Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Carlitos nie ma tu doswiadczenia i nie jego wina bo nie gra w debla praktycznie wgl
3
@MesQueUnClub96 W trzech Ruud bez szans z Carlosem ale w 2 kto wie
0
Jankesi chyba zbyt mocni są.Widać że wiedzą o co tu chodzi.Totalna kontrola w tym secie.
0
@MesQueUnClub96 Dla rywalizacji niech przejda najlepsi
0
@mekston Felix bierze złoto
0
@MesQueUnClub96 No Sasza Zverev dodi
0
@mekston Marka robi swoje ale no debel to inna para kaloszy tymbardziej ze Carlos to zagrał kilka razy w zyciu
0
Strasznie dziwne te kursy w deblu.Troche bardziej za nazwiska bo kurs na Amerykanów w okolicach 3.00 gdzie na Nadalcraz 1.45.
0
@mekston Niby jest jakas walka przy ich podaniach ale zawsze czegos brakuje
0
@MesQueUnClub96 Nie dziwie ci się dodi,jakbym byl fanem Novaka to czulbym strach przed Zverevem
0
@MesQueUnClub96 Strach przed Zverevem
1
@mekston Niezły maraton
1
@mekston Alcaraz znowu już jutro gra?
1
@mekston Duży boost dla Igulca na ostatnie dwa mecze
1
@mekston Iga już ją złamała psychicznie
7
No nie każdy sportowiec to potrafi
https://x.com/SaraKalisz/status/1818617942633800085
4
Pierwszy nie chodzi u Collins i już nie jest tak łatwo
1
Kurcze blade tak mówila Iga
0
Gem który da luz Idze na reszte seta
2
@MesQueUnClub96 A to co nie mozna w linie czy jak
0
@Sysia11 Na mączce i tak by nic nie zrobiły
1
@mekston Niby tak ale jak narzuci presje na Ige to moze tego nie wtrzymac
1
@Yamal_Williams Collins gra świetnie na podaniu i to robi robote a Iga już zmadowana że nic nie może returnować na swojej naiwerzchni
1
Collins zacznie trzeciego seta..no to Iga narobiła tym gemem
1
Brawo Felix.Piękny mecz Kanadyjczyka.
1
@mekston Duza niespodzianka mimo wszystko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Byle tego nie przegrać bo Collins zacznie trzeciego
0
@mekston Na Garrosie nie ma szans by go Paul pyknął ale tu jakies obawy są
0
Trzeba wygrać ten ostatni z Włochami bo taki mecz z Francja to byłby horror.Niedość ze gospodarz to wiadomo jak Francja gra najważniejsze mecze.