6

@MesQueUnClub96 Novak nie radzi sobie jak słońce świeci?

1

@MesQueUnClub96 Najlepsze staty

0

Jesli Tomek by wypadł z tych igrzysk to zostajemy z 3 przyjmującymi na cale igrzyska gdzie Olka forma wiadomo jaka jest.

2

No i w pi wylądował

0

Kiepsko dzisiaj Bartek.Zobaczymy Kaczmarek co pokaże.

2

@mekston Rekord chyba 139 ma w lidze wloskiej

8

Georg szykuj sie


5

Ale widać stresik u naszych.Leon z Kurkiem to razem chyba z 5 piłek skończyli

5

@Kapitan hawk NapoLEON

3

Szybkie 3:0 z Egiptem na początek by się przydało i odpoczynek przed Brazylią.

1

@Barcanajlepszyteam Debla ma grac dzisiaj ale decyzja o singlu jutro chyba

1

@Barcanajlepszyteam Nadal niewiadomo czy zagra

0

@MesQueUnClub96 Alcaraz tak ale Novak w tym roku nie jest sobą

0

@kulek22 Nie patrzylem ale potem to się uklada jakoś ze druzyny z 3 miejsca graja z 1?

0

Piękny set brazolów.Nie zdziwie się jak jeszcze siękną ten mecz na 3:2.Strasznie bliskie były te przegrane seciki.

1

@kulek22 Chłop skacze jakby był koszykarzem z NBA

1

Włosi jaka koncówka seta XD

1

@fart Troche pechowy 1 set i podcięte skrzydla brazolów

2

@MesQueUnClub96 Czyli 1.58

1

@MesQueUnClub96 A ty ile masz

2

Słuchanie Lecha Sidora to ukojenie na nerwy.Świetnie opowiada o tenisie.Oczywiscie musi być w duecie też Karol Stopa.

1

@mekston I ma 25 lat więc młoda krew a ten Ebden 36

1

@MesQueUnClub96 To jest mecz z cyklu którego nie da się przegrac

2

@MesQueUnClub96 Ebden?Skąd go wzięli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Bolesne sa takie gemy jesli nie wygrywasz

1

@mekston Carlitos chyba gra po Paolini

1

@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się tutaj.Osaka powinna zamknąć ten mecz i by było duze rozczarowanie Igi na Garrosie.

1

@mekston Sasza Zverev mode

1

@mekston Prosiła się o to od początku seta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?