Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie popisał się Felix ale i Ruud miał problemy.Tiebreak problemów
0
@MesQueUnClub96 Jutro są pólfinaly?
0
@barcelonaLM Choke niestety znowu
0
@Popitek12 A jak oceniasz Ewe?
2
@MesQueUnClub96 Jak dla mnie to moze sobie zrobic wakacje i zagrac US open i sobie wyjechać w bieszczady do końca sezonu.Ewentualnie na finałach się pojawić.
4
Kto z rambli jest z Wrocławia?
1
@mekston Wielki niczym Ruuda z Felixem
1
@mekston Nie wiem w sumie ktory bylby lepszy dla Carlosa.Ruud niby mączka player ale Felix moze byc bardziej nieprzewidywalny
0
@mekston Carlos ma 4:0 z Ruudem a z Felixem 3;3
0
@mekston W sumie chyba wole Ruuda dla Carlosa niz Felixa
0
@MesQueUnClub96 Jesli Carlos nie odwali czegos to obu złomuje
0
Wychodzi na to że Alcaraz zmierzy się z Felixem w półfinale.Przyjemny meczyk na papierze.
1
Raczej ludzie z Barcelony sprawdzają takie rzeczy ale ja widze 50 opuszczonych meczy Olmo w ostatnie dwa sezony.Wydanie większosci siana na takiego zawodnika to dosyć odważna zagrywka albo głupota.
4
Będzie gwiazdą.
1
@agaFCB Jednak póki co nie ma startu do Sinnera
1
@mekston Niby lepiej Felix
1
Tsitsipas powinien się uczyć od Włocha jak obsługiwać jednoręczny backhand
1
@MesQueUnClub96 Babola zrobil Sasza na tym fh i konsekwencje okrutne
0
Musetti serwuje po mecz.woow.
1
Carlos chyba miał rekordy szkoły w bieganiu
0
@TheNekro94 To była genialna akcja Paula i on z 99% zawodnikami już ma tego tiebreaka
1
@barcelonaLM Nie ma szans by ktoś zrobil z tego punkt
2
Normalny tenisista nie dobiega do takich piłek do jakich biega Carlos i robi z tego winery.Sadeg from Tommy ale to Carlitos.
0
Tommy Paul juz powinien grac w 3 secie
1
@mekston Szkoda bo mysle ze Nadalcraz tez by ich pyknęli,troche farta z losowaniem mieli Czesi ze tak daleko zaszli
0
@mekston Tiebreak albo 3 set
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy tego oczekuje
0
@MesQueUnClub96 Nigdy go nie skreśle z zadnym rywalem przy zadnym wyniku.On ma tą cząstke geniuszu.
0
@MesQueUnClub96 Dla mnie on moze przegrywac nawet 4;0 a on i tak moze wrocic,to Carlos
3
@MesQueUnClub96 To świat Carlosa