0

Carlos z 2:5 może zrobi 5:5.Kto jak nie on.

0

@mekston Oby Carlos zaczął tego trzeciego seta od swojego podania

0

@mekston Ten set to tylko jeden łamak

0

@agaFCB Carlos mimo wszystko powinien to wziąć ale Sasza no bedzie musial się mocno wysilić

1

Arcyważny set dla Włocha.Teraz bedzie sie luzniej grało a Sasza pod scianą.

0

@mekston Zverev zaraz wróci Xd

0

@mekston Jak teraz Musetti tego nie wygra to juz chyba nigdy

0

@mekston Ten set jeszcze mozna odratować

3

Ależ zawodnicy mają problemem ze Zverevem gdy prowadzą 5:4.Sasza wraca.

0

@mekston Nie wyszedł mu ten gem ale raczej wróci

1

Ależ ten gemik tragiczny.Niedość ze podwójny to jeszcze takie łatwe fh w siatke.

1

@MesQueUnClub96 Znaczy next gem jak Sasza wygra bo ten to musthave dla Niemca

2

@MesQueUnClub96 Gem prawdy

1

@mekston Dawno nie widzialem go tak serwującego na mączce.Niedość ze ponad 80% pierwszego to jeszcze 5 asów ukąsił gdzie czasami nawet przez cały mecz tyle nie miał.

1

@mekston Tymbardziej ze Carlos lubi sobie poprzebijać i wyczekać.Nie musi konczyc wszystkiego szybko.

1

@mekston Carlitos 21 lat ale na tyle doświadczony ze się nie podpala i daje grać.Paul w wymianach nie bedzie faworytem z Carlosem.

1

@Popitek12 Ta.Wchodze za Tsitsipasa na Novaka o 19

1

Carlos w swoim stylu.Wyczeka a Paul sam wyrzuci.Czasami niewarto ryzykowac i sobie poprzebijać.

0

@mekston Fritz troche za duzo grania

9

Kurs na Ige Świątek był 1.10 gdzie na Chinke ponad 8.00.To tylko pokazuje jakim Iga była faworytem w tym turnieju.Chyba największa niespodzianka igrzysk ze sportów indywidualnych.

0

@barcelonaLM Na papierze fajne ćwiercfinaly

0

@daniel32778 Wiadomo ze 4x szlemy ale szansa na złoto czasami pojawia się raz w karierze.Zobacz Novaka jak męczy się by zdobyć to złoto a ostatni dzwonek już.

1

@MesQueUnClub96 I tak dla mnie to jeden z lepszych zawodników takiego sredniego poziomu.Przyjemnie tez się go ogląda.

1

@MesQueUnClub96 No bo tak jest.Igrzyska jest dużo trudniej wygrać niz szlema.

1

@MesQueUnClub96 Wimbledon i tak był jego najlepszym turniejem w karierze na trawie

25

Teraz jest tłumaczenie że igrzyska mają mniejsze znaczenie i szlemy ważniejsze.Fatalny mecz Igi i trzeba to wziąć na klate.Bez żadnych wymówek.Presja Igi na IO w porównaniu do Garrosa była gigantyczna.Mysle ze dla niej dużo bardziej ważyły te igrzyska które są na jej nawierzchni niż garros którego ma co rok.

5

@GeneralXavi Nie żartuj sobie.Iga to dominatorka na mączce.Nikt nie ma do niej startu w ostatnich latach.

3

@Pawlak1992 Oczywiscie ze rozczarowani.Iga była totalnym pewniakiem do medalu.

4

@MesQueUnClub96 Tak Carlos jest kontuzjowany

0

@MesQueUnClub96 Ale dodi Iga to numer 1 na mączce i ogólnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?