2

Eden Hazard *.*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kolo123 Bożydar

0

@Bamek94 No nie jest gotowy na cały mecz.

0

Mbappe trochę chory podobno także pewnie zagra z połowę i brazol za niego.

3

@itmustbejoke Gdyby gdyby gdyby.

0

@T_TG Odważne słowa.

1

@student97r To też otwiera szansę i nadzieję dla innych Europejczyków że można jeśli będzie się cieżko pracować.

0

@student97r Bogu dziękowac że Giannis trafił do NBA.On już w tym wieku jest gwiazdą ligi.Masakra.

1

@Socjopata Mam podobn do was.Łatwo wyglądaja te mecze..aż za łatwo.
will see :v

0

@student97r Kyrie ma coś z barkiem i ma wrócić po meczach z Bostonem.O dziwo Nets lepiej grają bez niego :v

13

@Elnuum On nawet bez formy potafi zrobić coś z niczego.

1

@GlowixZiom de bruyne sezon z kontuzjami.

3

Według L’Équipe i Le Parisien Neymar dziś zaczyna na ławce.
Oby nie. :c

3

@itmustbejoke Neymar będzie wciągać koks z Messim

0

@Kengo Oby dziś odpalił swoje turbo i strzelił pare bramek.

1

@xVENUMx Oj nie.Ten mecz trzeba omijać z daleka.

0

@kerouac Ten Real mnie ciekawi.Są w niezłej formie ale Paryż w full składzie.Kursy podobne na oba.Ciężka decyzja.

1

@kerouac Chociaż w sumie...może i masz racje :P

4

@Kwasiak98 Specjalnie bo i tak wygra Ronaldo.

0

@kerouac ten Lokomotiv tak srednio

0

@Amicus_Fidelis Myślimy że nic nie myślimy.

0

@Bykunn Mam podobne.Ogólnie wydają się dobre mecze bo Ajax,Inter i Chelsea po kursie ponad 2.Zawsze można dorzucic na handi Bayern i Totki.

4

@Kubox Lepiej jakbyś kupił kibel bo oni grają w sumie kibel.

3

@Rewolucja123 Kogo niszczyła ? Real który od kilku już lat gra padake w lidze? Czy może Atletico które jest fajnym zespołem ale tylko fajnym i to tyle a na reszte nie patrzę.

1

@barteq Tak mówisz kto ma gonić Live i City.A jak myslisz dlaczego Barcelona wygrała ostatnie dwa mistrzostwa?Wygrała tylko dlatego ze liga jest słaba i nie miała godnego rywala przez 2 ostatnie lata.

0

@PatrykBarca Co nie zmienia faktu że grają świetnie.

3

@barteq Kto ma ich gonić a już ci mówie
-świetna Chelsea
-Leicester w formie niczym z mistrzowskiego sezonu
-Tottki już po zmianie trenera

0

@NeroTFP Dembele będzie dobry zawodnikiem ale nie na poziomie Neymara czy już wgl Lio.

0

@student97r Carmelo co odpalił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?