Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno chyba tak nie było żeby zespoły z Hiszpanii były tak zajebiscie nierówne.
5
@BigShaq Jednak to Kane gra w PL a Lewy w Bundes.
5
Platynov i misja futbol
0
@Chwytliwy Wygrali w tym sezonie z Chelsea czy z Leicester ale oni nie potrafią grac z ogórami.
0
@TheNekro94 what.....nie
0
@kenneth99 hmm ciekawe
1
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho No grał tak jak mu kazali.
1
@norbi77 Z całym szacunkiem ale Ledger top 1.
0
@Danny Gaucho A jak dla mnie Maciek spoko.Czasem za bardzo cisnął ale o to przeciez chodzi.Nie przesadzajmy :v
0
@FC1899Barca Mbappe niezle jak na 20-latka.
1
@Kapitan hawk Jak typujesz?Może byc ciezko na wyjezdzie.
0
@kielon93 Serbia 1.50 a Słowenia 2.50
1
@Rewolucja123 Ale fajnie że będą zmiany.Im więcej tym lepiej :]
0
@Rewolucja123 chyba zbyt ct teraz będzie,te okno na midzie ahhaa
1
@Rewolucja123 toxic team hah
0
@Rewolucja123 kto w nim gra?
0
@sidzej Głosuje na mniejsze zło.Jesteśmy dumni.
1
Tak nas koledzy z Francji ocenili :V
1
@Janiama Pierwszy raz zobaczyłem Que na freestyle w 2k12/13 i w życiu bym nie powiedział że chłop się tak rozwinie muzycznie.
0
@student97r Ale George myśle że przyjmie fale gwizdów :D
0
@student97r Będą gwizdać na Westbrooka jak będą grac w Oklahomie?
0
@LioMessi10 Serbia bo Słowenia już nie będzie miała swoich kibiców :v
0
@Kapitan hawk Ale tak szczerze to mnie ten mecz jakoś nie porwał.Liczyłem na więcej.
0
@Rewolucja123 Widziałes ...Shoxi w Vita >33
1
@kenneth99 nosacz ma wyj3bane,ale mówił ze jak dadzą mu troche złota to zawalczy xD
2
@kenneth99 walka dla cyckuf
1
Co ten Paryż by zrobił bez Neymara.Kolejny mecz w którym tylko on strzela bramkę.
0
@NeroTFP Ma tak plastyczną ręke że aż to jest niesamowite.
0
Nikt nie gra tak jak Ngapeth.