Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MesQueUnClub96 Novak nie radzi sobie jak słońce świeci?
1
@MesQueUnClub96 Najlepsze staty
0
Jesli Tomek by wypadł z tych igrzysk to zostajemy z 3 przyjmującymi na cale igrzyska gdzie Olka forma wiadomo jaka jest.
2
No i w pi wylądował
0
Kiepsko dzisiaj Bartek.Zobaczymy Kaczmarek co pokaże.
2
@mekston Rekord chyba 139 ma w lidze wloskiej
8
Georg szykuj sie
5
Ale widać stresik u naszych.Leon z Kurkiem to razem chyba z 5 piłek skończyli
5
@Kapitan hawk NapoLEON
3
Szybkie 3:0 z Egiptem na początek by się przydało i odpoczynek przed Brazylią.
1
@Barcanajlepszyteam Debla ma grac dzisiaj ale decyzja o singlu jutro chyba
1
@Barcanajlepszyteam Nadal niewiadomo czy zagra
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz tak ale Novak w tym roku nie jest sobą
0
@kulek22 Nie patrzylem ale potem to się uklada jakoś ze druzyny z 3 miejsca graja z 1?
0
Piękny set brazolów.Nie zdziwie się jak jeszcze siękną ten mecz na 3:2.Strasznie bliskie były te przegrane seciki.
1
@kulek22 Chłop skacze jakby był koszykarzem z NBA
1
Włosi jaka koncówka seta XD
1
@fart Troche pechowy 1 set i podcięte skrzydla brazolów
2
@MesQueUnClub96 Czyli 1.58
1
@MesQueUnClub96 A ty ile masz
2
Słuchanie Lecha Sidora to ukojenie na nerwy.Świetnie opowiada o tenisie.Oczywiscie musi być w duecie też Karol Stopa.
1
@mekston I ma 25 lat więc młoda krew a ten Ebden 36
1
@MesQueUnClub96 To jest mecz z cyklu którego nie da się przegrac
2
@MesQueUnClub96 Ebden?Skąd go wzięli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Bolesne sa takie gemy jesli nie wygrywasz
1
@mekston Carlitos chyba gra po Paolini
1
@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się tutaj.Osaka powinna zamknąć ten mecz i by było duze rozczarowanie Igi na Garrosie.
1
@mekston Sasza Zverev mode
1
@mekston Prosiła się o to od początku seta