Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ależ to jest siatkarz.Może to być efektowny last dance.
5
@macio_944 Uwielbiam Yamala ale ja już zadnemu pilkarzowi nie wierze o milosci do klubu itd.Czas zweyrfikuje.Oby był tutaj do konca kariery.
6
@jaras121 Grilowanie dodiego to zawsze +
1
@FCB24 Wszystkie mecze sa chyba
1
@macio_944 Ja w sumie tylko tenis,koszykówka i siatkówka bo reszta to tak srednio
1
@Popitek12 Wiadomo ze tak
0
@barcelonaLM Szkoda ze igrzyska we Francji nie byly organizowane gdy Rafa był w prime na mączce.To by była dopiero rzez.
0
@mkord Wlasnie moim zdaniem nie.Tatuaże idealnie pasują do niej.
2
Mało której kobiecie tak pasują tatuaże tak jak Ewie Swobodzie.Bez nich by wyglądała jakoś tak dziwnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adamek20151 Nic.To typowy polaczek któremu zawsze coś nie pasuje.
0
Zła Iga.
2
@fart Po Cama to się zgłosi polowa ligi bo to zawodnik którego potrzebujesz.Solidna obrona i pewna trójka na 40% to zawsze rarytas.
1
@MesQueUnClub96 Dlatego wysoki pick nic nie gwarantuje.Czasami to jest kwestia farta.
2
@MesQueUnClub96 To był 7 pick draftu z 2020.Raczej już nic z niego nie będzie i będą go przerzucać z klubu do klubu za minimalne siano az do momentu kiedy nikt z ligi go nie zatrudni.
0
@Azazel_Pazuzu Jeden ch,ludzie myślą ze on naprawde tak skoczył XD
4
AI czyni cuda
1
@MesQueUnClub_87 Sprzedanie go będzie absurdem ale to w końcu Barcelona czyli klub absurdów.
0
@MesQueUnClub_87 @4drian0 Ja mam wrazenie ze od początku on nikogo nie obchodził ale młody brazol który błyszczy w lidze brazylijskiej jak Endrick musi wjechac do Barcy nawet jesli ma wyjechac za rok Xd
4
Vitor Roque został kupiony tylko po to by odpowiedzieć na Endricka Realu.Prawda czy fałsz?
2
@barcelonaLM Szkoda będzie ale zdrowia nie oszukasz
1
@Comentateiro Shaq też pewnie mógłby pójść do góry bo to w koncu najbardziej dominujący center w historii NBA.Przynajmniej według mnie.Wiele tych karier nie poszło do konca tak jak powinno pojsc.Durant powinien siedziec do dziś w GSW i przytulać kolejne pierscienie i z legacy na poziomie Currego byłby luzno top4 ale wyszlo jak wyszło.Czasami jedna decyzja albo kontuzja zmienia wszystko
3
Ciekawy ranking.
4
Powinien odejśc do klubu gdzie będzie grał w podstawie.W City zawsze będzie w cieniu Haalanda i Fodena.
2
@Popitek12 Wiem popitku,typuje Zvereva bardzo wysoko
0
@mekston No zobaczymy,ogolnie ciekawe losowanie
4
Moze kiedys w pierwszej repce będzie.Podobno utalentowany.
1
Ale kurs spadł na zwycięstwo Carlitosa na IO.Po dzisiejszym losowaniu na Hiszpana juz tylko 1.75 gdzie na reszte ponad 3.50. @mekston
1
@mekston Gdyby grali do 3 to bym powiedział ze bedzie przejazd do finalu ale no roznie to bywa do 2
5
@macio_944 Czy chcesz powiedzieć ze jest szansa na Polska vs Portugalia i karny Kuby?