Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Szanse na PO dla Pelikanów co raz mniejsze.
7
@Janiama Niemcy sami sobie zrobili i wygrali
2
@Katalonbar Ta kolejka jest idealna na strate hajsu więc pewnie tak obstawie
0
@kkbarca i mogę spierd***** w każdym momencie.Zapomniał tego dodać
0
@student97r chyba że Brown im wygra mistrza to będą go nosić na rękach :v
5
@kerouac akurat w United brakuje trochę tych jaj.Tam wszystko na miękko.
0
@student97r Tatum mógł by takie coś dostać ale Brown.Pijani tam chyba w Bostonie
0
@ściah No nie ma co ukrywać że są to najbardziej rozpoznawalne serwisy piłkarskie w Polsce.I w sumie dobrze.
0
@student97r Brown co dostał kontrakt życia
0
– Jestem oburzony tym, co widziałem w tunelu. Idziesz na wojnę, a oni się przytulają i całują.Nie powinieneś nawet patrzeć na rywala. Będziesz zaraz z nim walczył. Futbol aż tak się nie zmienił. Piłkarze się zmienili. Idziesz na wojnę z tymi zawodnikami, a oni się przytulają. -Roy Keane
0
@Fabik87 Mahrez o.o
1
Ah to były czasy.Szkoda że Wilfredo odszedł z Zenitu.
2
Najlepsze akcje Hardena i Westbrooka w presezonie.Zachęcam do obejrzenia bo jest na co popatrzeć.
0
Niestety byliśmy świadkami pojedynku słabego ze słabszym i ktoś to musiał wygrać.Jarosław pokazał kto rządzi.
5
Jaro potrafi rozbawic
0
kurła zapomnialem że dziś ten quiz,jest jaro?
3
@Davvd Teraz dopiero patrzę że grał tam mój ziomek z drużyny xD
0
Dlatego w takich meczach nie liczy się forma.Wszyscy mówili że będą baty a tymczasem remis wyrwany w koncówce.
0
Kontakt moze i był ale czy był na tyle poważny żeby spowodował upadek?Ciezka decyzja dla sedziego.
0
@NeroTFP No wlasnie chcialem obwejrzec debiucik Vitala a tu taka lipa
0
@NeroTFP Perugie z Latina?
0
Klopp póki co spuszczony do klopa w tej 1 połowie.
0
Trochę parufki z tego Liverpoolu.United bez połowy składu xD
1
Kupić Rashforda
5
Cały Rashford.Minie 3 i poda byle jak.
0
@daniel32778 +2 miejsce w lidze
0
@kamson24 Jak Rashford nie błyśnie to ciężko to widze.
1
Z Pogbą i Martialem może by to ugrali a tak to raczej szykuje się kolejna porażka.
0
@Lola120 Wybierasz biologię niż piękną pogodę?
0
@Phatro Nie.Wlatuje handi po kursie 2.10