Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Granie bez skrzydłowych w 2k19
0
Barca grająca na wrzutki
0
Semedo co teraz wyjął.
0
Jeszcze Inter gra bez czołga z Belgi.
0
@SinMistico Mówie ogólnie w tym sezonie a oglądam prawie wszyskite ich mecze ^^
0
Podoba mi się ten nowy Inter Conte.Trochę nudno ale skutecznie.
0
Neymar to już ze 3 bramki strzelił.
0
Oddajcie nam prawdziwego Griezmanna
5
Uwielbiam to klepanie po obwodzie.
0
I to nie jest wina Valverde moi drodzy.
1
@PatrychoO save Bernardo
0
@wierbafcb na easy
0
@EmilZatopek zachowanie tzn?
0
@Suzu handi Dortmund,handi Chelsea i handi Napoli
1
@Kapitan hawk A tak serio to odpuścilem ten mecz. :v Inne wyglądają lepiej :d
1
@Kapitan hawk postawiłem piniondz na inter...jestem kibicem?
3
@Socjopata AUDI CUP jak tryplet.Unikalne trofeum
8
teleport jak w metinie
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71275483_900424517010581_6584300167460028416_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkq9jRDZ9p644a23lFmhT7zf4rTsPka5_VYT3RCek-yspo0ej3WwKbd8d4tHUSGZvg&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=bbbd90bfb63b329901809e913134508e&oe=5E255187
1
@Kapitan hawk Poche powinien do United pójść i tam coś ułożyc.
4
@Criss18Barca Niby tak ale mało kto może podskoczyć City czy Live
43
Niech się Lewy tak nie cieszy bo zaraz u wuja będzie trzeba grac.
15
O taki Bayern nic nie robiłem.Piękne dwie godziny futbolu.
4
@fajny_football na wyjazdach strzelam tak jak Suarez
1
@fajny_football Slabszy okres i Suarez xd
4
@maciekofcb Ja akurat wole Aguero ale to co robi Lewy to szaleństwo.
6
Lewy-13 bramek we wszystkich rozgrywkach a dopiero mamy wrzesień.To może być najlepszy jego sezon.
0
@DonMatteo901 a kto jest obecnie?
0
@FC1899Barca Ale to jest pomocnik a nie obrońca
0
Dobrze że Kimiś już gra w środku bo marnował się na tej obronie.
3
Gdzie wy widzice ten spalony ?