Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama Gorzej się to prezentuje gdy Lewy gra z tymi najlepszymi zespołami w dalszej fazie.
0
@Criss18Barca Gdyby Mbappe mógł zagrać wczesniejsze mecze :C
2
@jedrek7000 Nie lepiej w meczu Realu czysta 2?
2
@tobiasson92 Dlatego Cristiano jest najlepszy.Zamykam temat.
2
@Socjopata Bestia.Co tu dużo mówić.
0
Mam nadzieje że juz nikt nie napisze że Paulo jest przereklamowany.
vamos Paweł
0
@HansLanda Dopiero teraz możemy zobaczyć kim jest Lewy bez Robbena i Riberego.
0
@daniel32778 Może trochę gorsze liczby ale napastnik kompletny.Benz w formie potrafił zrobić wszystko.
1
@damianex10 i on gra w Barcelonie a nie w Legi Warszawa.
(bez obrazy)
0
Mbappe wchodzi i odrazu strzela bramkę.
0
@HansLanda Co z tego jak Robben wielokrotnie grał pod siebie?Ribery może trochę mniej.
0
@HansLanda duet który grał pod siebie.
0
@4drian0 Suarez jest od machania łapami
0
@kamson24 Ale to nic nowego.To standard.
3
@Messibestplayerintheworld Czemu zle życzysz Wojtkowi Szczęsnemu?
0
@MichalZZZ Ronaldo/Suarez
0
@FDJ why?
1
Bayern zgwałcił raz Tottenham i teraz może nie grac nic przez pol sezonu :v
0
@olejtm will see my friend
0
Złoty kurs na Real.Kto skorzystał to skorzystał :D
0
@fcbarcafan19 Szczerze myślalem że zdominuje pozycje bramkarza ale coś ta kariera mocno nierówna.
2
Pamiętam jak Tibo grał w Atleti i wtedy wszyscy go tutaj chcieli.Piękne czasy.
2
Solidny Paryż póki co w LM.
0
@ViscaBarca123 bo Em od strony technicznej był najlepszy.Nikt nie składał wersów z taką łatwością.
44
@czosnekfcb Bardzo dobry zawodnik (może nie teraz) ale nie na złota piłkę.
1
@Colon i teraz naprawde wyjechałby w Bieszczady
1
@student97r No dokładnie.Miejmy nadzieję że wróci szybko bo jestem mega ciekawy jak sobie poradzi.
2
@zagi31 Stanie się cud i Lewy dostanie
3
@barcelonaLM Na tym ta gra polega.Gra się do 1 kolejki
0
@draxidox Eripe z Que i lece jak berserker tgretrtrtgfdgdf