Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston @barcelonaLM Jutro Alcaraz gra singla jak i debla?
1
Highlight meczu.
0
@MesQueUnClub96 Chociaz moim zdaniem u buków i tak nizej bedzie na Nadalalcaraza
0
@MesQueUnClub96 Nie no sam mówisz ze tamci to top1 wiec Rafa z Carlosem underdogi
0
@MesQueUnClub96 To dobrze ze nie beda w roli faworytów,zejdzie presja
1
@MesQueUnClub96 Zobaczymy dodi
2
Return Nadala wtffff
0
@agaFCB Jest szansa na medal więc nie ma co się dziwić
1
@mekston Mieli 40;15 przy 4;4 ale tam Griekspoor dał dwa takie podania ze ciezko bylo odpowiedziec
3
@adamek20151 I @MesQueUnClub96 ekspert od wszystkiego
1
@mekston Dlatego tak się docenia łamaka w deblu
2
Co ten Japończyk wymyślił...ma 8 sekund i bawi się w Currego z 10 metrów zamiast zrobić jakis wjazd pod kosz
5
@PatrychoO Werka danza kuduro skills 2024
3
@MesQueUnClub96 Van Persie się nie dostał
1
@mekston Rafa kapitalnie w tym deblu
0
W końcu ich dopadli.Przełamanie ustawi secika.
1
@mekston Tu bardziej doświadczenie i wyczucie
1
@LukaszFan W deblu akurat dobrze się prezentuje
1
@MichuZ44 Lewis wrócił ale i mercedes wrócił.Czekanko na next sezon.
0
@barcelonaLM W meczu z Alcarazem tez był niepewny
1
@mekston Piękne mają te koszulki.One sa niby proste ale wlasnie dlatego piękne.Szczególnie ta co ma Carlos z kolnierzykiem.
1
@Colon Hiszpański duet powinien ich łamac ale cóż.Szkoda gemika.
3
@macio_944 Zlatan jak szef jakiejś mafi.Świetnie się fizycznie trzyma.
0
@MesQueUnClub96 Pytanie kiedy pęknie Czech
0
@mekston Teoretycznie Tommy Paul ale na mączce nie powinien być zadnym zagrozeniem dla Carlosa ale no IO inna aura
0
@mekston Niby tak ale ja czuje niespodzianki na tych IO,nie wierze ze Zverev,Alcaraz,Novak czy Ruud gładko beda przechodzic.Musetti teoretycznie faworyt z Fritzem ale kto wie.
1
@MesQueUnClub96 To pewnie ty na drugim koncie
0
@mekston Niech Fritza najpierw przejdzie
0
@mekston Po porazce z Włochami i z Brazylia po np 1;3 nie wyjdziemy
0
@MesQueUnClub96 No jest inna ale Sasza ma świetny sezon mączkowy i tu tez czuje sie bardzo pewnie.Jesli dojdzie do takiego starcia to Novak będzie musiał naprawde się mocno postarac.