. Co tu może się nie udać :v

0

@Rewolucja123 W Tottenhamie ma lepszą kadrę.Zreszta nie wiadomo kiedy Emerego zwolnią :v

0

@Striker Chyba tak właśnie zrobie. :v

0

@NaFazieHitman Przeciez on dopiero wrócił po przerwie (1,5 miesiaca chyba ) Daj mu 2-3 mecze i wtedy wstawiaj statystyki ^>^

0

Debiut Mou w Tottenhamie czy mecz Barcelony...
Ciężki wybór.

0

@student97r A no Niko jest jeszcze.Fajnie to wygląda.Będzie jeszcze Polak kiedyś ? :C

0

@Gaucho Wilder bez problemu.Tylko Fury może go uśpić.

0

@student97r Europa rządzi :D Giannis i Luka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?