Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wlasnie wie ktos co się z nim stało?
2
@mekston Na Wimbledonie Sinner byl duzym faworytem w sumie z Medem
0
@agaFCB Nie no tam by był bo kobitki by nie dały rady przyjmować takiego servbota
0
@mekston Chociaż oddajmy Janikowi że początek sezonu należał do niego ale jednak porazki dwie arcyważne na szlemach z Carlitosem i Medem
5
@messi564 Wiadomo że 21-letni Hiszpan
0
Dobrze ze narodził się Carlitos to troche lżej
1
Dobrze ze nie przegrał tego 6:0 bo tak by było wypominane a tak to jako jedyny wsadził Federerowi i Novakowi 6:0 na mączce
1
@mekston Rafa nawet w średniej formie tak by serwisu nie oddawał
0
@KamQiX Jego osiągnięcia są niepodważalne.Tak naprawde osiągnal wszystko zarówno na tle reprezentacyjnym jak i indywidualnym.Moim zdaniem ma prawo grać dopóki po prostu chce
1
@mekston Nie ma tej regularnosci co kiedys
1
@MesQueUnClub96 Dodi kogo ty chcesz oszukac..jakie kino XD
3
@mekston Rafe to trzeba było ogrywać przed przerwą i wtedy to było doceniane ze ktos na mączce z nim wygrał.Obecnie wiadomo jak to wygląda.38-letni Nadal po x urazach.
1
@mekston Cięzko gdy juz nie ma tej dynamiki co kiedys.Dzisiejszy tenis to fizyczność przedewszystkim.Bez tego na tym najwzszym poziomie nie ma za bardzo jak rywalizowac
6
Paolini notuje niesamowity rok.Ona jeszcze w poprzednim roku nie mogła z drugiej rundy szlema wyjść a obecnie topka tenisa.
5
@Popitek12 Przeciez Cristiano gral w Barcelonie
https://pbs.twimg.com/media/Fbk1No-aMAAE80O.jpg
3
@macio_944 W sumie bardziej niz ten puchar na zdjęciu rozwala mnie mina Ronaldo.Jest po prostu memiczna dosyć.
8
W sumie tak to wygląda.
3
@macio_944 https://i.iplsc.com/-/000850RL16RDKQ0R-C411.jpg
2
@Popitek12 Tez pije głównie wode.Czasami ewentualnie jakiś kompot.
3
@Popitek12 Mam podobnie.Nie widzę żadnych korzyści w alko więc nie pije wgl ale też nie krytykuje osób ktore piją bo wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich dawkach.
0
@barcelonaLM Nie wiem czy Rafa jest gotowy na taki wysiłek fizyczny.Druga sprawa że o odpoczynku nie ma mowy.No zobaczymy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Nadala pewnie ogra ale czy Tsitsipasa i Zvereva to nie wiem
0
@mekston Novak tez nie porywa swoją grą.Pokonał jaśków na Wimbledonie i potem weryfikacja.Sam nie wiem w jakim miejscu jest Djoko sportowo.
1
@fart Dobre pytanie.Ciekawy jestem czy w next będzie grał.Powinien co mecz nimi rotowac i tak jak dzis nie grali Hali i Tatum to jutro np Adebayo i Booker.
1
@mekston A widze ze Carlitos tez jutro,oby nie o tej samej godzinie
0
@mekston Nie wygląda to zbyt dobrze tzn za wiele nie odpocznie
0
@ArterkHD A to nie wtorek?
1
@fart Jeszcze do tego 60% z gry i 60% zza łuku.Ciężko z tym walczyć
2
@fart Musi to tak wyglądać.Ta przewaga talentu jest zbyt duża nawet jesli z serducha dasz maxa.