Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Nole to póki co pokonał w tym roku Minotaura z top10.Zverev obecnie z kazdym będzie faworytem na mączce oprócz z Carlosem oczywiście.
1
@MesQueUnClub96 Sasza na spokojnie w finale
0
@barcelonaLM @MesQueUnClub96 @mekston Nie skreślałbym Fritza z Włochem.GOAT drugiej kategorii jak złapie dobry rytm to może go pyknąć.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak naprawde wygrał tiebreaka
3
@kulek22 My jak dostaniemy od Włochów i Brazylii to nie wyjdziemy wgl wiec no
1
@MesQueUnClub96 Raczej tak bo beda miec 2 zwyciestwa a nawet jesli nie to 4pkt a to juz wystarczy
3
@Culer9002 Rashford powinien grac z numerem ktorym zaczynal czyli 19
0
Ale dojcze wróciły do tego meczu.
1
@kulek22 Świetna zagrywka na starcie seta zrobiła swoje
1
@TheNekro94 Przedewszystkim nie przegrac za 3pkt,jak juz przegrac to chociaz w tiebreaku
0
@TheNekro94 Dla niektorych zawodników to jest last dance w reprezentacji.Mysle ze polfinal pewny.
1
Reprezentacje USA w siatkówke zawsze się najlepiej oglądałało.Szybka gra na mega skillowych zawodników.Do tego Christenson topka.
1
@mekston No Carlos ma inną perpspektywe bo tak czy siak będzie wygrywał te szlemy.Po prostu tak musi być a IO raz na cztery lata więc jak jest okazja to trzeba brac wszystko.
0
@FcPortoFan1999 Moze jeszcze wygra cos.Wciaz ma ''dopiero'' 27 lat.
0
@FcPortoFan1999 Czy ja wiem.Naprawdę bardzo się cieszył ze wygrał to IO i był wzruszony.Widać ze było to jakieś spełnienie z jego strony.
0
@AndresCuccittini To zależy w sumie od tego na jakim poziomie jesteś.Jesli widziałbym ze niezle mi idzie w szlemach i mało brakuje to IO.
6
W sumie to troche ta XD
1
@mekston Monte Carlo ale to tez nie tak latwo 7;5,6;4 bo Minotaur nie wytrzymał koncówek
2
@FcPortoFan1999 Jesli ma pokonac Novaka to tutaj jest najlepszy turniej bo Serb to juz nie jest taki pewniak jak w poprzednich latach.W tym roku z top10 pokonal tylko De Minaura.
0
@FcPortoFan1999 Jest słabszy tenisowo od nich więc tez nie ma za co go winić.Krytykować go jednak trzeba gdy odpada z jaśkami których powinien pokonać
1
@FcPortoFan1999 Jego ulubiona nawierzchnia więc ma co pokazać.On potrafi grać dobry tenis na ziemi i wygrywać.
2
@barcelonaLM No on na 18 ostatnich meczy to przegrał 1 i to ten z Draperem w Londynie
1
@barcelonaLM W tym tiebreaku Griekspoor prowadził 2:1 a skonczylo sie 7:3 dla Carlitosa.Niby młody jest ale już doswiadczony w takich momentach.
0
@mekston Chociaz teraz powinno być łatwiej
4
Bardzo ciekawy ten drugi set ale to Carlitos leci dalej.Duży opór postawił Holender w tym drugim secie. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
0
@Xaviball To Cristiano Ronaldo
1
@mekston Intensywny napewno ostatni okres.Granie co drugi dzien.
0
@Cule1234 Potrzebujemy go w formie
0
@takisobiektos Idk jakiś skurcz go złapał
0
Carlitos medical aj